Autoškola Kaňka - hodnocení a reference

Hodnocení autoškoly Kaňka

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Kaňka < <

Dobrý den,nevím co si mám myslet o autoškole Josef Kaňka (Štěstí).Ale to jaký mají přístup je děs.Syn měl dělat opravné zkoušky z jízdy 13.2 dostane termín a ve čtvrtek 8.2.24 přijde stim že instruktor nemá čas.Do autoškoly se musí dostavit osobně když si chce připlatit jízdy.V 21 století stačí zavolat nebo fakt je problém si zapsat žaka autoškoly.Piši pro další uchazeče aby věděli do čeho jdou.
vloženo: 14. února 2024
vložil: Petr ,

S kurzem jsem byla velice spokojená. Dá se říci, že mají individuální přístum k žákům, což se dnes již málo vidí. Na zkoušky jsem byla připravena výborně jak z teorie, tak z praktické části.

Všem, kteří mají tu možnost učit se právě v této autoškole, bych to vřele doporučila.
vloženo: 5. června 2010
vložil: Šárka Bendová, emailová adresa nezveřejněna

Pokud máte s autoškolou Kaňka osobní zkušenost, ať už pozitivní či negativní, prosíme Vás o vyplnění hodnocení - poslouží pro ostatní žáky nejen při výběru té správné autoškoly. Buďte přitom co možná nejvíce konkrétní. Pro vložení hodnocení prosím klikněte na následující odkaz:

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Kaňka < <

Autoškola Kaňka - navigace