Autoškola Krejčík - hodnocení a reference

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Krejčík < <

Trpělivost, opakování, vysvětlení..

Cítili jste se dobře připraveni na zkoušky? Ano

Doporučili byste autoškolu ostatním?
Ano
Prostě tady popište autoškolu vlastními slovy :)
vloženo: 9. července 2023
vložil: Jan zelený ,

Trpělivve jednání
Cítili jste se dobře připraveni na zkoušky? Ano

Doporučili byste autoškolu ostatním?
Ano
Prostě tady popište autoškolu vlastními slovy :)
vloženo: 9. července 2023
vložil: Hana,

Jelikož jsem řidičák neudělal u autoškoly pana Krejčíka nedoporučuji ho a ještě navíc učitel marek persein strany přístup testy na poprvé ale jízdy hrůza.
vloženo: 29. srpna 2022
vložil: anonym - jméno nevyplňeno, emailová adresa nevyplněna

Arogantní , nervujou zaky , krici na zaky. musela jsem dceru prevodkou prehlasit jinam.pokud chcete aby vase dite autoskola bavila s tesilo se z jizd tak sem ho neprihlasujte.
vloženo: 29. března 2022
vložil: Hana Novakova, emailová adresa nezveřejněna

Oslovil jsem v květnu 2021 pět autoškol se zájmem o kondiční jízdy na motorce, na které jsem přes 30 let neseděl.
Ozvaly se mi jen dvě. Obě z Kladna, přičemž v jedné z nich mě rovnou odmítli. Ostatním jsem nestál ani za odpověď.
Absolvoval jsem zde tři hodiny jízd a jediné, co mě trochu překvapilo, byla nabídka tykání hned v první hodině. Přijal jsem bez okolků. jelikož jsme s Jiřím podobně mladí.
Za ty tři hodiny jsem si osvěžil základy jak se rozjet na rovině, do kopce, řadit v celém rozsahu převodovky, projíždět zatáčky a samozřejmě brzdit. Dvě hodiny jsme na mou žádost strávili na cvičáku a třetí na silnici v Kladně i mimo město.
Další hodiny jsem neabsolvoval proto, že jsem usoudil, že dál už musím jít sám.
Po motorce jsem v padesátce zatoužil stejně jako v mládí, ale netroufl jsem si, bez alespoň krátké průpravy usednout za řídítka. Jiří mě všech obav zbavil.
Když jsem jel dobře, chválil, když nejel, plísnil. Přesně tak to má být. Jiří Krejčík je profesionál a já mu tímto děkuji, že ani po tak dlouhé pauze, se již řídit nebojím.
vloženo: 21. června 2021
vložil: Honza,

Skvělý tým lidí. Autoškolu jsem zvládla i když si nevěřím.Zkousky jsem udělala na poprvé.Doporučuji všem.
vloženo: 22. února 2019

Zdravím všechny, o autoškole pana Krejčíka můžu říct jen to nejlepší protože se jedná o zkušené a pohodové lidi kteří vás seznámí se vším ohledně ježdění a udržby. Já osobně jsem dělal řidičák na motorku ( A2 ) a tak za sebe říkám že až bude čas rozšiřovat na neomezené Ačko určitě se k panu Krejčíkovi vrátím :) mimochodem cena je taky velice příznivá
vloženo: 9. června 2014
vložil: anonym - jméno nevyplňeno, emailová adresa nevyplněna

S touto autoškolou jsem velice spokojená. Zkoušky mám za sebou,strach z jízd a údržby jsem rozhodně neměla jelikož můj učitel se mi věnoval na 100% ne jen on ale i všichni učitelé svým přístupem a vyukou k tomu napomáhají :)
vložil: Aneta,

vložil: anonym - jméno nevyplňeno, emailová adresa nevyplněna

Celkově má tato autoškola celkem dobrý průběh,avšak nic odlišného od ostatních autoškol bych nějak výrazně neviděl.
vloženo: 24. dubna 2010
vložil: jméno nezveřejněno,

vloženo: 22. listopadu 2009
vložil: jméno nezveřejněno,

Byla jsem spokojenou žákyní, protože na všem se dá s panem Krejčíkem domluvit. Jezdím sice jen půl roku, ale bez nehody a za volantem si věřím. Tuto autoškolu mohu doporučit. Velké díky panu Millerovi!!!
vloženo: 24. října 2009
vložil: Irena Pichlíková, emailová adresa nezveřejněna

Pokud máte s autoškolou Krejčík osobní zkušenost, ať už pozitivní či negativní, prosíme Vás o vyplnění hodnocení - poslouží pro ostatní žáky nejen při výběru té správné autoškoly. Buďte přitom co možná nejvíce konkrétní. Pro vložení hodnocení prosím klikněte na následující odkaz:

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Krejčík < <

Autoškola Krejčík - navigace