Logo VŠECHNY-AUTOŠKOLY.cz MENU
 

Autoškola Kobzová - hodnocení a reference 

STUDOVNA.moje-autoskola.cz - výuková videa pro žáky autoškol

Návrat zpět do ADMINISTRACE AUTOŠKOLY


Hodnocení autoškoly Kobzová

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Kobzová < <


   S autoškolu jsem byla velmi spokojená, domluva vždy super, jsem z okolní vesnice a vždy mě autoškola vyzvedla a po jízdě i dovezla.
Obě paní jsou velice laskavé, milé a vše vysvětlí.
V mém okolí na ně také slyším jen samou chválu.

vloženo: 15. dubna 2021
vložil: jméno nezveřejněno, emailová adresa nezveřejněna


   Všechno proběhlo bez problémů, jsem z okolní vesnice mimo centrum, vždy mě vyzvedly a zase jsem se zavezla domů. Jezdí dokonce i o víkendu a s termínem vždy vyhoví. Obě paní učitelky jsou milé, trpělivé a ochotné. Jsou k dispozici i učebnice na vypůjčení. Byla jsem opravdu moc spokojená. Doporučuji!
vloženo: 8. dubna 2021
vložil: Eliška Sekaninová,


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

    Perfektní přístup. Dováží si na hodiny (teorie) i žáky z okolí (Olomouc). Není problém mít jízdy o víkendech. Na všem se s nimi dá domluvit. Chyby vysvětlí, rádi poradí. Cena se taky dá, jediný problém je ten, že na rozdíl od ostatních autoškol se za případné opravky místo 400 doplácí 900.
vloženo: 17. září 2016
vložil: jméno nezveřejněno, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Perfektní přístup. Dováží si na hodiny (teorie) i žáky z okolí (Olomouc). Není problém mít jízdy o víkendech. Na všem se s nimi dá domluvit. Chyby vysvětlí, rádi poradí... Cena je taky super. Velká spokojenost :-))))
vloženo: 12. listopadu 2015
vložil: jméno nezveřejněno, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Bezva přístup, celková spokojenost. Hodně naučí, asi proto jim skoro lidi nepropadaj. Domluvíte se na jízdách i o víkendech. A cena je normální a to si lidi i dovážej na teorie. A kamarádky byly taky spokojeny, vlastně tady učí všechny z okolí. Kdo se o nich dozví, pak tam jde už celá rodina a známí.
vloženo: 24. května 2012
vložil: Petra Mačáková,Vložení nového hodnocení

Pokud máte s autoškolou Kobzová osobní zkušenost, ať už pozitivní či negativní, prosíme Vás o vyplnění hodnocení - poslouží pro ostatní žáky nejen při výběru té správné autoškoly. Buďte přitom co možná nejvíce konkrétní. Pro vložení hodnocení prosím klikněte na následující odkaz:


> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Kobzová < <

O této stránce

Obsah zobrazený na této stránce byl vložen uživateli webu VŠECHNY-AUTOŠKOLY.cz. Textové příspěvky nejsou moderovány - zobrazují se bezprostředně po jejich vložení uživatelem. Za tento obsah odpovídají jeho autoři, nikoliv provozovatel webu VŠECHNY-AUTOŠKOLY.cz.


Autoškola Kobzová - navigace

Nejbližší autoškoly v okolí

Ostatní autoškoly


upozornit na chybné údaje