Logo VŠECHNY-AUTOŠKOLY.cz MENU
 

Autoškola Kukla - hodnocení a reference 

STUDOVNA.moje-autoskola.cz - výuková videa pro žáky autoškol

Návrat zpět do ADMINISTRACE AUTOŠKOLY


Hodnocení autoškoly Kukla

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Kukla < <


   Autoškolu Kukla všem vřele doporučuji.

Měla jsem standardní kurz a i přes nepříznivou pandemickou situaci se pan Kukla snažil o zachování pravidelnosti jízd a přípravě nejen ke zkouškám, ale především k následnému běžnému provozu. Plán výuky je velice dobře strukturovaný. Plynule se dostanete od velmi mírného provozu za Prahou přes střední provoz až do samotného labyrintu jednosměrek v centru.

Trpělivost pana Kukly je opravdu obdivuhodná. Ač nekřičel, naučil. :-) Na konci vždy rozebral chyby a ujišťoval se, že je vše srozumitelné a případně vždy dovysvětlil.

Velmi sympatický byl i způsob dohodnutí termínu další jízdy. To probíhá vždy na konci předešlé jízdy, takže (na rozdíl od jiných autoškol) nemusíte čekat na vyběhnutí nového rozpisu na stránkách.

Jak již tady zmínil David K., po vyslechnutí zkušeností přátel s jinými autoškolami jsem velmi ráda, že spíše než stres a strach ve mně autoškola Kukla vyvolala k řízení respekt a nadšení z řízení.
vloženo: 3. května 2021
vložil: Andrea, emailová adresa nezveřejněna


   S autoškolou a řízením jsem velmi dlouho otálel. Autoškolu Kukla jsem si zvolil na základě recenzí. S potěšením mohu potvrdit, že jsou naprosto pravdivé. Zkoušky jsem dal v pátek:)
Ve zkratce - fantastický přístup ing. Kukly, je to trpělivý a klidný člověk, který vás na závěrečky doopravdy připraví. Úžasně propracovaný plán teoretické a zejména praktické výuky, kde jsme vyzkoušeli snad vše, co vás může v provozu potkat. Skvělé shodnocování a rozbor po každé praktické jízdě mi velmi pomohlo k poučení se z vlastních chyb.
Podpora a empatie, dodávání sebedůvěry... Co víc dodat? Až se budete rozhodovat, neváhejte.
Měl jsem individuální kurz a za 2 měsíce mám po. Hlavní ale není, že jsem závěrečky dal - není to jen o tom, nejdůležitější promě je, že se opravdu cítím být na řízení připraven.
Děkuji!
Matěj Seemann
vloženo: 30. června 2020
vložil: Matěj Seemann, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Doporučuji všem!
vloženo: 22. března 2020
vložil: anonym - jméno nevyplňeno, emailová adresa nevyplněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Před necelým týdnem jsem úspěšně absolvovala autoškolu Kukla. Velmi dobře hodnotím kvalitu výuky, dobře strukturovaný plán jízd. Přeji hodně úspěchů a zdraví!

Polina D.
vloženo: 19. března 2020
vložil: jméno nezveřejněno, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Autoškolu jsem si vybrala, jelikož u pana Kukly úspěšně absolvovali i oba moji rodiče. Vybrala jsem si rychlejší individuální kurz a byla jsem naprosto spokojená jak s přístupem tak výukou jízd a teorie pana Kukly. Kurz jsem měla hotový +- za 2 měsíce. Autoškolu a pana Kuklu mohu jen a jen doporučit! Kateřina
vloženo: 28. ledna 2020
vložil: Kateřina A. Vrbová, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Autoškolu Kukla jsem si vybral na základě hodnocení i na doporučení známého, který ji také absolvoval. Zvolil jsem Individuální kurz z důvodu velkého časového zaneprázdnění. S autoškolou jsem byl maximálně spokojen. Pan Kukla je profesionál ve svém oboru. Kurz jsem zvládnul za dva měsíce a zkoušky udělal na první pokus. Děkuji a doporučuji.
vloženo: 17. prosince 2019
vložil: Jakub,


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Pan Kukla je hodný a trpělivý učitel. Ale naneštěstí má tolik žáků, že nestíhá. Takže jednotlivé jízdy mezi sebou mají moc velké pauzy, celý kurz trvá zbytečně dlouho. Když se na to podívám zpětně, volil bych z tohoto důvodu jinou autoškolu
vloženo: 13. října 2019
vložil: jméno nezveřejněno, emailová adresa nezveřejněna

