Autoškola Krejčík - hodnocení a reference

Hodnocení autoškoly Krejčík

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Krejčík < <

Pan Krejčík je výjimečný člověk. Vše naučí a řádně vysvětlí. Kdo poctivě chodí na jeho kurzy má zkoušky už téměř hned v kapse. Autoškola u něj je finančně výhodná, nezáleží, že bydlíte na vesnici skoro bez možnosti dopravy do Přelouče na každou jízdu a vůbec není stresující. Doporučji!
vloženo: 13. srpna 2011

k panu Krejčíkovi jsem chodila na autoškolu a mohu vřele doporučit,milé jednání....pan Krejčík je velmi přijemný a vše dokíže vysvětlit.. má svatou trpělovost...doporučuji.
vloženo: 19. listopadu 2010
vložil: anonym - jméno nevyplňeno, emailová adresa nevyplněna

Pán Krejčík je veľmi trpezlivý a ohľaduplný instruktor, ktorého opravdu jeho práce baví. Je veľmi zdvorilý, empatický a samozrejme sympatický. Cena kurzu ma prekvlapila, bola dosť nízka na dnešné pomery, a keďže som slovenka tak som neváhala využiť práve túto autoškolu. Nakoľko som zamestnancom firmy a robím na trojsmenný provoz, sme sa vždy dohodli na termíne jázd, podľa mojich požiadaviek. Tým mám na mysli že nás žáky, autoškola vyzdvihla, alebo doviezla do miesta bydliska. Jazdili sme autom škoda octavia. Testy som urobila na 100%, ale praktická skúška sa mi v prvom termíne nepodarila. Robila som opravnú skúšku v náhradnom termíne, ale nie z dovodu, že by som nebola pripravená. Myslím že veľkú rolu zohrala tréma a v opravnom termíne sa už skúška podarila bez problémov. Týmto chcem predovšetkým poďakovať, za veľkú trpezlivosť a milý prístup Pána Krejčíka...
vloženo: 11. října 2009