Autoškola Aleš Kříž - hodnocení a reference

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Aleš Kříž < <

Doporučuji!
vloženo: 19. října 2022
vložil: anonym - jméno nevyplňeno, emailová adresa nevyplněna

No,dělal jsem u nich jak na auto,tak na motorku.Vždy instruktor přijel pozdě a brzo se mnou končil a to tak,že jsem někdy čekal i 20minut a pak se teprve začal převlíkat do motorkářského.Nedoporučuji
vloženo: 11. dubna 2012

Autoškola a výcvik na sk.A bez omezení v pohodě, žádný problém nebyl, učitel je super. Mohu jen doporučit.
vloženo: 16. října 2011

Super autoškola, super instruktor na skupinu A,super vybavení. Jara
vloženo: 18. července 2011
vložil: Jara Cichra,

Nedoporučuji,při nesložení zkoušky-jízdy.si majitel autoškoly učtuje 500Kč, z naší zkupiny 8lidí, zkkoušku dělali 2, někteří ji ddělali po 3.
vloženo: 9. ledna 2011

Rozhodně doporučuji :) ;)
vloženo: 7. března 2010

Ja osobně sem s ni spokojen dělal sem řidičak A1 a na jizdy sem mel upe suprovyho instruktora,mohl sem si jezdit jak jsem chtel a kde sem chtěl popřipadě sem se vždycky mohl zavezt i dom.
vloženo: 8. ledna 2010
vložil: Jan straka,

V autoškole jsem absolvovala jednu kondiční jízdu. S učitelem jsem byla spokojena, projeli jsme i to co jsem chtěla já. Ale byli jsme vyřídit i soukromu záležitost lektora (cca 7min) Byla jsem upozorněna na začátlu jízdy, že budeme končit o něco dřív, že někam pan učitel spěchá, ale nakonec jsem chtěla jet ještě jednu trasu , tak jsem přijeli zpět do autoškoly asi o 5min později, takt o dobře dopadlo. Ale asi těžko soudit z jedné 1,5 hodiny.
vloženo: 18. listopadu 2009
vložil: hana,

Nedoporucuju! Bezte nekam jinam!!! Jizdy se konaji zhruba jenom hodinu a ne hodinu a pul, jak slibuji,protoze se instruktori zpozdi a odchazeji drive, nebo pracuji na PC v autoskole, misto jizd bez nahrady zameskanych hodin. Misto toho, abyste se naucili jezdit ve meste i mimo, jezdi se po mistech, kde na insruktora ceka rodina/znami, kteri pak nalozi do cvicneho auta brambory/jine veci, coz zabere 15-20 min., ale nikdo nenahradi dobu cekani,coz je proste nevhodne, kdyz instruktor resi sve problemy za Vase penize a cas.
vloženo: 13. listopadu 2009

Pokud máte s autoškolou Aleš Kříž osobní zkušenost, ať už pozitivní či negativní, prosíme Vás o vyplnění hodnocení - poslouží pro ostatní žáky nejen při výběru té správné autoškoly. Buďte přitom co možná nejvíce konkrétní. Pro vložení hodnocení prosím klikněte na následující odkaz:

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Aleš Kříž < <

Autoškola Aleš Kříž - navigace