Autoškola Karel Etflaiš - hodnocení a reference

Hodnocení autoškoly Karel Etflaiš

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Karel Etflaiš < <

Pan učitel má lidský přístup, vše vysvětlí jak má, má velkou trpělivost. Za mě nejlepší autoškola. Velmi doporučuji.
vloženo: 21. ledna 2023
vložil: Růžena Doležalová , emailová adresa nezveřejněna

V autoškole pana Etflaiše jsem byla naprosto spokojená. Pan Etflaiš i jeho kolega pan Šorma mají neuvěřitelnou trpělivost a lidský přístup. Jejich výuka je srozumitelná a časově se vám přizpůsobí. Oba jsou moc hodní a určitě to s nimi zvládne každý. Jsem jim oboum moc vděčná, za tak vlídný přístup. Lepší autoškolu jsem nemohla zvolit. Jednoznačně doporučuji.
vloženo: 12. října 2022
vložil: Lucie Samková, emailová adresa nezveřejněna

Autoškolu jsem úspěšně absolvovala pod vedením instruktora pana Šormy, kolegy pana Etflaiše. Jsem velmi spokojená a zároveň vděčná za trpělivý a vlídný přístup pana Šormy, který mě poctivě připravil ke zkouškám. Všem mohu vřele doporučit.
vloženo: 20. srpna 2021
vložil: Veronika , emailová adresa nezveřejněna

u pana Etflaiše jsme dělali řidičák celá rodina, pan Etflaiš má skvělý přístup k lidem, je ohleduplný na úplné začátečníky, přizpůsobí se časově, není problém jet tam kam chcete abyste se cestu naučili! Jízdy s panem Etflaišem byly super, vše vysvětlil a měl při jízdách trpělivost. Skvělá autoškola se skvělým instruktorem!
vloženo: 16. března 2020
vložil: Kristýna Salonová, emailová adresa nezveřejněna

Mohu jen doporučit! Přestupovala jsem z autoškoly do autoškoly a tato se mi opravdu ověřila.
vloženo: 4. května 2016
vložil: anonym - jméno nevyplňeno, emailová adresa nevyplněna

Pana Etflaiše mohu jenom doporučit. Při jízdách dbá na každý detail, vše srozumitelně vysvětlí a pečlivě připraví na zkoušky. Přizpůsobí se Vašemu času a z hodin odcházíte plní informací. Na zkoušky Vás pustí s čistým svědomím. U mě zvládnuté na poprvé a teď si jít jen pro řidičák!! :) Spokojenost nadevše....
vloženo: 11. července 2015
vložil: spokojený řidič, emailová adresa nezveřejněna

Chcete jít do autoškoly? Zvolte pana Etflaiše. Přizpůsobí se Vašemu času, kvalitám. Ke zkouškám Vás pustí na 100% připravené. Vše velmi dobře vysvětlí.Testy zvládnete na poprvé.
vloženo: 8. července 2015

Jednoznačně doporučuju! Naprosto bez problému :)
vloženo: 29. září 2014

Pan Etflaiš je sice tvrdý, ale velmi důsledný. Teorii nadrdí opravdu velmi dobře. Při jízdách dbá na každý detail a jezdit opravdu naučí bezpečně.. Lepší autoškolu jsem si opravdu nemohl vybrat.
vloženo: 14. listopadu 2013

Super cena kurzu, teorii i praxi naučí, indivviduální přístup k časovým dispozicím žáků. Když jsem si rozšiřoval ŘP na A18 tak jsem šel do týdne k závěrečkám. S autoškolou sem byl maximálně spokojen.
vloženo: 10. září 2011

Autoškola byla super. Perfektní a férový přístup ke studentům. Můžu vřele doporučit.
vloženo: 1. prosince 2010
vložil: anonym - jméno nevyplňeno, emailová adresa nevyplněna

Výborná autoškola, super cena a kvalitní vozový park. Osobní přístup neměl chybu a rychlost přímo raketová, za měsíc jsem bezproblémů zvládl řidičský průkaz na dvě skupiny.
vloženo: 13. listopadu 2010
vložil: Michal Pešek,

Nejsem už věkově z nejmladších :-) a tak jsem opravdu pečlivě hledala a našla.Skvělá autoškola se skvělým majitelem-instruktorem v jedné osobě. Pohodový přístup s naprosto svatou trpělivostí a humorem.Žádné nervy,žádný křik, žádný stres prostě nádhera.Takže opravdu doporučuji.
vloženo: 29. října 2010

Tuto autoškolu bych vřele doporučila, přístup lektorů velmi přívětivý, při jízdách na vás nikdo neřve ani není nerudný (toto bohužel nemůže říct mnoho mých známých kteří dělali autoškolu jinde).

K připravenosti lektorů nemám žádné připomínky, zdravotní příprava vedená velmi poutavě.

Díky psaní zkušebních testů a prověřování znalostí při teorii a samozřejmě výuce doma z výukového cd,které jsem dostala spolu s upomínkovými předměty již při nástupu do autoškoly, jsem byla dobře připravena ke zkouškám.

vloženo: 4. dubna 2010
vložil: Kateřina Bramborová,

śpatné vedení kurzů, nedostatečná připravenost lektora na výuku,mimo zdravotní přípravu, špatná informovanost a komunikace s personálem, nedostatečné využití praktického výcviku- zbytečné přestávky při jízdách
vloženo: 8. března 2010