Autoškola Kudýnek - diskuze

Spokojenost

• Od: Markéta (mar******nata@se****.cz) Spokojenost
    Příspěvek vložený ke konkrétní autoškole - Autoškola Kudýnek, Letovice

Oba instruktoři jsou naprosto skvělí, za celou dobu jsem s nimi neměla žádný problém. Ani jednou se mi nestalo, že by na mě křičeli, naopak byli trpěliví a nijak mě nestresovali. Domluva s nimi byla také bezproblémová, snažili se mi, co se času týče, vyjít vstříc.
    Kdykoliv jsem se mohla zeptat na něco, co mi nebylo jasné a po každé odjeté jízdě jsme si společně shrnuli, co bylo špatně, či naopak dobře a co je potřeba ještě zlepšit.
    Teorie probíhala také v naprostém pořádku.
    Na autoškolu budu vzpomínat ráda a rozhodně ji můžu ostatním doporučit.

Vloženo 5. září 2017 (13:16) uživatelem Markéta (mar******nata@se****.cz) z IP adresy 93.181.XX.XXX

Na této stránce je zobrazen příspěvek Spokojenost v Diskuzi/Poradně na webu VŠECHNY-AUTOŠKOLY.CZ. Můžete se podívat i na ostatní příspěvky v Diskuzi nebo rovnou založit nové téma.

Autoškola Kudýnek - navigace