Reakce provozovatele autoškoly na toho hodnocení: Dobrý den Vám přeji,
děkuji za vaše anonymní hodnocení. Bohužel, s ním nemohu plně souhlasit. Délka kurzu je především ovlivněna typem kurzu, který si zvolíte. U základního typu kurzu, nelze předpokládat, že ho absolvujete během dvou měsíců, proto je zde stanovena také nižší cena. Dále svou roli hrají časové možnosti jednotlivých uchazečů, výběr doby kurzu, například o letních prázdninách a podobně. U všech typů kurzů, máte praktickou jízdu alespoň jednou týdně. Pokud to byl pro Vás velký časový rozestup, pak jste měl zvážit, správný typ kurzu.
Děkuji Kukla.


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Autoškolu Kukla jsem si vybrala na základě recenzí a blízkosti domova. Kurz byl poněkud delší, ale ve finále mi to až tolik nevadilo. Pan Kukla má celý kurz perfektně připraven, jízdy skvěle postavené od malého provozu až po dálnici. Dostanete se od Prahy Západ ( Rudná, Tachlovice, Nučice, Chráštany) po Stodůlky, Řepy, Břevnov a nebo třeba Malostranskou. Ke zkoušce jsem byla skvěle připravena, na konci kurzu jsem si byla jistější i s parkováním. Pan Kukla je strašně trpělivý a skvělý učitel, doporučuji! Ačkoliv má hodně žáků, vyplatí se jízdy s ním. Moc děkuji panu Kuklovi za skvělý přístup a přípravu na zkoušku! Den před zkouškou projeta místa, kde se zkouška konala.
vloženo: 20. září 2019
vložil: Jarmila Sazimová,


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Dlouho jsem vybírala autoškolu a pročítala různé recenze. Nakonec jsem vybrala, díky hodnocení zde, pana Kuklu :) Musím všem chválám a recenzím poděkovat za správný směr a dát jim za pravdu. Pan Kukla je vážně klidný a trpělivý. Vše hezky vysvětlil a případně upozorňoval na chyby, na kterých se zapracovalo. Vyzkoušela jsem si několikrát snad všechno... od parkování, manipulaci s autem až po jízdu na dálnici. Na to, že se hodně stresuju a zmatkuju, tak na zkoušku jsem byla připravena výborně a dala jí na první pokus. Vřele doporučuju, nebudete litovat ;) Tatiana

vloženo: 2. července 2019
vložil: Tatiana, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Věřím že nejlepší autoškola co jsem si mohla vybrat. Pan Kukla je milý, klidný, trpělivý a opravdu profík. Díky němu jsem v řízení našla zalíbení a do autoškoly se vždy těšila. Tuto autoškolu opravdu doporučuji.
vloženo: 23. března 2019
vložil: jméno nezveřejněno, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Jsem osoba sluchově postižená a velmi ráda bych touto cestou poděkovala panu Zdenkovi Kuklovi za jeho slušnost, ohleduplnost a profesionalitu při mém absolvování kondičních jízd v autoškole. Všem vřelé doporučuji. Eva S.
vloženo: 17. března 2019
vložil: anonym - jméno nevyplňeno, emailová adresa nevyplněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Vřele doporučuji &#128077; především jedincům, kteří mají z řízení stejný respekt, jako já. Pan Ing. Kukla je velmi trpělivý, shovívavý a ke svým žákům slušný. Je pravda, že kurz byl poněkud delší, ale já osobně v tom nevidím až takový problém. Na závěrečné zkoušky jsem byla perfektně připravena, a hlavně bez stresu. &#9786;&#65039; Ještě jednou DÍKY
vloženo: 20. února 2019
vložil: Barbora ,


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Do autoškoly Kukla jsem se dostala na doporučení známého a opravdu jsem nelitovala. Kvalitní teoretická, tak praktická výuka ve všech směrech. Učitelé příjemní, se snahou o maximální výuku a pochopení potřeb klienta. Je zde vidět více než dvacetiletá tradice. Jízdy probíhaly od malých vesniček, až po střed Prahy. Výborná příprava na závěrečnou zkoušku. Opravdu doporučuji.
vloženo: 3. ledna 2019
vložil: Jana,


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Profesionální a klidný přístup. Pan Kukla je mistrem svého řemesla a umí nejen řídit, ale i výborně svoje znalosti předávat. Dvacet pět let zkušeností a rodinná tradice se prostě nedá zapřít.

