Autoškola Kobzová - hodnocení a reference

Hodnocení autoškoly Kobzová

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Kobzová < <

Skvělá autoškola se skvělým a citlivým přístupem ke všem. Super domluva, zkrátka není co vytknout. Hlavně Vás vše perfektně naučí.
vloženo: 1. listopadu 2023

Jsem velmi ráda že jsem si vybrala zrovna tudle autoškolu myslím si že mě naučili všechno skvělé a možná pro to jsem zvládla jízdy na první pokus jsem velmi ráda že obě paní jsou velmi hodné a dá se s nimi na všem domluvit i na placení celé autoškoly. Velmi doporučuji tudle autoškolu.
vloženo: 29. října 2023
vložil: Tereza, emailová adresa nezveřejněna

Obě Paní jsou úžasné,vždy super domluva a byla jsem spokojena&#10084; &amp;#129782;
vloženo: 28. října 2023

S autoškolu jsem byla velmi spokojená, domluva vždy super, jsem z okolní vesnice a vždy mě autoškola vyzvedla a po jízdě i dovezla.
Obě paní jsou velice laskavé, milé a vše vysvětlí.
V mém okolí na ně také slyším jen samou chválu.

vloženo: 15. dubna 2021

Všechno proběhlo bez problémů, jsem z okolní vesnice mimo centrum, vždy mě vyzvedly a zase jsem se zavezla domů. Jezdí dokonce i o víkendu a s termínem vždy vyhoví. Obě paní učitelky jsou milé, trpělivé a ochotné. Jsou k dispozici i učebnice na vypůjčení. Byla jsem opravdu moc spokojená. Doporučuji!
vloženo: 8. dubna 2021
vložil: Eliška Sekaninová,

Perfektní přístup. Dováží si na hodiny (teorie) i žáky z okolí (Olomouc). Není problém mít jízdy o víkendech. Na všem se s nimi dá domluvit. Chyby vysvětlí, rádi poradí. Cena se taky dá, jediný problém je ten, že na rozdíl od ostatních autoškol se za případné opravky místo 400 doplácí 900.
vloženo: 17. září 2016

Perfektní přístup. Dováží si na hodiny (teorie) i žáky z okolí (Olomouc). Není problém mít jízdy o víkendech. Na všem se s nimi dá domluvit. Chyby vysvětlí, rádi poradí... Cena je taky super. Velká spokojenost :-))))
vloženo: 12. listopadu 2015

Bezva přístup, celková spokojenost. Hodně naučí, asi proto jim skoro lidi nepropadaj. Domluvíte se na jízdách i o víkendech. A cena je normální a to si lidi i dovážej na teorie. A kamarádky byly taky spokojeny, vlastně tady učí všechny z okolí. Kdo se o nich dozví, pak tam jde už celá rodina a známí.
vloženo: 24. května 2012
vložil: Petra Mačáková,

Pokud máte s autoškolou Kobzová osobní zkušenost, ať už pozitivní či negativní, prosíme Vás o vyplnění hodnocení - poslouží pro ostatní žáky nejen při výběru té správné autoškoly. Buďte přitom co možná nejvíce konkrétní. Pro vložení hodnocení prosím klikněte na následující odkaz:

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Kobzová < <

Autoškola Kobzová - navigace