Autoškola Michal Košuta - hodnocení a reference

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Michal Košuta < <

vloženo: 16. ledna 2011
vložil: Marie,

Byly chvíle, kdy jsem litovala, že jsem si vybrala tuhle autoškolu, ale teď jsem jenom ráda. když srovnám ostatní autoškoly z vyprávění druhých, tak mě naučil Jirka( můj učitel) víc, než jsem čekala. Byl sice trošičku nervák, ale stálo to za to a budu si brát jeho rady k srdci. Učil všechno velmi poctivě a člověk se cítil skvěle připravený na zkoušky. Jsem ráda, že jsem si vybrala tuhle autoškolu.
vloženo: 16. prosince 2010

Pokud máte s autoškolou Michal Košuta osobní zkušenost, ať už pozitivní či negativní, prosíme Vás o vyplnění hodnocení - poslouží pro ostatní žáky nejen při výběru té správné autoškoly. Buďte přitom co možná nejvíce konkrétní. Pro vložení hodnocení prosím klikněte na následující odkaz:

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Michal Košuta < <

Autoškola Michal Košuta - navigace