Jeho kurzy probíhají dle přesného plánu, postupně se zvyšuje náročnost jízdy i provozu. Zároveň má pan Kukla dobré oko na potřeby každého studenta a příslušně poupravuje výuku. Perfektně organizačně zvládnuté, nikdy pozdě, nikdy nezrušil domluvenou jízdu.

Co se týče přístupu, pan Kukla je trpělivý a klidný instruktor. Vřele doporučuji všem, kdo jsou za volantem nervózní a bojí se chyb.

Přípravy na zkoušku probíhají důsledně, těžká a často zkoušená místa v Praze se projíždějí několikrát.

Po mnoha hororových příbězích od přátel jsem opravdu rád, že pro mě byla autoškola nestresová záležitost. Za mě nic víc než chvála.vloženo: 15. dubna 2018
vložil: David K,


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Tuto autoškolu mohu všem vřele doporučit. Po desetileté pauze po udělání řidičáku, kdy jsem skoro vůbec nejezdila, jsem se rozhodla začít znovu, opravdu jezdit. V autoškole Kukla mě zaujal rekondiční kurz, kde jsem si zopakovala autoškolu úplných začátků, až po nejnáročnější provoz. Opravdu jsem byla spokojena a naučila jsem se spoustu nových věcí, o kterých jsem v předchozí autoškole ani neslyšela. Mým učitelem byl pan Kukla, kterého bych přála každému, kdo má trochu strach a trému. Byl velice trpělivý, ochotný, systematický, tedy Hlavně z těchto důvodů, jsem získala jízdní jistotu a chuť, začít znovu opravdu jezdit a již nepřestat.. Závěrem bych tedy chtěla poděkovat hlavně panu Kuklovi za jeho styl výuky. Kéž by bylo takových lidí na svém místě více jako on.
vloženo: 16. března 2018
vložil: Marie, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Autoškolu musím vřele doporučit. Nejen kvůli rozumné ceně kurzu, ale hlavně kvůli výbornému přístupu všech lidí v autoškole a také kvůli profesionálnímu přístupu k jízdám a přípravě na zkoušky. Výhodou je také, že místo čtyř hodin na trenažéru, máte čtyři jízdní hodiny v autě, což vám dá o mnoho více, než trenažér. Jízdy jsou výborně metodicky organizovány, od malého provozu, až po centrum města. Mnoho způsobů parkování, jízda po dálnici a podobně. Hlavně chci vyzdvihnout profesionální a milé chování pana Kukly, se kterým mi každá hodina strašně rychle uteče. Připravil mě výborně na zkoušky, ale hlavně na reálný provoz. Byl velice klidný a mé chyby bral s nadhledem, prostě žádný stres. Díky výborné přípravě, jsem zvládl zkoušky v pohodě. Patří jim mé velké díky!
vloženo: 30. ledna 2018
vložil: David, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Dobrý den tuto autoškolu bych velice doporučila. Velice milý a vstřícný přístup. Snaží se aby vás nejlépe připravili na zkoušky závěrečné. Sem velice ráda že jsem si tuto autoškolu vybrala opravdu po celý výcvik sem byla velice spokojená.Byla jsem přímo u pana Kukly a je to velice milý a příjemný člověk.
vloženo: 7. listopadu 2017
vložil: jméno nezveřejněno,


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Skvělá autoškola, kde Vás nejen skvěle připraví na zkoušky, ale také na všemožné dopravní situace, které budete jako řidiči muset umět řešit. Po absolvování teorie (značky, křižovatky, teorie jízdy) se věnujete jízdám, a to pouze v autě, ne na trenažéru, což považuji za obrovskou výhodu. Výcvikové vozidlo se velmi příjemně řídilo, je skvělé, že je jím poněkud větší Škoda Octavia. Během cvičných jízd se dostanete nejen do okolí Lužin (Řepy, Stodůlky, Jinonice, Motol, Barrandov, Řeporyje), ale také do centra Prahy, za Prahu (Rudná, Tachlovice, Chrášťany, Ořech), nebo i na dálnici. Kromě toho je součástí kurzu výuka všech možných způsobů parkování, takže o couvání také není nouze. Pan Kukla je klidný, příjemný a trpělivý učitel, který všechno velmi důkladně a srozumitelně vysvětluje (včetně různých vzniklých dopravních situací během cvičných jízd). Na svou práci se velmi hodí a celý průběh kurzu má velmi dobře naplánovaný od těch jednodušších situací až po ty nejtěžší. Stejně tak jeho klidné a příjemné vystupování bylo uklidňující v průběhu závěrečné zkoušky (která se konala za silného deště, nicméně dopadla napoprvé úspěšně). Autoškola Kukla mi navrátila chuť k řízení, kterou jsem ztratil po předchozí velmi negativní zkušenosti u jiné autoškoly.
vloženo: 2. listopadu 2017
vložil: Jan Fíla, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Autoškolu Kukla mohu jen doporučit. Vše, na velmi dobré úrovni. Není problém se na všem domluvit. Opravdový profesionálové. Doporučuji a děkuji.
vloženo: 18. října 2017
vložil: Tomáš,


