Autoškola Koš - hodnocení a reference

Hodnocení autoškoly Koš

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Koš < <

Jsem ráda, že jsem nedělala jinde. Super přístup a za pár dní mám řidičák v ruce a jen můžu poděkovat za skvělou práci. Teorie s panem Košem byla zábavná a jsem ráda, že jsem ho ještě stihla aspoň na tu teorii. Děkuji Vám a mohu je a jen doporučit dál.
vloženo: 20. září 2015
vložil: Šárka , emailová adresa nezveřejněna

Podle mě nejlepší autoškola, doporučuji jí každému, kdo chce dělat řidičák. Jiří Fraj
vloženo: 17. listopadu 2010