Autoškola KT - hodnocení a reference

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola KT < <

Dobře.
vloženo: 4. ledna 2024

Autoškola umí naučit řídit na velmi dobré úrovni, ale také vás dokáže vystresovat. Dost záleží na tom, jak moc "leví" na řízení jste a jakou má zrovna instruktor náladu. Vzpomínám si na několik hezkých chvilek, kdy jsem ze sebe měla dobrý pocit, ale také na dlouhé čekání před domem instruktora, když jsem přišla na hodinu na čas a ne o čtvrt hodiny později. Hodiny byly pokaždé jinak dlouhé (doteď nevím, jestli v tom byl nějaký systém) a celý výcvik neměl moc strukturu. V jedné z posledních jízd jsem například poprvé kolmo parkovala a instruktor se velmi divil, že mi to nejde a na odpoveď, že to s ním dělám poprvé nereagoval... Za celý výcvik jsem se nedostala na dálnici ani rychlostní silnici, zatímco moji spolužáci se stejným instruktorem na ní byli každou chvíli, ale úplně vynechali zase jiné prvky řízení. Poslední dvě jízdy jsem byla pochválena za bezchybný výkon, ale den před závěrečnou zkušební jízdou jsem z autoškoly odcházela s brekem a pocitem, že nemám šanci zkoušku udělat (bylo mi rázně vysvětleno, že absolutně neumím řadit, že vše dělám špatně, neumím se rozjíždět atd., vše z toho jsem dělala podle toho, jak mě to dříve pan instruktor učil a býval s tím spokojen). Zkoušku jsem udělala, jelikož komisař byl velmi milý a měl pochopení. I když i při zkušební jízdě kroutil očima a rozhodně z něj nebyla cítit opora.
vloženo: 4. ledna 2024

Malá autoškola s jedinečným přístupem. Pan instruktor je pohodový a klidný, žádný nervák, jako u konkurence. Vřele doporučuji - celý kurz proběhl pohodově, při domluvě na jízdy vychází ve všem vstříc. Závěrečky na poprvé bez problémů.
vloženo: 6. července 2023
vložil: Jiří Malínský,

Malá autoškola, výborný přístup instruktora doporučuji. Je to moje druhá autoškola, ta první mě nenaučila skoro nic. Díky mému instruktorovi Karel Trojná se mi to podařilo. Děkuji mnohokrát za trpělivost
vloženo: 22. června 2022
vložil: Maryna ,

Absolvovala jsem kurz B přímo s panem Trojnou a nemám jakékoli výhrady nebo negativní zkušenosti. Přístup je ke každému žákovi individuální, není tedy žádný problém se dohodnout na rozložení jízd a není ani problém se dohodnout na splátkovém kalendáři, pokud žák, není úplně při penězích. Atmosféra na jízdách je příjemná a absolutně bez stresu. Nikdy na mě nebyl zvýšen hlas, ani mi nikdy nebylo vynadáno. Krizové situace se řeší s klidem a rozvahou. Můžu stoprocentně všem doporučit. :)
vloženo: 12. října 2017
vložil: Karolina,

vloženo: 12. října 2017
vložil: anonym - jméno nevyplňeno, emailová adresa nevyplněna

Pro všechno,co chtějí mít autoškolu co nejrychleji za sebou, není jiná volba. Povinné teorie jsou pouze dvě a poté je to na každém z vás, zda-li budete chtít absolvovat další. Jízdy jsem měl 1h30min, čili "dvouhodinovky". To znamená že k závěrečkám jsem se dostal již za měsíc a něco. Pokud jste ale nikdy nesáhli na volant, doporučoval bych spíše DP autoškolu, kde vám 3h vykládají jak nastupovat do auta (vtip). Za mně OK
vloženo: 27. února 2016
vložil: David, emailová adresa nezveřejněna

Moje zkušenosti s autoškolou, na rozpacích., Řidičský půkaz jsem měl na motorku. Teoretické hodiny pouze dvakrát - a to značky a křižovatky, ostatní jsme se měli naučit doma. Při hodinách jízdy na mě nikdo nekřičel, nenadával, ale také mě nikdo neřekl nic. k jízdám. Jedině už řídíš motorku tak to je skoro stejný. Hodiny také netrvaly 45 min, nikdy jsem neviděl průkazku a podepisoval prázdný řádek.Mladý p.Trojna to se mnou vyválčil tak rychle, že jsem za tři neděle šel ke zkoušce. Ta ovšem nedopadla, protože jsem nezacouval tak jak to policista chtěl, nikdo mě to však neučil jak to správně má být.Jinak všechno OK, a v pohodě
vloženo: 5. prosince 2012
vložil: J.Pipek,

-Dobrá autoškola ,musíte však mít štěstí ma instruktora. Začala jsem výcvik s majitelemp.Trojnou, potom s p.Nevěčným,stále jsem se od nich nedozvěděla co mám a jak dělat aby mě auto poslouchalo, a navíc všechno se naučte a to máte znát atd.Už jsem to chtěla vzdát,protože se žádný pokrok nerýsoval.Nakonec mě přeřadili k p. Slusarčukovi, který se mnou zača znovu od 1 hod. vše řádně vysvěštlil, postupovali jsme hezky systematicky a výsledek, zvládla jsem nejsen jízdy a i teorii a to díky poslednímu jmenovanému instruktorovi/ úžassně klidnému, znalému věci, ktefý mě automobilovéjo analfabeta nauči. řídit-L- Taichmanová
vloženo: 24. října 2012
vložil: jméno nezveřejněno,

Na této autoškole se mi líbí, že je malá a poskytuje tak individuální přístup a dobré zázemí.
Pan instruktor je klidný a trpělivý a vše vysvětlí. Myslím, že se v této autoškole dá naučit bezpečně, dobře a v klidu řídit! Všem doporučuji!
vloženo: 13. dubna 2012

Tato autoškola mě hodně naučila, je fakt že profesionálním řidičem se stanu až tehdy, když budu v silničním provozu prakticky denně =). Tuto autoškolu vřele a s chladnou hlavou doporučuji, i co se týče peněžní záležitosti i s přístupem přísedícího instruktora.
vloženo: 1. dubna 2012

celkem v klidu a v pohodě jsem absolvovala výcvik v této autoškole. doporučuji!!
vloženo: 25. března 2011

Pokud máte s autoškolou KT osobní zkušenost, ať už pozitivní či negativní, prosíme Vás o vyplnění hodnocení - poslouží pro ostatní žáky nejen při výběru té správné autoškoly. Buďte přitom co možná nejvíce konkrétní. Pro vložení hodnocení prosím klikněte na následující odkaz:

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola KT < <

Autoškola KT - navigace