Autoškola Karel Pilař - hodnocení a reference

Hodnocení autoškoly Karel Pilař

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Karel Pilař < <

Pan Pilař je velice ochotný, vstřícný a úžasný člověk! Přestupovala jsem z jiné autoškoly a lituji, že jsem k pani Pilařovi nešla hned o začátku. Je to opravdu super chlap, se kterým se dá normálně pokecat, zasmát a řízení vás baví a vidíte pokroky. Nedám na něj dopustit! Dnešním dnem jsem úspěšně zakončila autoškolu a pan Pilař si zaslouží minimálně dvě lahvinky dobrého alkoholu&#128513; MOHU JEN A JEN DOPORUČIT!
vloženo: 3. prosince 2019

Absolutní hrůza... Kde jinde člověk dělá autoškolu 2-3 měsíce, zde ji dělá půl roku. Časté a opakované rušení a změny v termínech jízd, téměř pokaždé. Díky tomuto systému má člověk 1 jízdu jednu za 14 dnů, to je opravdu zoufale málo.
Neskutečné...
vloženo: 19. srpna 2019

Touto autoškolou jsem neuvěřitelně spokojen, a doposud jsem nenašel jedinou chybu spojenou s Autoškolou Pilař. Učitelé naprosto perfektní, vstřícní, když něco nevíte, poradí vám a srozumitelně vám vše vysvětlí, a hlavně k mladým žákům se chovají, jako k ke začátečníkům a tudíž vám vše vysvětlí srozumitelně, jasně a jednodušše. Přístup je vyloženě výjimečný, protože i v krizových situacích zachovají pevné nervy a v klidu vše řeší. Jízdy jsem absolvoval s panem učitelem J. Kotkem. Pohodový, klidný, prostě skvělý. Kvalita vozového parku je velmi dobrá. Jednodušše řečeno, tuto autoškolu vřele všem doporučuji a nedám na ni dopustit :) S pozdravem Petr Saidok
vloženo: 6. února 2017