Autoškola Kudýnek - diskuze

Výpis příspěvků v diskuzi:

styl zobrazení: kompletní, tabulkový

vložit nový příspěvek

Nalezeno 60 témat, zobrazena strana 3 z 4

• Od: Petra Doporučuji!
    Příspěvek vložený ke konkrétní autoškole - Autoškola Kudýnek, Letovice

S p. Kudýnkem jsem byla velmi spokojená. Myslela jsem, že na řízení talent nemám, ale on mi dokázal, že ano.
    Nikdy jsem na něj neslyšela žádnou kritiku a to také mohu potvrdit, že je to oprávněné. Je trpělivý, hodný a rád vám vysvětlí cokoliv, čemu nerozumíte. Při jízdách s vámi jezdí do míst, u kterých ví, že máte problém. U mě maximální spokojenost! :)

Vloženo 3. října 2015 (13:39) uživatelem Petra z IP adresy 90.176.XXX.XXX

• Od: Jessica Hodnocení autoškoly
    Příspěvek vložený ke konkrétní autoškole - Autoškola Kudýnek, Letovice

Pan Kudýnek je naprosto skvělý učitel autoškoly. Rozesměje, pomůže, ale hlavně naučí. Nekřičí po vás, když uděláte chybu, ale vysvětlí vám, že to tak nejde. A jízdy s ním jsou zábavné plné smíchu. Vřele doporučuji.
    A děkuji panu Kudýnkovi za skvělou vyučovací metodu.

Vloženo 1. října 2015 (15:18) uživatelem Jessica z IP adresy 84.21.XXX.XX

• Od: Barbora Unčovská ( ) Pan Kudýnek
    Příspěvek vložený ke konkrétní autoškole - Autoškola Kudýnek, Letovice

Pan Kudýnek je milý, ale především trpělivý a vše vám vysvětlí, i když vám to nejde. Jsem ráda, že jsem autoškolu dělala právě u něj.

Vloženo 23. září 2015 (11:22) uživatelem Barbora Unčovská ( ) z IP adresy 85.93.XXX.XX

• Od: Lada ( ) Kudýnek
    Příspěvek vložený ke konkrétní autoškole - Autoškola Kudýnek, Letovice

Pana Kudýnka všem doporučuji,je to výborný učitel.Hlavně je trpělivý a vše skvěle vysvětlí a humor také nechybí.:-)

Vloženo 17. srpna 2015 (14:22) uživatelem Lada ( ) z IP adresy 88.103.XX.XXX

• Od: Martin ( ) vřele dopuručuji, maximální spokojenost
    Příspěvek vložený ke konkrétní autoškole - Autoškola Kudýnek, Letovice

za mě maximální spokojenost. Nikdy jsem nechtěl jezdit a z aut sem měl strach, ale našel jsem si novou práci a okolnosti mě donutily i přes můj strach z aut příhlásit se do autoškoly.
    Musím říct že pan Kudýnek je opravdový profesionál.
    Zbavil mě strachu z aut, měl se mnou maximální trpělivost a naučil mě řídit a ovládat auto až mě samotného to začlo bavit.
    Takže panu Kudýnkovi moc děkuji a autoškolu Kudýnek všem doporučuji!!!

Vloženo 8. července 2015 (22:05) uživatelem Martin ( ) z IP adresy 188.134.XXX.XXX

• Od: Vladka ( ) Pochvala
    Příspěvek vložený ke konkrétní autoškole - Autoškola Kudýnek, Letovice

Všem doporučuju.Pan Kudýnek je velmi trpělivý,chápavý a vstřícný instruktor.Výborně nás ke zkouškám připravil.

