Autoškola Kostka - hodnocení a reference

Hodnocení autoškoly Kostka

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Kostka < <

Zkracování jízd, nedochvilní instruktoři, časová neflexibilita z jejich strany. Na to, že jejich jediné auto snad ze všech okolních autoškol jezdí na vcelku levný CNG, tak cena kurzu nic moc tedy. Trenažér mají, ale absolutně na nic a ještě si hodiny z onoho rádoby trenažéru započítávají jako normální jízdy. Ve finále velmi průměrná (skoro až podprůměrná) kvalita za neuplně výhodnou cenu.
vloženo: 30. dubna 2022
vložil: anonym - jméno nevyplňeno, emailová adresa nevyplněna

Kvalita žádna,zkracování jízd, nikomu nedoporučuju,teorie k nepochopení.
vložil: Dany,

Kvalita žádna,zkracování jízd, nikomu nedoporučuju,teorie k nepochopení.
vloženo: 3. ledna 2019

Celkově bych to nikomu nedoporučil,zkracování jízd, teorie k nepochopení, učitelé špatní, nic nevysvětlí, vyhazování peněz,nedoporučuji.
vloženo: 3. ledna 2019

Nic kde bych šel znovu,nekvalitní učitelé,zkracování jízd, teorie k nepochopení, nikomu nedoporučuji, zbytečné peníze.
vložil: anonym - jméno nevyplňeno, emailová adresa nevyplněna

Jsou ochotní vyhovět našim požadavkům, naučí a jsou přátelští a příjemní. Doporučuji
vloženo: 9. prosince 2014
vložil: Dixie22, emailová adresa nezveřejněna

Samozřejmě, že nemůžu porovnávat, řidičák jsem zatím dělala jen 1x, každopádně s tímto výběrem si nemůžu stěžovat! Instruktoři se mi snažili vyhovět, ať už v časech jízd (jelikož jsem vcelku hodně vytížená), tak i v tom, že nikdy nebyl problém, mě odvést do místa bydliště (když mi např.nejel autobus). A JAKO JEDINÍ VE VK MAJÍ TRENAŽER (což je zajímavá zkušenost před 1.usednutím za volant).

Cena je v okolí Valašských Klobouk myslím nejnižší, ale rozhodně to není tak, že za menší peníze, menší kvalita!

PROSTĚ MŮŽU JEN DOPORUČIT :)
vloženo: 7. listopadu 2013
vložil: Eva, emailová adresa nezveřejněna

Tuto autoškolu vám určitě doporučuju:)přístup a aj šecko ostatní bylo parádní:))sem velice spokojená
vloženo: 22. června 2012
vložil: Kristýna Eliášová, emailová adresa nezveřejněna

moc příjemné chvilky poprvé za volantem.. pohodá autoškola, doporučuju :)
vloženo: 25. března 2010
vložil: Tomáš Strnad,

Dobrý den,já jsem byla moc spokojená nic bych neměnila... :)
vloženo: 8. listopadu 2009
vložil: Simona ...,

Super autoškola fakt doporučuji

UPOZORNĚNÍ: Toto hodnocení bylo dle poznatků administrátorů webu VSECHNY-AUTOSKOLY.cz s největší pravděpodobností vloženo samotným provozovatelem této autoškoly nebo na základě jeho podnětu.

vloženo: 27. března 2009

Reakce provozovatele autoškoly na toho hodnocení: Příspěvek vložil bez mého vědomí můj vnuk, po absolvování autoškoly. Asi byl super spokojený???

Pokud máte s autoškolou Kostka osobní zkušenost, ať už pozitivní či negativní, prosíme Vás o vyplnění hodnocení - poslouží pro ostatní žáky nejen při výběru té správné autoškoly. Buďte přitom co možná nejvíce konkrétní. Pro vložení hodnocení prosím klikněte na následující odkaz:

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Kostka < <

Autoškola Kostka - navigace