Logo VŠECHNY-AUTOŠKOLY.cz MENU
 

Autoškola Kalous - hodnocení a reference 

STUDOVNA.moje-autoskola.cz - výuková videa pro žáky autoškol

Návrat zpět do ADMINISTRACE AUTOŠKOLY


Hodnocení autoškoly Kalous

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Kalous < <


   vcelku přizpůsobivý časový plán, důraz na praktickou část výuky, zpětné rozbory napáchaných chyb...
vloženo: 2. srpna 2022
vložil: jméno nezveřejněno, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Po zkušenosti s touto autoškolou vím, že kdyby mi někdy vzali papíry, už znovu do autoškoly nejdu. Ano pan Kalous byl příjemný, milý ale jen do chvíle, než jsme se rozjeli. Pochopitelně každý začátečník dělá chyby, od toho ta autoškola je aby jsme se jich zbavili, ale přijít tam člověk uplně bez zkušeností tak nemá vubec šanci. Příjde mi že pan Kalous už v dnešní době nepočítá s tím že by k němu přišel někdo, kdo v životě neřídil, ale i tak se mezi námi takový najdou. Na jednu stranu smekám před tím, že nás vzal do Prahy, to bych si já osobně nikdy se začátečníkama netroufla.
vloženo: 22. listopadu 2016
vložil: jméno nezveřejněno, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   s autoškolou u pana Kalouse jsem byla hodně spokojená...naučí vás vše co potřebujete a dodá vám sebevědomí hlavně když se jede do Prahy...to byla nejlepší zkušenost...a cokoliv se potřebujete zeptat tak vám pomůže...=)
vloženo: 3. srpna 2012
vložil: jméno nezveřejněno, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Skvělé metody výuky, pan Kalous naučí věci, které budete doopravdy potřebovat až usednete za volant, ne jen ty, které potřebujete k testům. Jeho dlouholeté zkušenosti umí předat skvěle. Nepatří mezi nejlevnější v UnO, ale autoškola není věc, na které bychom měli šetřit výměnou za sníženou kvalitu. :)
vloženo: 9. července 2011
vložil: Ondřej M., emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Autoškola Kalous mi dala, myslím, kvalitní výuku pro řízení vozidla. Pan Kalous nastolil plán, kdy jsme jedzili zpočátku celkem často (až 3-4x týdně), což bylo velmi intenzivní a my žáci jsme tak alespoň mohli případný první strach z provozu rychle odbourat. Jeho přístup byl vždy příjemný, vždy perfektně zodpověděl otázky (tím myslím problémy při jízdě), které mi nebyly jasné. Před jeho odvahou, že s námi jel do Prahy, smekám, protože troufnout si se začátečníky do hlavního města, je taky kumšt :-) ale s jeho pomocí to zvládl každý z naší skupiny a sebevědomí nám tak stouplo. Určitě doporučuju. Také se nám podařilo dokončit kurz už asi za 5 týdnů - takže byl intenzivní, ale v tom nejlepším slova smyslu.
vloženo: 20. listopadu 2010
vložil: Ivana Zemanová,


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Velmi dobrý přístup k žákům není to jediné, co se mi na Autoškole Kalous líbí. Velmi zajímavá je také zkušenost s jízdou v Praze, která, podle mého názoru, není samozřejmostí, a je velmi prospěšná pro další studium. Nic vás už pak "nedokáže vyvést z míry". Učitel Kalous vás také celým kurzem provede sice pevnou rukou (myslím obrazně;-)), ale beze stresu. Mohu doporučit všem...
vloženo: 21. srpna 2009
vložil: jméno nezveřejněno, emailová adresa nezveřejněnaVložení nového hodnocení

Pokud máte s autoškolou Kalous osobní zkušenost, ať už pozitivní či negativní, prosíme Vás o vyplnění hodnocení - poslouží pro ostatní žáky nejen při výběru té správné autoškoly. Buďte přitom co možná nejvíce konkrétní. Pro vložení hodnocení prosím klikněte na následující odkaz:


> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Kalous < <

O této stránce

Obsah zobrazený na této stránce byl vložen uživateli webu VŠECHNY-AUTOŠKOLY.cz. Textové příspěvky nejsou moderovány - zobrazují se bezprostředně po jejich vložení uživatelem. Za tento obsah odpovídají jeho autoři, nikoliv provozovatel webu VŠECHNY-AUTOŠKOLY.cz.


Autoškola Kalous - navigace

Nejbližší autoškoly v okolí

Ostatní autoškoly


upozornit na chybné údaje