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Pana Kuklu mohu jen doporučit ! Je to skvělý a trpělivý instruktor,vážně člověka naučí ! Jsem velmi ale velmi spokojená ! Kdybych měla dělat autoškolu znovu určitě tady . Moc vám děkuji !!
vloženo: 4. září 2017
vložil: Zuzana Vorlíčková,


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Autoškolu Kukla mohu všem vřele doporučit. Pan Kukla je profesionál na svém místě! Trpělivě a srozumitelně vysvětluje, uklidňuje, nekřičí a nerozčiluje se. Na zkoušky vás skvěle připraví a během zkoušky z něj budete čerpat tolik potřebný klid. Pane Kuklo, ještě jednou Vám děkuji. Štěpánková
vloženo: 17. července 2017
vložil: Štěpánková ,


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Hodně jsem se bála ,dlouho se odhodlávala a pak vybírala autoškolu.V životě jsem příliš št'astných rozhodnutí neučinila,ale přihlásit se do této autoškoly bylo jedním z nich.Pan Kukla je milý,slušný,trpělivý a vstřícný,prostě člověk na správném místě .A jeho upřímná radost z mého úspěchu byla jen třešničkou na dortu.Velmi děkuji a všem doporučuji. M.E.
vloženo: 14. července 2017
vložil: jméno nezveřejněno,


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Pan Kukla je příjemný, klidný a profesionální. Ochotný vše vysvětlit a domluvit se na konkrétních potřebách klienta. Rozhodně ho všem doporučuji.
vloženo: 4. července 2017
vložil: Marie Procházková, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Hodnotím velmi kladně, pan Kukla je mistrem tohoto řemesla, velký profík v tom co dělá.
Náleží mu obdiv, za každodenní práci s žáky a jeho udržení si tak dobrých nálad. Naučí, vysvětlí, rád pomůže, ale to nejdůležitější je ve Vás :).... a to je chuť se učit a nebát se se toho....
Pana Kuklu mohu jen a jen doporučit - jednání na úrovni, časově přizpůsobivý a milý člověk...
Přeji mu co nejmíň trápení se žáky a mnoho zdaru autoškole Kukla
vloženo: 26. června 2017
vložil: Kateřina, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Jako jeden z mnoha klientů jsem přicházela z jiné autoškoly, kde jsem několikrát neudělala zkoušky. Pan Kukla vás skutečně neustále UČÍ řídit, což oproti jiným instruktorům, kteří se Vám během každé jízdy věnují minimálně, je opravdu velký rozdíl. Má seriozní a profesionální přístup, vysvětluje a opakuje všechny důležité aspekty řízení, učí parkovat a řídit v různých typech provozu. Díky naším hodinám jsem získala jistotu a začala jsem si věřit. Naprostá spokojenost nad mé očekávaní!
Vřele doporučuji tuto autoškolu.
vloženo: 23. června 2017
vložil: Ekaterina Melnichuk,


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Výborné jednání a pochopení učitelů. Přístup naprosto úžasný a hlavně vše s klidem. Dělal jsem to přímo u pana Kukly a byl velice klidný a vše vysvětlil. Závěrečné zkoušky jsem udělal na výbornou.
vloženo: 13. června 2017
vložil: anonym - jméno nevyplňeno, emailová adresa nevyplněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Tuto autoškolu všem doporučuji.
Přístup k žákům je velice přátelský a klidný.
Pan Zdeněk Kukla je velice ochotný a lze se s ním domluvit. Teoretická i praktická část je srozumitelná, velmi dobře pochopitelná.
Byl jsem velmi spokojen a jsem rád, že jsem si vybral tuto autoškolu.
vloženo: 6. června 2017
vložil: Josef,


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Tuto autoškolu vřele doporučuji všem, kteří mají obavy a strach z řízení automobilu. Pan Kukla je skvělý instruktor, který vas plnohodnotně naučí a skvěle připraví ke zkouškám, jak po stránce teoretické tak i praktické. Obavy nemusí mít ani nastávající maminky, které si chtějí v těhotenství udělat řidičský průkaz. Já dělala autoškolu těhotná a zvládla jsem to také. Takže pokud se rozhodujete udělat si autoškolu, tak vřele doporučují autoškolu Kukla.
vloženo: 5. června 2017
vložil: Blanula88,


