Autoškola Knězů - hodnocení a reference

Hodnocení autoškoly Knězů

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Knězů < <

Délka kurzu je naprosto odpovídající,pokud by to šlo,tak bych klidně volila více povinných jízd.
Zcela profesionální a lidský přístup.
Pan Šikýř je člověk na svém místě,který ví moc dobře co dělá.
Cena kurzu je zcela odpovídající a za kvalitu si člověk,rád připlatí.
Tuto autoškolu bych doporučila všem,kteří se chtějí naučit jezdit podle pravidel silničního provozu a bezpečně a také proto,že se z nich stanou zcela samostatní a zodpovědní řidiči,kteří budou řídit s radostí a potěšením.Budou jezdit tak,že se nedostanou do situace,ve které by řešili,jak zvládnout např.smyk apod.Do této situace se zkrátka svým zodpovědným řízením nedostanou.Děkuji,že jsem potkala pana Šikýře a za vše co mne naučil.
vloženo: 14. března 2014

Autoškola je na skvělé úrovni.Příjemné vystupování,trpělivost,a dobrá vůle naučit dělá z této autoškoly 1 v Pelhřimově............
vloženo: 17. srpna 2010
vložil: Michal,