Autoškola Kapitán, Bc. Michal Socha

675 01, Smrk
web: https://www.autoskolakapitan.cz

kontaktní údaje

MottoŘidičem se člověk nerodí, ale stává...

Popis autoškoly

Moderně smýšlející autoškola, která se nebrání novým trendům. Chápeme fakt, že dnešní mládež je jiná, než jsme byli my a dokážeme se přizpůsobit jejímu způsobu myšlení. Nervozita, nebo snad hysterie, u nás nemá co dělat. Na palubě vozu má být pohoda a pokud možno sranda. Zároveň ale dbáme na zodpovědnost a to především s ohledem na děti, chodce, ostatní účastníky silničního provozu, zvěř i majetky spoluobčanů. Naše metodika výuky je postupná, neučíme jeden zažitý mustr, ale s narůstajícími schopnostmi žáků techniku jízdy upravujeme tak, aby když žák autoškolu opouští, měl ponětí o tom, jak se jezdí v reálném provozu. Není pro nás prioritou získaný řidičák žáka, ale to, že bude na jezdit bezpečně a sebevědomě.

Vozový park osobní automobil:
  • Škoda Fabia 1.2 (rok výroby 2007) [benzín] (Parkovací senzory, ABS, ASR, klimatizace, tažné s možností jízdy s vozíkem, )
  • Hyundai Bayon (rok výroby 2023) [benzín] (Couvací kamera, senzory, klima, ABS, navigace, vyhřívání volantu a sedaček )

Autoškola Kapitán - navigace