Autoškola Koubovský - hodnocení a reference

Hodnocení autoškoly Koubovský

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Koubovský < <

Zdravím všechny.
Po předchozí zkušenosti s jinou autoškolou můžu jako hodnocení této autoškoly napsat jen: SUPER, SUPER, SUPER!!!! po všech stránkách. Vřele doporučuji.
vloženo: 5. dubna 2024

Autoškolu Koubovský vřele doporučuji. Hned na začátku jsem dostal velmi kvalitní učební materiály (dvě nové učebnice, CD, vytištěnou techniku) a velmi dobrý a důsledný byl přístup autoškoly po dobu celého kurzu. Možnost víceméně si zvolit učitele. Což je velmi profesionální a jinde nevídané je úžasná. Konkrétně pan Koubovský je velmi klidný učitel a soustředíte-li se na to co Vám při jízdě říká, pak nemáte problém při zkouškách ani s autobusem. Někdo zde zmiňoval jeho povahu flegmatika. K tomu řeknu jen to, že nejhorší učitelé jsou cholerici. Za flegmatika by jste měli zvláště u náročnějších skupin být rádi. Ale to psal evidentně nějaký chytrolín. Pokud nejste masochisté co mají rádi, když na ně někdo huláká, tak tohle je Pan Učitel. Kdybych mu autobusem málem nesundal tlustou větev ze stromu, tak by na mě za celý kurz vůbec nezvýšil hlas. Ale tak člověk zase musí umět uznat svoji chybu. Nicméně teď mám již dvanáct skupin a mnoho zkušeností z několika autoškol a to i tak špatných, že bylo nutné jednou kurz přerušit, protože kupříkladu Mída z Horaždovic byl podle mě naprostý &quot;poš..&quot;. Histerie prostě do autoškoly nepatří. Oproti tomu Pan Koubovský patří jednoznačně k těm nejlepším se kterými jsem měl možnost pracovat. Stejně tak další učitel autoškoly Pan Šváb byl při zkouškách v rámci svých možností nápomocný a velmi profesionální a celá procedura včetně zkoušek ve Stodu..suprovej komisař atd, se dá bez nadsázky označit asi za nejlepší zkušenost ze všech. Tedy s vyjímkou pana Fornouse ze Sušice svého času. Třikrát sláva učiteli Fornousovi. Moje zkušenost s panem Koubovským je tedy vynikající. Na termín vždy dorazil přesně, ale i tak bych neřešil pokud by se někdy někdo trochu opozdil. Komu se to nestalo že? Hodnotím objektivně a to především přístup a celkový výsledek. Takže pro mě je a byla vždy nejdůležitější celková úroveň autoškoly a především s důrazem na klidné a slušné jednání, ale také kvalitní technika a poskytnuté pomůcky a za to dávám plný počet bodů. Samozřejmě v každé autoškole je třeba se především chovat slušně a lidsky a pak to funguje. Né všude to vždy stačí. Tady to ale prostě klapne. Kurz nikdo zbytečně neprotahuje a vše je účelné a smysluplné. Nejsem příbuzný, ani známý pana Koubovského. Nesnažím se ho za každou cenu propagovat. Je mi 39 let. Prostě jsem potřeboval větší kvalifikaci a kvůli nízké ceně kurzu se mi vyplatilo dojíždět až z Klatovského okresu. Moje recenze je zcela objektivní. S nikým se v životě moc nepářu, takže kdyby to nebylo tak supr, tak bych to sem klidně napsal. Ale bylo to fakt supr. A ta cena. Hlavně ta CENA. To ostatní pak už jen příjemně překvapilo.

vloženo: 20. dubna 2021
vložil: Richard Zeman,

Velmi špatný přístup. Pan Koubovský je velký flegmatik. Nedoporučuji takového učitele, jelikož je to člověk nezodpovědný. V půli cesty zapomene dát na auto maják autoškoly. A navíc zapomíná na tak markantní věc, jako jsou hodiny Vaší jízdy (stalo se mi to při mé první jízdě). Tohoto učitele nedoporučuji.
vloženo: 18. ledna 2020
vložil: Daniel, emailová adresa nezveřejněna

Pokud máte s autoškolou Koubovský osobní zkušenost, ať už pozitivní či negativní, prosíme Vás o vyplnění hodnocení - poslouží pro ostatní žáky nejen při výběru té správné autoškoly. Buďte přitom co možná nejvíce konkrétní. Pro vložení hodnocení prosím klikněte na následující odkaz:

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Koubovský < <

Autoškola Koubovský - navigace