Autoškola Koukal - hodnocení a reference

Hodnocení autoškoly Koukal

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Koukal < <

S autoškolou jsem naprosto spokojená, dělala jsem si motorku i auto, obě autoškoly jsem udělala na první dobrou, pan Koukal mi vše v klidu vysvětlil, nikdy nekřičel a vždy se ke mě choval slušně. Na jízdách jsme se vždy v pohodě domluvili a řidičák jsem měla za 2 měsíce. Jeho profesionální přístup mě naprosto vyhovoval.
Mám zkušenost z autoškoly ve škole a katastrofa, jízdy ošulené, teorie probíraná formou výuky, ale na samotné testy to bohužel nestačí.
Autoškola samozřejmě není jen o přípravu k závěrečkám, ale hlavně na to abyste se naučili řídit a nebyli nebezpeční sobě nebo ostatním. A ano, může se stát, že vlivem stresu něco pokazíte, ale od toho se to přeci učíme a máme několik pokusů.
Když porovnám své tři zkušenosti, tak mohu Autoškolu Koukal jen doporučit.
vloženo: 6. března 2024
vložil: Lucie Kvasnicová, emailová adresa nezveřejněna

Naprosto otřesná zkušenost,dle mého názoru málo teoretických hodin, neskutečné průtahy délky kurzu (vlivem covidového lockdownu pozastaveno několik kurzů, které se pak rozběhly, do toho si nabrali nové žáky a mít jízdu 1x za 4 týdny je fakt s prominutím na hovno) Na konci cvičných jízd je vše v pořádku a pak dcera nedostala papíry kvůli tomu, že jede pomalu? Když jsou za volantem jednou za měsíc, kde mají vzít jistotu na to, aby si dovolili jet s autem 80 - 90? Úspěšnost u včerejších zkoušek 0/5 taky mluví za vše. Zřejmě se autoškola potřebuje finančně zahojit. Po pár telefonátech po autoškolách v okolí jsme zjistili, že je to běžná praxe pana Koukala. Rozhodně nedoporučuji!!!
vloženo: 7. prosince 2021

neprofesionální jednání učitele,nevhodná motorka,neúplné informace o zkoušce
vloženo: 12. října 2016

Skvělý přístup k žákům :)