Autoškola Klasik - hodnocení a reference

Hodnocení autoškoly Klasik

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Klasik < <

Můj dojem je více než dobrý. Instruktor je rázný chlapík, ale tím lépe podle mě. Myslím si, že na zkoušky dokáže připravit kvalitně, pak už je to jen na vás co předvedete :)
Na jízdy jsem se vždy těšil, auto se kterým výcvik probíhá je nové, jezdí se s ním dobře. Co se teoretické přípravy týče, je podle mě ve srovnání s ostaními možná trošku nezvyklá, každopádně pokud něco není jasné, dokáže to instruktor jasně vysvětlit. Co se ceny týče - je to drahé, ale co dneska není, že? :)
Takže můj celkový dojem je velmi dobrý, výcviku jsem se účastnil rád.
vloženo: 13. října 2010
vložil: Jiří Štanglica, emailová adresa nezveřejněna

Pokud máte s autoškolou Klasik osobní zkušenost, ať už pozitivní či negativní, prosíme Vás o vyplnění hodnocení - poslouží pro ostatní žáky nejen při výběru té správné autoškoly. Buďte přitom co možná nejvíce konkrétní. Pro vložení hodnocení prosím klikněte na následující odkaz:

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Klasik < <

Autoškola Klasik - navigace