Autoškola Kočička - hodnocení a reference

Hodnocení autoškoly Kočička

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Kočička < <

Autoškola byla výborná, oceňuji osobní přístup. Pán je milý a vše řeší s klidem, a musím souhlasit, že opravdu naučí i nějaké super triky co se třeba týká ohledně parkování apod. a hlavně člověk pak umí řídit :)
vloženo: 10. prosince 2012

Nejlepsi autoskola v Brne
vloženo: 9. února 2012

Pan Kočička je velice milý, vše bere s klidem a hlavně skvěle naučí řidit + naučí i skvělé finty na parkování.Mohu všem absolutně doporučit.Lepší autoškolu jsem si nemohla vybrat:-)
Andrea H.
vloženo: 27. května 2011

Oceňuji hlavně osobní přístup pana učitele,jeho klid a příjemné chování při výuce i při vypjatých situacích,kdy mi jízdy skutečně opakovaně nešly.Nesmírně mne potěšila i výuka teorie,která jak znám z vyprávění z jiných autoškol tam probíhá formou samostudia,zde byla přednáška a posléze i názorná instruktáž na vozidle.Můj dojem z celé výuky včetně jízd byl kladný a tuto autoškolu mohu s klidným svědomím všem doporučit.Studená Helena.
vloženo: 28. ledna 2011
vložil: anonym - jméno nevyplňeno, emailová adresa nevyplněna

Pokud máte s autoškolou Kočička osobní zkušenost, ať už pozitivní či negativní, prosíme Vás o vyplnění hodnocení - poslouží pro ostatní žáky nejen při výběru té správné autoškoly. Buďte přitom co možná nejvíce konkrétní. Pro vložení hodnocení prosím klikněte na následující odkaz:

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Kočička < <

Autoškola Kočička - navigace