Autoškola Kobylka - hodnocení a reference

Hodnocení autoškoly Kobylka

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Kobylka < <

Skvělá autoškola :-) já byla vesměs spokojená, asi nejsem žádný retard, nebo dřevák, ale ke mě se choval klidně i když někdy důrazně. Mohu jen doporučit.
vloženo: 15. března 2024
vložil: Hanka , emailová adresa nezveřejněna

Jednoduše psychopat, několik žáků po první/prvních pár jízdách odešlo, vulgární, agresivní, neprofesionální přístup. Já osobně jsem poměrně flegmatik, takže jsem si nic nebral k srdci a díky předešlým zkušenostem s řízením se s výukou nějak popasoval, ale rozhodně vyberte jinou autoškolu :).
vloženo: 14. března 2024

Pan Kobylka je Absoltuně psychicky nevyrovnaný člověk první jízda je vulgární místo toho aby pomohl za což je i placen tak nadává sprostě uráží A vulgárně !! rozhodně všem doporučuji se této autoškole vyhnout obloukem takový človek by neměl dělat instruktora navíc stačí si jen napsat na Google jméno kobylka Velké Meziříčí a hned vidíte co je zač ..
vloženo: 5. září 2016

Lektor je zkušeny, ale nezkušené řidiče zjevně nemůže vystát. Pokud nejste už teď dobří řidiči nebo těžcí flegmatici, kterým je všechno jedno, tak se této autoškole vyhněte obloukem