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Autoškolou Kukla jsem byla nadmíru spokojená a mohu ji vřele doporučit. Vyhovovalo mi, že se klade důraz nejen na teoretickou výuku, ale i praxi. Teoretické hodiny byly srozumitelně a zajímavé. Učitel pan Zdeněk Kukla byl velmi trpělivý, ochotný a domlouvání lekcí s ním bylo na jedničku. Při plánování jízd, se vždy snažil vyjít vstříc. Žádné dlouhé čekací doby na zkoušky.Doporučuji všem, kteří hledají pohodovou autoškolu s kvalitním přístupem.
vloženo: 1. května 2017
vložil: Eliška,


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Vše vynikající. Přístup k žákům, výuka, jízdy, nestresují, Vřele doporučuji.
vloženo: 12. dubna 2017
vložil: Denisa, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Autoskolu vsem vrele doporucuji. Pan Kukla je zkuseny a trpelivy instruktor, je klidny a vse v pohode vysvetli, jak sam rika - uceny z nebe nespadl. Za 28 jizd jsme zajeli do centra Prahy, za Prahu - Nucice, Tachlovice, Rudna, Radotin, Chyne, vzal me na dalnici, ucil me parkovat na vsechny mozne zpusoby, proste me pripravil na vsechny mozne i nemozne situace v doprave. Proto jsem zvladla zkousky na poprve a myslim, ze ani v provozu se neztratim. Panu Kuklovi jeste jednou dekuji za bezchybnou pripravu a trpelivost.

Kozáková
vloženo: 12. listopadu 2016
vložil: Alžběta Kozáková, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Autoškolu Kukla mohu s klidným svědomím všem doporučit. Pan Kukla má vynikající přístup ke studentům, je klidný, vyrovnaný a veškeré situace zvládá s nadhledem a vše výborně vysvětlí. Po zkušenostech s první autoškolou, kterou jsem nedodělal, kde zkušenosti s ní byly špatné, jsem rád, že jsem vybral právě na autoškolu Kukla. Zkoušku jsem v klidu a beze stresu a dal na první pokus. Opravdu velmi kvalitní a profesionální autoškola.
vloženo: 31. května 2016
vložil: Jiří, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Autoškolu Kukla mohu s klidným svědomím jednoznačně doporučit. Pan Kukla má vynikající přístup ke klientům, je klidný a vše velmi dobře vysvětlí. Zkoušku jsem udělal na poprvé v klidu a beze stresu. Opravdu velmi kvalitní a profesionální autoškola.
vloženo: 11. května 2016
vložil: Jiří, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

    V této autoškole jse dělala řidičák a vše je výborné.Mohu vřele doporučit. Měla jsem trpělivého a velice klidného instruktora. Žádný neurvalý nebo nervózní a nervní hulvát. Vždy jsme vybrali termín, který se hodil oběma.Jízdy na sebe plynule navazovaly, v pravidelnách intervalech. Nikdy se mi nestalo, že by byla velká prodleva, protože není volné auto nebo instruktor.Vždy jsme se na všem perfektně dohodli. Při únavě byla možná zastávka k protažení. Trasy jízd byly různorodé, po sídlišti, ve vnitřní Praze, ve vesnici i mezi poli.V menším a klidném provozu mimo špičku, v rušnějším provozu přes den i ve velice rušném provozu ve špičce. Vždy se mi dostalo vysvětlení, co mi nešlo a jakým způsobem to mohu zlepšit. Trasu zkoušky jsme před ní několikrát projeli, tak byla zkouška v pohodě, bez trémy. Písemný test byl výborný. Přednášky v učebně byly srozumitelné, z poznámek se mi výborně učilo.Vždy se mi dostalo vysvětlení, kdykoliv jsem se mohla na cokoliv zeptat. Velmi dobrá autoškola, perfektní profesionální přístup, klidné chování, navazující jízdy, naučí vás všechny druhy tras i dopravních situací, nestresují, netrémují, profesionální přístup za každé situace, příznivá cena. Vřele doporučuji, bezvadná autoškola.
vloženo: 4. dubna 2016
vložil: Josef, emailová adresa nezveřejněna

Reakce provozovatele autoškoly na toho hodnocení:
Dobrý den.
Josefe, pokud jen kopírujete předchozí hodnocení a hned v první větě použijete ženský rod a ani si nepřečtete, co vlastně kopírujete, působí toto hodnocení nedůvěryhodně a snižujete autentičnost těchto stránek i celého smyslu hodnocení. Navíc si nejsem vědom, že byste autoškolu u nás absolvoval.
Musím se tedy domnívat, že se jedná pouze o pokus konkurence, o snížení důvěryhodnosti naší autoškoly. Děkuji Kukla.


