Autoškola K.J. - hodnocení a reference

Ne doporučuji
vloženo: 1. prosince 2017
vložil: anonym - jméno nevyplňeno, emailová adresa nevyplněna

Pan Kozák se snaží naučit řídit automaticky tudíž někomu muže vadit jeho povídání ale pro mne osobně to bylo ku prospěchu člověk se naučí dobře řídit i v případě konverzace nebo jiného rušivého elementu. Přístup ochotný a vstřícný. Školu doporučuji.
vloženo: 2. března 2017
vložil: martin, emailová adresa nezveřejněna

Autoškola K.J. je malou školou, což by mělo znamenat většinou výhodu pro žáka, nicméně je tomu přesně naopak. Pan Kozák Vás nenaučí parkovat, couvat a rozjíždět se do kopce, což je potom u samotné zkoušky velký problém.Celou jízdu se věnuje výkladu něčeho, co se netýká jízdy samotné, takže v podstatě nevíte, jak jedete. Vzhledem k tomu, že se jedná o malou autoškolu, zkoušky jsou vypisovány pouze jednou měsíčně, tzn. pokusů pro její úspěšné zvládnutí zas tolik nemáte. Jako poslední je potřeba zmínit cenu. Autoškola je sice levná, ale pokud přičtete k ceně doplácení zkoušky tj. 700 Kč a každé další přezkoušení za 900 Kč, plus kondiční jízda za 600 Kč. Cena již není tak výhodná. ŠKOLU NEDOPORUČUJI.
vloženo: 16. prosince 2014

Autoškola má osobní přístup, jezdí se přímo s p. Kozákem, v kanceláři pracuje jeho žena. Pan Kozák není nervák, když člověk chybuje, zachová klid. Neučí však žáky vůbec parkovat/couvat. Což většina komisařů vyžaduje. Byl to trochu kámen úrazu. Pokud se člověk několikrá nepřipomene, tak si to nevyzkouší nikdy, pokud ano, tak jednou. Teorie se také nevyučuje, ale myslím, že se každý zvládne naučit těch pár pouček a značek sám. Když člověk něčemu nerozumí, není problém se při jízdách zeptat a vše je vysvětleno. Občas mi připadalo, že se instruktor k jízdě prakticky celou hodinu a půl nevyjadřoval a když člověk udělal chybu ke konci jízdy, tak byl do konce jízdy pod drobnohledem a bylo v podstatě všechno špatně. Při jízdě s komisařem je ovšem p. Kozák vynikající, umí podržet.
vloženo: 30. října 2014

Dobrý přístup k žákům, vycházejí maximálně vstříc, výborná přáprava na zkoušky..
vloženo: 29. března 2012
vložil: Lucka, emailová adresa nezveřejněna

Naprosto v pohodě :-)

vloženo: 2. ledna 2011
vložil: anonym - jméno nevyplňeno, emailová adresa nevyplněna

pardon.ale tato skola,nema se skolou nic spolecneho.Pristup?Hnusny.Vyuka?Nedostatecna,treba parkovat a couvat vas nenauci ani kdyz pana Kozaka poprosite,pry vas uci ovladat vozidlo ale k tomu patri i couvani neni_li pravda?Vazne nedoporucuji,kdybych si znovu mohl vybrat,urcite bych nesel sem.Ted mam strach sednout do auta,protoze jediny co vas tam nauci je rozlet se vpred a to umi kazdej blbec.
vloženo: 5. října 2010
vložil: anonym - jméno nevyplňeno, emailová adresa nevyplněna

Menší autoškola s dokonalým zázemím. Jednání velice vstřícné a přístup k žákum velice milý. Při vyúce se snaží svým žákům vyjít vstříc. Důležité plus, že se konají zkoušky celé v místě autoškoly a ne nekde jinde.
vloženo: 12. srpna 2009
vložil: Ludek, emailová adresa nezveřejněna

Pokud máte s autoškolou K.J. osobní zkušenost, ať už pozitivní či negativní, prosíme Vás o vyplnění hodnocení - poslouží pro ostatní žáky nejen při výběru té správné autoškoly. Buďte přitom co možná nejvíce konkrétní. Pro vložení hodnocení prosím klikněte na následující odkaz:

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola K.J. < <

Autoškola K.J. - navigace