Autoškola Kočí - hodnocení a reference

Hodnocení autoškoly Kočí

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Kočí < <

I když je Prostějov “menší” město, tahle autoškola je bombová! Opravdu mě naučili řídit a nebojím se jezdit! Jejich individuální přístup a teorie, všechno mi pomohlo úspěšně dokončit zkoušku. Instruktoři jsou velmi milí a dokážou pochopit. Opravdu si na nic nemohu ztěžovat!! A co bych ještě dodala? Za pěknou jízdu rozdávají bonbóny &#128512;&#128522;
vloženo: 27. října 2018

Profesionalni pristup instruktoru, technicka vybavenost na urovni, takto ma vypadat autoskola. Nauci vas ridit, pripravi na zkousky a to vse s usmevem a maximalnim nasazenim. Doporucuji!
vloženo: 1. října 2016
vložil: Tom, emailová adresa nezveřejněna

Výborná autoškola s kvalitním individuálním přístupem pro každého kdo se chce naučit kvalitně řídit. Byl jsem spokojen zejména s přístupem učitelů , který byl vždy pozitivní a ve většině případů humorně pojatý díky čemuž jsem se cítil dobře a uvolněně při výuce. Všem mohu jen doporučit :)
vloženo: 9. prosince 2014
vložil: Jiří , emailová adresa nezveřejněna

+ Individuální přístup.

+ Chování inspektorů, přátelský a zábavný kolektiv.

+ Nezapomenutelný zážitek :)

+ Cena

+ Skvělá domluva

vloženo: 9. prosince 2014