Autoškola Karmat - hodnocení a reference

Hodnocení autoškoly Karmat

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Karmat < <

Pan Matýáš je bezkonkurenčně (jen v tom nejlepším) nejdůslednější učitel autoškoly v Kutné Hoře. I když vám neodpustí žádnou chybu, skvěle se s ním vychází. Se závěrečnými zkouškami nebudete mít po absolvování autoškoly s ním rozhodně problém.

JEDNOZNAČNĚ DOPORUČUJI
vloženo: 17. června 2016
vložil: Tomáš, emailová adresa nezveřejněna

Byla jsem spokojená s úrovní výuky jízd i teorie.
vloženo: 7. října 2015

Autoškola KARMAT. Co k ní říci, už to budou 2 roky, co jsem tam dělala papíry na auto a musím říci, že jsem byla spokojená na 100%. Pan Matyáš byl velmi dobrý učitel a hlavně trpělivý.
Hodiny teorie byly opravdu plné informací o provozu, jízdě a někdy prokládány i vlastními zkušenostmi pana Matyáše.
Doporučuji všem kdo chtějí dělat autoškolu s člověkem, který má dlouholetou praxi ve svém oboru a už ví, koho má na co upozorňovat a na co si dávat pozor...
vloženo: 14. března 2012
vložil: Jana Brožková, emailová adresa nezveřejněna

Pan Matyáš je velice zkušený řidič s letitou praxí a výborný a trpělivý učitel. Lepšího učitele bych nenašla. Na zkoušky mě připravil výborně, že jsem je zmákla na poprvé. O teoretických hodinách vše důkladně vysvětlíl i včetně věcí navíc pro řidičský život. Jako bonus jsem měla možnost skusit i jízdu na dálnici.
Ničeho nelituju - ani peněz.
vloženo: 17. června 2011
Hana Spurná
vloženo: 17. června 2011
vložil: anonym - jméno nevyplňeno, emailová adresa nevyplněna

Byla jsem zpokojná a v klidu prošla ale pro mladé bych přistupovala jinak....třeba začínat začátkem, víc se ptát zda tomu žák rozumí. Vysvětlit kde co je u volantu.....hodně žáku to vubec neví a hned ho posadí za volat. Zdá se mi to stresující pro ty kteří vudec vedle řidiče třeba neseděli. Jinak učitelé supr, i komisař. Moc se mi tam líbilo a nedám na karat dopustit....děkuji
vloženo: 18. března 2011
vložil: EVA ČERNA, emailová adresa nezveřejněna

Pan Matyáš je velice zkušený řidič a výborný učitel. Je sice přísný a důrazně vysvětluje zásadní chyby kterých se člověk při jízdě dopouští, ale vždy oprávněně a nevylévá si vztek na žácích a člověk nemá pocit jako když je tam s ním za trest. Díky němu jsem se naučil opravdu auto řídit a ne jen tak jezdit. O teoretických hodinách vše důkladně vysvětlí i včetně věcí navíc pro řidičský život. Zkoušky jsem díky němu absolvoval hladce. Vozový park je na výborné úrovni zcela bez chyby. K průběhu kurzu nemám žádné výhrady a investovaných peněz nelituji. Jako bonus se žáci kouknout i na dálnici, nebo si vyzkouší hustý provoz například v Praze.
vloženo: 7. února 2011

Je to dobrá autoškola :-)
vloženo: 6. února 2011
vložil: Daník,

Do tyhle autoskoly sem chodil pred peti lety,byl sem velmi spokojeni,Pan Matýaš byl na mne prisny ale stalo to zato.hodne mne toho naucil, moc mu za to dekuju. FAST and FURIUS.
vloženo: 20. září 2010
vložil: anonym - jméno nevyplňeno, emailová adresa nevyplněna

Pokud máte s autoškolou Karmat osobní zkušenost, ať už pozitivní či negativní, prosíme Vás o vyplnění hodnocení - poslouží pro ostatní žáky nejen při výběru té správné autoškoly. Buďte přitom co možná nejvíce konkrétní. Pro vložení hodnocení prosím klikněte na následující odkaz:

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Karmat < <

Autoškola Karmat - navigace