Autoškola Kříž - hodnocení a reference

Hodnocení autoškoly Kříž

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Kříž < <

Doporučuji všem, kteří se chtějí naučit řídit. Kurzy teorie a praxe jsou vždy šité na míru vám! Od prvních dnů se učitel snaží poskytovat maximum informací a při zkouškách vás učitel podporuje a pomáhá. Jsem velmi ráda, že vybrala právě Vaši společnost, testy a skousky udělala napoprvé!
vloženo: 29. září 2022
vložil: Liudmyla, emailová adresa nezveřejněna

Autoškola je za mě naprosto skvělá. Nikdy jsem nezažila na jízdách stres nebo strach. Naopak se všichni snaží chybu v klidu vysvětlit a ukázat vám správné řešení
vloženo: 11. srpna 2022
vložil: anonym - jméno nevyplňeno, emailová adresa nevyplněna

Kde jsou všechny hodnocení???
vloženo: 4. července 2019
vložil: Šofér,

jsem úplný začátečník a usiluji o získání ŔP sk. C
po 5 min. přednášce o řazení a hned první jízdu,mě instruktor poslal na hl.komunikaci v plném provozu,když jsem mu řekl,že si potřebuji řazení vyzkoušet na nějakém cvičišti tak mi řekl že to nejde a ať pokračuji mezitím vyřídil jeden nebo dva telefonáty a stačil mě vystresovat řečmi typu "takhle to neuděláš!si myslíš že budeš točit volantem!to někam pošleš budeš platit do konce života!atd... měním autoškolu
vloženo: 30. srpna 2018

V autoškole Kříž jsem nyní úspěšně udělal řidičák skupiny B (auto). Celá výuka začíná nejprve teorií, kterou vede pan Drechsler. Z počátku se mi zdálo vše v pořádku ale když jsem byl asi na 6. hodině výuka se začala opakovat, takto to bohužel bylo po celou dobu konání mého kurzu. Celkem se tam dokonala omílala asi 4 témata, takže přínos prakticky nulový.Také mě dost překvapilo, že na hodiny žáci nemusí vůbec chodit, protože vždy když jsem tam byl potkával jsem na hodinách úplně jiné lidi - pan Drechsler to neřešil.

Nyní však k praktické výuce, tam mi byl přidělen pan "učitel" Pruner. Když jsem poprvé usedl za volant a zdůrazňuji POPRVÉ v životě, ihned jsme vyjeli do provozu. To by jsem ještě chápal, ale když se pan "učitel" divil že neumím řídit to už mi přišlo trochu přež čáru.
Když jsem si ovládání vozu trochu osvojil pan Pruner se se mnou prakticky nebavil jen říkal kam mám jet.
Asi nejhorší však byla jeho reakce na chybu, když jsem něco pokazil jeho odpověď na všechno byla - "No to tě musí u zkoušek vyhodit" nebo "U zkoušek poletíš" takto mě stresoval po celou dobu výuky, snad jen ještě doplním že úkony jako parkování podélné, příčné, rozjezdy do kopce jsme trénovali vždy jen JEDNOU a samozřejmě doplněné hláškou "No to tě vyhodí".

Myslím si, že to byl hlavně důvod proč jsem závěrečné zkoušky z jízdy splnil až na počtvrté, byl jsem v takovém stresu, že zkoušky neudělám, že jsem dělal naprosto triviální chyby které by jsem v normáníl stavu nikdy neudělal.

A nakonec poslední poznámka - před cca 2 roky jsem u té samé autoškoly dělal řidičák na motocykl tam jsem dostal učitele Cafourka a nyní promiňte mi ten výraz to byl jen a pouze starý nervák, který vám mlátil do přilby, sprostě nadával, a někdy zcela nepředvídatelně trhal za řidítka. To jsou ale již dva roky nevím jestli tam ten člověk stále pracuje.
vloženo: 11. března 2016
vložil: Vojtěch,

já měl teda dost bídný zkušenosti. můj instruktor, Pruner, ke mně měl přístup "jseš kluk, takže když neumíš jezdit, tak jsi kretén a je to tvůj problém"
testy a technickou jsem sice udělal bez problémů, ale u jízd jsem prospěl až na počtvrtý(!) o jakémkoli náznaku podržení ze strany instruktora nemůže být ani řeč. Celý jeho přístup byl neuvěřitelně neprofesionální a nepedagogický. Nevím ale, co ostatní instruktoři, třeba Bulina vypadal fajn
vloženo: 20. února 2012

Skvělá autoškola, profesionální přístup,podrží tě při zkouškách, a dá se zvládnout celkem rychle, Velmi doporučuji!
vloženo: 18. října 2011
vložil: Venca, emailová adresa nezveřejněna

Instruktor v pohodě. Milý, ochotný, (většinou) dobře naladěný.
jediný co se mi nelíbilo bylo to, že hned první hodinu jízd instruktoři berou na "normální" silnici. Žádný park na cvičení rozjezdů apod. Ale jelikož přístup instruktora byl naprosto profesionální tak sem se zanedlouho přestala bát.
jinak testy jsem zvládla na 100%, s technikou sem bojovala (ale taky sem to dala) a jízdy taky v pohodě. Hlavně doporučuju chodit na teorii ať se nemusíte toilk učit doma. NEJDŮLEŽITĚJŠÍ je, že při závěrečných jízdách vás instruktor dokáže podržet (bylo to třeba protože ten komisař byl děsnej - hrozně napruženej, ale ten je ve všech autoškolách -v PB- stejněj takže se tim nenechte odradit).
Prostě doporučuju Kříže
vloženo: 2. dubna 2011
vložil: jenny-92, emailová adresa nezveřejněna

už nikdy více