Autoškola Dušan Korený - hodnocení a reference

Hodnocení autoškoly Dušan Korený

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Dušan Korený < <

V teto autoskole jsem delal oprávnění na Ř.P. skupiny A a C
Oboje jsem zvladl na prvni pokus, jizdy v poradku, mel jsem dostatecne najezdeno tak jsem se citil sebejisty pri testech.
Mohu vřele doporučit
vloženo: 20. prosince 2018
vložil: Ondřej Fiala,

Průběh autoškoly v pořádku. Na zkoušky jsem se sice bála, ale zbytečně a to je důležité. Určitě doporučuji.
vloženo: 26. června 2014

není co vytýkat. vše vysvětlili do detailu, řekli co mě čeká, co nejčastěji zkouší na technice a pak jsem to udělal vše v jeden den napoprve. Jak A21 tak B
vloženo: 25. června 2011
vložil: fireblade96,

Autoškola velmi levná a asi i vcelku kvalitní, nicméně velkou nevýhodou je chybějící trenažér -někdy se tedy jezdí napoprvé hned v ostrém provozu :-D .Hodiny teorie byly v pohodě, pan Zahradníček je vcelku vtipný člověk, takže se u teorie i celkem zasmějete, nicméně trochu horší je to u jízd, jak psala paní přede mnou, tak jeden nejmenovaný pan instruktor je opravdu hodně přísný, možná to někomu vyhovuje, nicméně za sebe mohu říci, že jsem se před jízdou s tímto panem učitelem vždycky HODNĚ bál a samozřejmě jsem poté dělal i mnohem více chyb, jelikož jsem byl vynervovaný. Není to jen můj pocit (uvědomuji si, že jsem asi nebyl nejnadanější žák v historii celé autoškoly :-D), bavil jsem se s dalšími pěti absolventy výcviku a všichni tvrdili to stejné.Na druhou stranu ale jízdy s panem Kulatým a Zahradníčkem byly o gigantický kus pohodovější než s tímhle nejmenovaným pánem :-) .Zkoušky jsem ale udělal napoprvé, proto můžu říct KONEC DOBRÝ, VŠECHNO DOBRÉ (a malá rada pro budoucí žáky:"Zkuste mít čas na jízdy vždy jen když budou s panem Kulatým nebo Zahradníčkem, uvidíte, že budete třeba i méně nervozní :-D")
vloženo: 7. února 2011
vložil: Antropomorfní kůň, emailová adresa nezveřejněna

Myslím,že jak výuka tak i samotná praxe byla dostačující,ona důležitá je hlavně osobní píle,jinak to ani nemá smysl.Učitelé sice přísní,ale to si myslím,že není na škodu...nikdy jsem si nemyslela,že budu řídit auto,strach a nejistota.Jednou větou"jsou to borci/instruktoři"díky nim už dva měsíce jezdím a myslím, no prostě pohoda!
vloženo: 5. října 2009
vložil: Renata,

Pokud máte s autoškolou Dušan Korený osobní zkušenost, ať už pozitivní či negativní, prosíme Vás o vyplnění hodnocení - poslouží pro ostatní žáky nejen při výběru té správné autoškoly. Buďte přitom co možná nejvíce konkrétní. Pro vložení hodnocení prosím klikněte na následující odkaz:

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Dušan Korený < <

Autoškola Dušan Korený - navigace