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Dobrá autoškola a vše je výborné. Doporučuji. Instrukoři bybli trpělivý a velmi klidní. Žádný z nich nikdy nebyl neurvalý, nervózní nebo nervní hulvát. Nikdy nám nenadávali.Vždy šlo vybrat termín, který se hodil oběma.J Když neklapl první, našel se i jiný.Jí zdy na sebe plynule navazovaly, v pravidelnách intervalech, vždy 2 týdně. Nikdy se nestalo, že by byla větší prodleva ze straany instruktora v autoškole, protože není volné auto nebo instruktor.Vždy jsme se o všem perfektně dohodli. Při únavě je možná zastávka k protažení, ale pozor zkracuje se tím čas jízdy.Trasy jízd byly velmi různorodé. Všechny možné druhy vozovek, terénů i tras - uvnitř i zevně sídliště, vnitřní i okrajová Praha, větší i menší vesnice.V klidném provozu mimo špičku, v rušnějším provozu přes den i velice rušném provozu ve špičce. Vždy mi bylo vše předem vysvětleno. Trasu zkoušky jsme si několikrát předem projeli, zkouška byla v pohodě, bez trémy. Písemný test byl výborný. Přednášky v učebně jsou srozumitelné, z poznámek se lze dobře naučit.Vžey se lze na cokoliv zeptat. Velmi výborná autoškola, perfektní profesionální přístup všech instruktorů, klidné a slušné chování, žádní neurvalí hulváti. Jízdy na sebe navazují v pravidelných intervalech dvakrát týdně. Naučí všechny druhy tras i dopravních situací, nestresují, netrémují. Příznivá cena. Všem moc doporučuji, výborná autoškola s bezvadnými instruktory.
vloženo: 4. dubna 2016
vložil: Antonie, emailová adresa nezveřejněna

Reakce provozovatele autoškoly na toho hodnocení:
Vážení studenti naší autoškoly. Děkujeme Vám za kladné hodnocení kurzů, ale nekopírujte prosím hodnocení předchozích studentů, nepůsobí to seriózně a snižujete důvěryhodnost tohoto hodnocení. Děkuji Kukla.


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

    V této autoškole jse dělala řidičák a vše je výborné.Mohu vřele doporučit. Měla jsem trpělivého a velice klidného instruktora. Žádný neurvalý nebo nervózní a nervní hulvát. Vždy jsme vybrali termín, který se hodil oběma.Jízdy na sebe plynule navazovaly, v pravidelnách intervalech. Nikdy se mi nestalo, že by byla velká prodleva, protože není volné auto nebo instruktor.Vždy jsme se na všem perfektně dohodli. Při únavě byla možná zastávka k protažení. Trasy jízd byly různorodé, po sídlišti, ve vnitřní Praze, ve vesnici i mezi poli.V menším a klidném provozu mimo špičku, v rušnějším provozu přes den i ve velice rušném provozu ve špičce. Vždy se mi dostalo vysvětlení, co mi nešlo a jakým způsobem to mohu zlepšit. Trasu zkoušky jsme před ní několikrát projeli, tak byla zkouška v pohodě, bez trémy. Písemný test byl výborný. Přednášky v učebně byly srozumitelné, z poznámek se mi výborně učilo.Vždy se mi dostalo vysvětlení, kdykoliv jsem se mohla na cokoliv zeptat. Velmi dobrá autoškola, perfektní profesionální přístup, klidné chování, navazující jízdy, naučí vás všechny druhy tras i dopravních situací, nestresují, netrémují, profesionální přístup za každé situace, příznivá cena. Vřele doporučuji, bezvadná autoškola.
vloženo: 4. dubna 2016
vložil: Kája, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   V této autoškole jsem absolvovala rekondiční výcvik. Pan Kukla je spolehlivý a klidný instruktor. Myslím, že mu opravdu jde o to, aby člověk získal v autoškole solidní řidičský základ.Jízdy byly různorodé - zpočátku v místech s menším provozem, v závěru kurzu jízdy v centru Prahy, znovu jsem si i připomněla tankování. Na konci kurzu jsem s instruktorem mohla absolvovat jízdy i ve svém voze, za což jsem byla ráda. Takže spokojenost, autoškolu doporučuji.
vloženo: 18. února 2016
vložil: Simona, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