Vloženo 8. července 2015 (17:23) uživatelem Vladka ( ) z IP adresy 213.235.XXX.XX

• Od: Soňa ( ) Doporučení
    Příspěvek vložený ke konkrétní autoškole - Autoškola Kudýnek, Letovice

Vřele doporučuji autoškolu u pana Kudýnka, nejen že naučí vše s velkým klidem a pochopením, ale také pobaví a pohladí slovem. Jsem ráda že jsem se zůčastnila a zdárně ukončila za vše moc děkuji.:) :)

Vloženo 18. června 2015 (15:48) uživatelem Soňa ( ) z IP adresy 37.221.XXX.XXX

• Od: Petra (2ha*****ova@se****.cz) Doporučuji
    Příspěvek vložený ke konkrétní autoškole - Autoškola Kudýnek, Letovice

Autoškolu Kudýnek rozhodně doporučuji. Nejen že jsem se naučila řídit a bez problému zvládla zkoušky, ale také jsem tu zažila spoustu srandy.

Vloženo 19. dubna 2015 (21:13) uživatelem Petra (2ha*****ova@se****.cz) z IP adresy 77.48.XXX.X

• Od: Romas Poděkování
    Příspěvek vložený ke konkrétní autoškole - Autoškola Kudýnek, Letovice

Velké DÍKY panu Kudýnkovi za jeho profesionální přístup, pomoc a zvláště za jeho nesmírnou trpělivost.
    Děkuji, bylo mi ctí.

Vloženo 7. dubna 2015 (11:38) uživatelem Romas z IP adresy 195.113.XXX.XXX

• Od: Roman S. ( ) Doporučení
    Příspěvek vložený ke konkrétní autoškole - Autoškola Kudýnek, Letovice

Je to především autoškola co neslibuje,ale opravdu naučí.Pan Kudýnek má velkou trpělivost a bere přístup vážně,ale i ten humor nechybí.Doporučuji všem.

Vloženo 15. března 2015 (21:49) uživatelem Roman S. ( ) z IP adresy 82.144.XXX.XXX

• Od: miki (mi****948@se****.cz) poděkování
    Příspěvek vložený ke konkrétní autoškole - Autoškola Kudýnek, Letovice

děkuji p. Kudýnkovi za perfektní přístup, jízdy byly v pohodě ,výuka také, vysvětloval to neustále dokud jsem to nepochopil, autíčko super, určitě musím kladně ohodnotit i autocvičiště, protože jsem v životě auto neřídil, ještě jednou díky a přeji hodně chápajících žáků

Vloženo 5. prosince 2014 (15:38) uživatelem miki (mi****948@se****.cz) z IP adresy 37.48.XX.XX

• Od: Andrea ( ) Rozhodně ano
    Příspěvek vložený ke konkrétní autoškole - Autoškola Kudýnek, Letovice

Tuto autoškolu vřele doporučuji.
    Pan Kudýnek je milý, vstřícný, pohodový, poctivý a velmi trpělivý člověk. Domluva po telefonu kdykoliv, jízdy jsou klidné, bez stresu a kolikrát i velmi veselé :D. Já osobně jsem si z autoškoly odnesla kromě řidičáku i řadu vtipných hlášek a veselých vzpomínek :).

Vloženo 30. října 2014 (19:07) uživatelem Andrea ( ) z IP adresy 82.117.XXX.XXX

• Od: Tereza K. Doporučení
    Příspěvek vložený ke konkrétní autoškole - Autoškola Kudýnek, Letovice

Autoškolu Kudýnek vřele doporučuji. Pohodové ježdění, při kterém se člověk i pobaví. Obdivuji nervy a trpělivost pana Kudýnka. Skvělá příležitost pro získání řidičáku bez stresu.

Vloženo 12. října 2014 (21:52) uživatelem Tereza K. z IP adresy 109.80.XX.XXX

• Od: Tereza H. ( ) Doporučení
    Příspěvek vložený ke konkrétní autoškole - Autoškola Kudýnek, Letovice

Autoškolu Kudýnek vřele doporučuji, super atmosféra, jízdy bez stresu, vtipný, trpělivý a pohodový instruktor, domluva také úžasná =)

Vloženo 9. října 2014 (15:43) uživatelem Tereza H. ( ) z IP adresy 158.194.XXX.XXX

Nalezeno 60 témat, zobrazena strana 3 z 4

Vložení nového příspěvku:

Pro vložení nového příspěvku do Diskuze Autoškola Kudýnek prosím klikněte zde.

Autoškola Kudýnek - navigace