Autoškola Kratochvíl - hodnocení a reference

Hodnocení autoškoly Kratochvíl

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Kratochvíl < <

V autoškole Kratochvíl jsem absolvovala kondiční jízdy a jsem opravdu velmi spokojená. Přístup pana Kratochvíla je velmi profesionální, vše vysvětlí, ukáže, poradí, zejména dokáže být velmi trpělivý a klidný, což jsem velmi oceňovala a myslím, že mohou ocenit všichni, kteří jsou z řízení na začátku trochu nesví. Mohu doporučit všem, kteří chtějí po absolvování autoškoly nejen získat řidičský průkaz, ale skutečně řídit. Švarcová Zuzana
vloženo: 2. ledna 2024
vložil: Zuzana Švarcová, emailová adresa nezveřejněna

P. Kratochvíl,je trpělivý učitel, doporučuji všem co se chtějí naučit řídit. Jeho přístup profesionální .pokud hledáte učitele,který vás něco naučí a je to tato autoškola. Jsem spokojená, jízdy se dají domluvit individuálně.
Za mě spokojenost.
vloženo: 6. září 2021
vložil: Zuzana, emailová adresa nezveřejněna

Pokud máte s autoškolou Kratochvíl osobní zkušenost, ať už pozitivní či negativní, prosíme Vás o vyplnění hodnocení - poslouží pro ostatní žáky nejen při výběru té správné autoškoly. Buďte přitom co možná nejvíce konkrétní. Pro vložení hodnocení prosím klikněte na následující odkaz:

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Kratochvíl < <

Autoškola Kratochvíl - navigace