    V této autoškole jse dělala řidičák a vše je výborné.Mohu vřele doporučit. Měla jsem trpělivého a velice klidného instruktora. Žádný neurvalý nebo nervózní a nervní hulvát. Vždy jsme vybrali termín, který se hodil oběma.Jízdy na sebe plynule navazovaly, v pravidelnách intervalech. Nikdy se mi nestalo, že by byla velká prodleva, protože není volné auto nebo instruktor.Vždy jsme se na všem perfektně dohodli. Při únavě byla možná zastávka k protažení. Trasy jízd byly různorodé, po sídlišti, ve vnitřní Praze, ve vesnici i mezi poli.V menším a klidném provozu mimo špičku, v rušnějším provozu přes den i ve velice rušném provozu ve špičce. Vždy se mi dostalo vysvětlení, co mi nešlo a jakým způsobem to mohu zlepšit. Trasu zkoušky jsme před ní několikrát projeli, tak byla zkouška v pohodě, bez trémy. Písemný test byl výborný. Přednášky v učebně byly srozumitelné, z poznámek se mi výborně učilo.Vždy se mi dostalo vysvětlení, kdykoliv jsem se mohla na cokoliv zeptat. Velmi dobrá autoškola, perfektní profesionální přístup, klidné chování, navazující jízdy, naučí vás všechny druhy tras i dopravních situací, nestresují, netrémují, profesionální přístup za každé situace, příznivá cena. Vřele doporučuji, bezvadná autoškola.
vloženo: 27. ledna 2016
vložil: Daniela, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

    Výborná autoškola. Naučí vás všechny možné dopravní situace ve všech možných situacích. Výborný a klidný přístup k žákům. Výborné je, že ani jeden instruktor nekouří. Zkoušky jsou v pohodě. Trasu jsme několikrát předem projeli, tak se nejede do neznáma. Spojení na přednášky do učebny je i blízko stanice metra, což je bezvadné. Cena skvělá. Moc všem doporučuju, výborná autoškola
vloženo: 27. ledna 2016
vložil: Otakar, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Dobrá autoškola a vše je výborné. Doporučuji. Instrukoři bybli trpělivý a velmi klidní. Žádný z nich nikdy nebyl neurvalý, nervózní nebo nervní hulvát. Nikdy nám nenadávali.Vždy šlo vybrat termín, který se hodil oběma.J Když neklapl první, našel se i jiný.Jí zdy na sebe plynule navazovaly, v pravidelnách intervalech, vždy 2 týdně. Nikdy se nestalo, že by byla větší prodleva ze straany instruktora v autoškole, protože není volné auto nebo instruktor.Vždy jsme se o všem perfektně dohodli. Při únavě je možná zastávka k protažení, ale pozor zkracuje se tím čas jízdy.Trasy jízd byly velmi různorodé. Všechny možné druhy vozovek, terénů i tras - uvnitř i zevně sídliště, vnitřní i okrajová Praha, větší i menší vesnice.V klidném provozu mimo špičku, v rušnějším provozu přes den i velice rušném provozu ve špičce. Vždy mi bylo vše předem vysvětleno. Trasu zkoušky jsme si několikrát předem projeli, zkouška byla v pohodě, bez trémy. Písemný test byl výborný. Přednášky v učebně jsou srozumitelné, z poznámek se lze dobře naučit.Vžey se lze na cokoliv zeptat. Velmi výborná autoškola, perfektní profesionální přístup všech instruktorů, klidné a slušné chování, žádní neurvalí hulváti. Jízdy na sebe navazují v pravidelných intervalech dvakrát týdně. Naučí všechny druhy tras i dopravních situací, nestresují, netrémují. Příznivá cena. Všem moc doporučuji, výborná autoškola s bezvadnými instruktory.
vloženo: 27. ledna 2016
vložil: Nikol, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

