Autoškola Kouša Tomáš - hodnocení a reference

Hodnocení autoškoly Kouša Tomáš

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Kouša Tomáš < <

Absolutně perfektní přístup jak při jízdách tak při testech.

Vyčerpávající informace proč,jak,kde,kdy v testovacích otázkách.

Velikou výhodou jsou bohaté zkušenosti p.Koušy st. a neskutečná trpělivost a duševní pohoda p. Koušy ml. při jízdách.

Nemůžu než doporučit všem, ať začínajícím tak těm "starým" žákům.

Děkuji ještě jednou.
vloženo: 25. května 2014
vložil: jméno nezveřejněno,

Autoškolu Kouša vřele doporučuji. Je to sice už nějaký ten pátek, co jsem jí prošla, nicméně dodnes si na ní ráda zavzpomínám. Co se týká teorie, všechno krásně vysvětleno ... a i pěkně "polopatě", že si to obvykle člověk rychle zapamatoval. Spousta příkladů z praxe. CD a kniha dodávaná k výuce doma osvěžili kdykoliv (a stále osvěžují) kdejakou záludnost. Jízdy naprosto super, instruktor naprostej kliďas na moje občasný úlety. Jízdy se perfektně doplňovaly s teorií.
Autoškolu jsem dělala v zimních měsících, protože jsem si řekla, že v létě je to dost jednoduchý. Takže jsem měla možnost vyzkoušet absolutně všechny druhy počasí, snad kromě bouřky, proto všem doporučuji hlavně toto období. Člověk si pak rychle vzpomene co má dělat když na zledovatělý vozovce dostane auto smyk a jde do hodin.

Instruktor: "Víte co dělat když Vám jde auto do smyku?! Já : "No asi jo" Instruktor: "Tak si to zkusíme!" ... a než jsem stihla zareagovat, dupnul na brzdu ... auto udělalo pěkný hodiny ... ale hned při tom vysvětloval co mám dělat a díky tomu si to člověk asi zapamatuje navždycky.

Psala bych toho ještě spoustu, ale to bych Vás připravila o spoustu zážitků. Takže neváhejte. Toto je autoškola s velkým A, která Vás rychle připraví nejen na zkoušky, ale hlavně na praktický provoz, bez zbytečné "omáčky". Líbila se mi taky poměrně velká flexibilita jak teorie, tak i jízd, bez nějakých speciálních příplatků ... a jakmile se stalo, že z nějakých důvodů musela být hodina zrušena, nepropadla a byla v jiný vhodný termín.
vloženo: 22. března 2012
vložil: Jitka Dušková, emailová adresa nezveřejněna

Tuto autoškolu vřele doporučuji všem, kteří chtějí být 100%ně připraveni na závěrečné zkoušky.
Perfektní praktická výuka doplňující se s úžasnou a opravdu záživnou teorií, vyprávěnou skoro až formou pohádky, z které si člověk vezme opravdu hodně.
Nemohu jinak, než jen chválit :-)
vloženo: 12. června 2011
vložil: I. Jandečková,

Autoškolu hodnotím velmi kladně. Kurz jsem dělal v průběhu prázdnin a vše probíhalo v naprostém pořádku, hotovo jsem měl zhruba za 6-7 týdnů. V této autoškole se setkáte s příjemným prostředím a profesionály, kteří se navíc snaží vždy vyjít vstříc. Na první jízdu jsem šel s obrovským respektem, na jízdy další jsem se vždy těšil. Na hodinách jsem se dozvěděl vše důležité zábavnou formou. Zkouška ani jízda pro mě poté nebyly problémem. Doporučuju!
vloženo: 10. listopadu 2010
vložil: Pavel Chalupa,

vloženo: 1. dubna 2010

Pokud máte s autoškolou Kouša Tomáš osobní zkušenost, ať už pozitivní či negativní, prosíme Vás o vyplnění hodnocení - poslouží pro ostatní žáky nejen při výběru té správné autoškoly. Buďte přitom co možná nejvíce konkrétní. Pro vložení hodnocení prosím klikněte na následující odkaz:

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Kouša Tomáš < <

Autoškola Kouša Tomáš - navigace