Autoškola Kratochvíl - hodnocení a reference

Hodnocení autoškoly Kratochvíl

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Kratochvíl < <

Přestoupila jsem z jiné autoškoly, proto mám více zkušeností. Chci říct, že nelituji o tom. Přístup je naprosto výborný, všechno opakovaně vysvětluje se. Jsem moc vděčná, bez této autoškoly a nejlepšího učitele bych to nezvládla. Děkuji měkkému srdci pana učitela, že mě tahle vzal.
vloženo: 29. března 2023

Doporučuji všem. Líbí se mi ,že se mi věnuje na 100% byť se ptám na to samé dokola. Ke zkouškám si myslí že jsem připravená. Je klidný a opravdu celou jízdu učí. Žákyně Zuzana
vloženo: 6. září 2021
vložil: anonym - jméno nevyplňeno, emailová adresa nevyplněna

Pan Kratochvíl je velice příjemný, dělala jsem si u něja řidičský prukaz na skupinu A1, přešla jsem z jiné autoškoly kde mi to
absolutně nevyhovovalo. Skvěle mi vysvětlil chod motorky, jak se mám k jízdě postavit a vše okolo, velice se mi u něj v autoškole líbilo. Časvě se mi snažil přizpůsobit a ještě v den zkoušek se se mnou jel projet, velice doporučuji!!
vloženo: 20. srpna 2015

Doporučuji všem. Přísný přístup, ale bez nervů hlavně při jízdách. I dost švandy se tam zažije.
vloženo: 29. listopadu 2012
vložil: anonym - jméno nevyplňeno, emailová adresa nevyplněna

Výborně připraví na na řidičský život i úplného začátečníka! Zkušení a zábavní instruktoři naučí hodně a ohledně řízení i neřízení. Taky dost dbají na probrání teorie, což je dobrá příprava k testům!
vloženo: 7. března 2010
vložil: anonym - jméno nevyplňeno, emailová adresa nevyplněna

Celkově na mě působila dobrým dojmem. Instruktoři byli milí, snažili se co nejvíce naučit.Doporučila bych tuto autoškolu lidem, kteří si nedokáží představit že by hned sedli za volat do auta, jelikož tato autoškola má vlastní trenažéry na kterých si můžete jízdu zkusit na nečisto;-)
vloženo: 26. ledna 2010
vložil: jméno nezveřejněno,

S autoškolou jsem byl maximálně spokojen.
vloženo: 9. listopadu 2009
vložil: Tomáš Husák,

Pokud máte s autoškolou Kratochvíl osobní zkušenost, ať už pozitivní či negativní, prosíme Vás o vyplnění hodnocení - poslouží pro ostatní žáky nejen při výběru té správné autoškoly. Buďte přitom co možná nejvíce konkrétní. Pro vložení hodnocení prosím klikněte na následující odkaz:

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Kratochvíl < <

Autoškola Kratochvíl - navigace