Autoškola Knipl - hodnocení a reference

Hodnocení autoškoly Knipl

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Knipl < <

Pan instruktor Miroslav Knipl je úžasný! Individuální přístup a snaha aby každý úspěšně dodělal autoškolu a opravdu uměl řídit. Byla jsem velice spokojená.
vloženo: 28. listopadu 2012
vložil: Lucie, emailová adresa nezveřejněna

Je to autoškola, kde jsem se naučila včechno, co je potřeba v městském provozu, pan učitel má osobní zájem o každého žáka a záleží mu na absolvování zkoušek hned na poprvé. Byla jsem
absolutně spokojená. Tak by měl výcvik podle mého
názoru probíhat. Kateřina
vloženo: 23. února 2011

V první řadě chci poděkovat panu Kniplovi za perfektní provedení jak samotného kurzu tak i všech souvisejících věcí spojené s autoškolou, od vozového parku přes samotné jízdy až po administrativní záležitosti. Pan Knipl je plně flexibilní co se týče časovým podmínkám studentů. Každá hodina v autoškole je využita s maximální efektivností a kvalitou. Nejvíc se mi na této autoškole líbí neustálé procvičování mých slabších stránek a porozumění učitele.
Teď, jako absolvent autoškoly Knipl a po úspěšném završení zkoušek, můžu autoškolu Knipl doporučit všem, kdo požaduje kvalitu, flexibilitu a profesionalitu.
vloženo: 2. června 2010
vložil: David Vais,

V této autoškole kurzy probíhají naprosto bez problému. Hodiny jsou jasně dané po domluvě s instruktorem, který vám vždy vyjde vstříc. Na zkoušky jsem byla dobře připravena. Díky neustálému vysvětlovaní teori a používání teorie v praxi. Po absolvování zkoušek jsem z jízdou neměla žádné problémy. Určitě bych tuto autoškolu doporučila.
vloženo: 30. května 2010
vložil: jméno nezveřejněno,

Autoškolu Knipl M. mohu jen doporučit.

Ocenila jsem především osobní zájem vyučujícího na zvládnutí pravidel silničního provozu, orientaci v provozu a také na tom, aby se žák za volantem cítil jistě a z řízení neměl strach!
Tohoto vyučující docílí vyučováním ve frekventovaných oblastech, řádným vysvětlením dopravních situací a řádným naučením žáka základním a zásadním schopnostem při řízení -a to procvičováním!!!- ...a také vlídým přístupem, kdy se žák nemusí bát požádat o opakované vysvětlení či procvičení:)

Jednoduše: vyučující se snaží, aby to co vám nejde, vám nešlo co nejkratší dobu:)

Díky těmto faktorům můžu říci, že jsem byla na zkoušky perfektně připravená a že jsem, díky panu Kniplovi, stejně tak připravená na budoucí praxi:)
vloženo: 30. května 2010