Autoškola Kovář - hodnocení a reference

Hodnocení autoškoly Kovář

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Kovář < <

Skvělá autoškola :) asi nejsem žádný retard, nebo dřevák, ale tuto autoškolu jsem zvládl na poprvé a v rekordním čase měsíc a půl :-) všem doporučuji. Richard
vloženo: 19. dubna 2024
vložil: Richard , emailová adresa nezveřejněna

Nejhorší aouto skola … nedoprujcuju tuhle Aoutoskola v Orlové Kovar Aoutoskola …. Strašná šikana od kováře a taky od jeho kolegu vůbec nejsou trpělivě na žáky když vidí ze jim to nejde má jim pomoct a ne po nich rvát ze jsou chuje .. vychrozoval mi pokud tam bude on taky nikdy u něho Aoutoskolu neudělám a ze se o to postará pokud u něho děláte aoutoskolu tak vám doporucuju ji udělat někde jinde jako já sem si ji hned změnil nejhorší vzpomínky mám na tuhle školu
vloženo: 17. dubna 2024
vložil: Kuba,

V autoškole jsem byl spokojený.Pan učitel, jedním slovem fantastický chlap.(Standa Vaštyl)
vloženo: 28. prosince 2018
vložil: Miroslav Mokrý,

Naprosta spokojenost, vse co clovek od kurzu ocekava, a to je uspesne zvladnuti zaverecnych zkousek ! Jako uplnemu novackovi, ktery nikdy za volantem nesedel, sem prekvapena jak rychle sem se naucila ridit . kurz trva cca mesic, dle studentu a casovych moznosti. Vstricnost a cas, a odpovedi na vase otazky. Nikdy nebyl problem, skvela priprava v provoze, neni co dodat, nejlepsi AS v Orlove
vloženo: 9. listopadu 2018

Velice příjemný přístup .Trpělivý instruktor,dobře vše vysvětluje .
vloženo: 30. srpna 2017
vložil: Eva Ebert Drozdíková,

Autoškola byla přesně podle mých představ. přístup k žákům výborný, vše co jsem nevěděl mi dokonale ukázal a vysvětlili, na zkoušky jsem se cítil být připravený. Na autoškole bych nic neměnil :)
vloženo: 27. prosince 2016
vložil: Dominik Heger,

Tuto autoškolu vřele všem doporučuji. Super přístup a hlavně naučí tak abyste dali zkoušky levou zadní. Před první jízdou jsem měl vážně strach jaké to bude, ale sotva jsem sedl do auta tak strach opadl všechno vám v klidu vysvětlí a můžete jet. Pokud váháte jestli právě tato autoškola, tak neváhejte a už vypisujte přihlášku.
vloženo: 15. října 2016

Mela jsem strašný strach z autoškoly, ale autoškola Kovář je podle mně ta nejlepší autoškola!! Vládne tam pohoda a člověk má jistotu, že se může obrátit s jakýmkoliv dotazem a nikdy nebude odmitnut .. Můj strach opadl hned první den a pak už jsem se jen těšila kdy už zase mužů přijít .. Když bych měla zase volit autoškolu, jedinečná volba - Autoškola Kovář !!! Jděte do toho. Nikola U.
vloženo: 4. května 2015
vložil: Nikola ,

Do autoškoly jsem šel se strachem, nervózní .. Jirka mi hodně pomohl, naučil mě vše. Kurz jsem stihl velice rychle, a už jsem jezdil. :)Autoškolu doporučuji dále, nejlepší v Orlové!! :) Skvělý přístup jak Jirky, tak Dana, opravdu nejlepší volba, zažijete i nějakou tu "srandu", protože Jirka je skvělý člověk. U zkoušek paráda, Jirka Vám hooodně pomůže!!
vloženo: 22. ledna 2014
vložil: Hanys, emailová adresa nezveřejněna

Tuto autoškolu D O P O R U Č U J I, jednoznačně! Perfektní individuální přístup, učitel Jirka Kovář je profík ve svém oboru, také jsem se ze začátku strašně bála, nic méně on je znalec na svém místě, je vždy pohodový a trpělivý. Já jsem s autoškolou spokojená velmi.
Vše logicky a jednoduše vysvětleno, jízdy lze naplánovat jak se to hodí vám a při jízdách učitel radí,říká a vysvětluje uplně všechno do detailu. Proč, kdy a jak. A cena na dnešní dobu?Luxusní o levnější nevím. Za mě číslo JEDNA!Doporučuji a referují dál přátelům a známým!
vloženo: 22. února 2013
vložil: Veronika, emailová adresa nezveřejněna

Ahoj lidi. Jak vidím tak jsem první kdo hodnotí tuto autoškolu, ale musím se podělit o svou zkušenost. Na začátku jsem měla strach, tak jak většina lidí, co mě čeká a hlavně jaký bude učitel, ale můžu za sebe říct že jsem zvolila dobře! Jirka Kovář je pohodový učitel, který mi vše dobře vysvětlil a naučil a ta cena je taky suprovní!!! Moc moc děkuji a doporučuji. Nebojte se jít do této Autoškoly. Čus Dáda
vloženo: 19. září 2012