Autoškola Kašpar - hodnocení a reference

Hodnocení autoškoly Kašpar

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Kašpar < <

Autoškolu Kašpar hodnotím na jedničku. Popravdě nemohu posoudit, zda patří mezi ty dražší, nebo levnější, protože jsem na cenu nekoukala a ani jsem ji neporovnávala s ostatními autoškolami v okolí. Rozhodla jsem se pro ni na základě spousty doporučení od přátel. Měla jsem možnost setkat se s oběma instruktory -jak s panem Kašparem, tak s panem Jedlinským. Oba působí velmi mile a sympaticky. Mě si vzal pod svá křídla pan Jedlinský a byla jsem s ním naprosto spokojena. Nikdy na mě nezvýšil hlas, spíše se vždy jen zasmál, když se mi něco nepovedlo a když naopak povedlo, tak mě pochválil, což mě motivovalo. Věděl, že jsem měla problém s omlouváním ze školy, a tak se mně vždy snažil vyhovět v termínu. Jízdy mě bavily, protože v autě panovala příjemná atmosféra. Jako další velké plus považuji, že má autoškola zřízenou učebnu na teorii, vyučování je nepovinné a probíhá 2 hodinky každý týden. Vede ho pan Jedlinský, který se snaží obohatit teorii o různé příklady z praxe, takže jsem se tam rozhodně nenudila. Učebnice jsme si tam mohli půjčit, nebo případně koupit v kanceláři. Měli jsme i hodinu techniky u vozidla, kde jsme se dozvěděli věci důležité pro běžný život. Tyto hodiny mi velmi pomohly v následující přípravě k testům. Co se týče zkoušek, tak ty probíhají v Kostelci. Já osobně jsem projížděla všemi místy, které jsem znala a měla je natrénované, a proto usuzuji, že mě autoškola připravila výborně a oceňuji ji především za její milý a přátelský přístup. Jistě neprohloupíte, pokud si zvolíte právě ji.
vloženo: 14. října 2015

vloženo: 14. října 2015
vložil: anonym - jméno nevyplňeno, emailová adresa nevyplněna

Přístup instruktorů k žákům je báječný. Nikdo se na nikoho nezlobí, nekřičí. Výuka je maximálně přizpůsobena požadavkům u zkoušek. Navíc tato autoškola jezdí k panu komisaři do Kostelce nad Orlicí, což je velmi objektivní a milý komisař. Stačí už jen dodat, že Autoškola Kašpar má také výborné ceny!
vloženo: 2. října 2013

Myslím si, že každý kdo prošel touto autoškolou, odchází s krásným pocitem, že si nemohl vybrat lépe.Z odposlechu od přátel, kteří navštěvovali různé jiné autoškoly, jsem byla velice mile překvapena, jak funguje tato autoškola.Vypisovat zde vše,co mě potěšilo, by bylo skutečně na dlouho, proto jen krátce : ,, Pokud se rozhodujete komu se svěřit do péče a kým se nechat vést až k získání řidičského průkazu a jste z okolí RK, vůbec nic neřešte a podejte si přihlášku rovnou sem." Krásný zbytek dne, Kristýna Mahutová
vloženo: 28. června 2013

Autoškolu Kašpar mohu s klidným svědomím všem doporučit. Dnes jsem složila úspěšně zkoušky a za to vděčím dvěma lidem. Panu Kašparovi,který byl mým instruktorem při jízdách a panu Jedlinskému,který vládl učebně. Hodiny na učebně jsem si představovala jako nutné zlo,ale bez nich bych těžko uspěla. Nakonec těch sedm týdnů uteklo až moc rychle! Pan Jedlinský je skvělý člověk se super přístupem k žákum a není žádná otázka na kterou by nedokázal odpovědět a do detailu ji vysvětlit. Po zkušenostech mých kamarádek v ostatních autoškolách jsem nevěřila,že něco takového existuje!!! Chtěla bych jim tímto moc,moc,moc poděkovat! Takže pokud se někdo rozhodujete,tak neváhejte a určitě navštivte autoškolu Kašpar a nebudete litovat!!!
vloženo: 22. listopadu 2012
vložil: Laďka Sládková Dusilová, emailová adresa nezveřejněna

Pokud hledáte autoškolu v přijatelné ceně a s lidským přístupem tak tato je ta pravá! Učitelé mají s námi žáky trpělivost, jsou ochotní vše vysvětlovat znovu a znovu! Jízdy si domluvíte kdy vy chcete. Vše je na vzájemné domluvě... DOPORUČUJI!
vloženo: 2. listopadu 2012
vložil: Renata, emailová adresa nezveřejněna

Pokud hledáte autoškolu s osobním přístupem a bezproblémovým jednáním, tak je to tady. Cena v pohodě, jízdy OK a hlavně spousta trpělivosti, která tu být musí. Vřele doporučuji!
vloženo: 16. srpna 2012
vložil: Vladimír Horák,

Pan Kašpar nabízí výcvik skupiny C a E, které sám nenabízí a přeprodává je jiným autoškolám, je to hnus za který si inkasuje s profesním průkazem cca 20.000 kč navíc. Tak tam běžte. Je to normální gauner, který nemá obdoby. Vřele doporučuji.
vloženo: 14. července 2012

Velmi příjemní instruktoři, bezproblémová domluva. Opravdu doporučuji!
vloženo: 24. února 2011
vložil: Veronika Župová,

Ve 36 letech jsem si dělal rozšířeníŘP.Sám jsem dal na doporučení a bez sebemenších problémů jsem uspěl.Samozřejmě testy jsem si prošel,pan učitel semnou projel každou křižovatku a upozornil na chytáky komisaře,takže mě při závěrečné zkoušce nic nepřekvapilo.Překvapilo mě i to,že k začátečníkům mají neskutečně trpělivosti,zejména při jízdách.Prostě jen mohu doporučit.
vloženo: 21. června 2010
vložil: Pavel Vlasak,

Velice příjemní instruktoři, vstřícné jednání a dobrá příprava k závěrečným zkouškám. Navíc dobrá cena + možnost splátek během kurzu. Všem mohu tuto autoškolu vřele doporučit.
vloženo: 23. prosince 2009
vložil: anonym - jméno nevyplňeno, emailová adresa nevyplněna

Pokud máte s autoškolou Kašpar osobní zkušenost, ať už pozitivní či negativní, prosíme Vás o vyplnění hodnocení - poslouží pro ostatní žáky nejen při výběru té správné autoškoly. Buďte přitom co možná nejvíce konkrétní. Pro vložení hodnocení prosím klikněte na následující odkaz:

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Kašpar < <

Autoškola Kašpar - navigace