    V této autoškole jse dělala řidičák a vše je výborné.Mohu vřele doporučit. Měla jsem trpělivého a velice klidného instruktora. Žádný neurvalý nebo nervózní a nervní hulvát. Vždy jsme vybrali termín, který se hodil oběma.Jízdy na sebe plynule navazovaly, v pravidelnách intervalech. Nikdy se mi nestalo, že by byla velká prodleva, protože není volné auto nebo instruktor.Vždy jsme se na všem perfektně dohodli. Při únavě byla možná zastávka k protažení. Trasy jízd byly různorodé, po sídlišti, ve vnitřní Praze, ve vesnici i mezi poli.V menším a klidném provozu mimo špičku, v rušnějším provozu přes den i ve velice rušném provozu ve špičce. Vždy se mi dostalo vysvětlení, co mi nešlo a jakým způsobem to mohu zlepšit. Trasu zkoušky jsme před ní několikrát projeli, tak byla zkouška v pohodě, bez trémy. Písemný test byl výborný. Přednášky v učebně byly srozumitelné, z poznámek se mi výborně učilo.Vždy se mi dostalo vysvětlení, kdykoliv jsem se mohla na cokoliv zeptat. Velmi dobrá autoškola, perfektní profesionální přístup, klidné chování, navazující jízdy, naučí vás všechny druhy tras i dopravních situací, nestresují, netrémují, profesionální přístup za každé situace, příznivá cena. Vřele doporučuji, bezvadná autoškola.
vloženo: 21. prosince 2012
vloženo: 27. ledna 2016
vložil: anonym - jméno nevyplňeno, emailová adresa nevyplněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

    Výborná autoškola. Perfektní přístup k žákům, nestresují, naučí všechny možné trasy. Jezdili jsme po sídlišti, mezi vesnicemi i ve vnitřní Praze, v různé denní hodiny, vždy jsme našli termín, který se hodil oběma. Přednášky jsou srozumitelné, videa dobré, výborně vše vysvětlí a poradí, když je něco nejasné. Před zkouškou jsme několikrát projeli její trasu. Zkouška byla bez nervů, udělala jsem všechny zkoušky na poprvé. Výuka i praxe dobrá, naučí vás dobře jezdit bez stresu a nervů. Vše co je vám nejasné výborně vysvětlí.Perfektní profesionální i lidský přístup. Kamarádka absolvovala kondiční jízdy a také je velmi spokojená. Vše na výbornou, doporučuji, když se chcete naučit jezdit ve všech situacích a terénech bez stresu a nervů. Vřele doporučuji,výborná autoškola
vloženo: 27. ledna 2016
vložil: Jana, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

    V této autoškole jse dělala řidičák a vše je výborné.Mohu vřele doporučit. Měla jsem trpělivého a velice klidného instruktora. Žádný neurvalý nebo nervózní a nervní hulvát. Vždy jsme vybrali termín, který se hodil oběma.Jízdy na sebe plynule navazovaly, v pravidelnách intervalech. Nikdy se mi nestalo, že by byla velká prodleva, protože není volné auto nebo instruktor.Vždy jsme se na všem perfektně dohodli. Při únavě byla možná zastávka k protažení. Trasy jízd byly různorodé, po sídlišti, ve vnitřní Praze, ve vesnici i mezi poli.V menším a klidném provozu mimo špičku, v rušnějším provozu přes den i ve velice rušném provozu ve špičce. Vždy se mi dostalo vysvětlení, co mi nešlo a jakým způsobem to mohu zlepšit. Trasu zkoušky jsme před ní několikrát projeli, tak byla zkouška v pohodě, bez trémy. Písemný test byl výborný. Přednášky v učebně byly srozumitelné, z poznámek se mi výborně učilo.Vždy se mi dostalo vysvětlení, kdykoliv jsem se mohla na cokoliv zeptat. Velmi dobrá autoškola, perfektní profesionální přístup, klidné chování, navazující jízdy, naučí vás všechny druhy tras i dopravních situací, nestresují, netrémují, profesionální přístup za každé situace, příznivá cena. Vřele doporučuji, bezvadná autoškola.
vloženo: 27. ledna 2016
vložil: Tereza, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Do autoškoly Kukla jsem přecházela z jiné autoškoly kde jsem nebyla spokojená a řízení auta jsem měla spojené s velkým stresem - o to více jsem byla překvapená jak v klidu můžou hodiny v autoškole probíhat. Pan učitel Kukla má opravdu svatou trpělivost a snahu lidi fakt naučit bezpečně řídit. Absolvovala jsem cca 8 jízd a teprve zde jsem měla pocit že se učím mít řízení pod kontrolou a rozumět všem technickým principům. Jezdili jsme jak v centru Prahy, tak na Lužinách, Břevnově a v Černošicích, na závěrečnou zkoušku jsem nakonec byla výborně připravená. Tuhle autoškolu můžu určitě vřele doporučit.
vloženo: 21. ledna 2016
vložil: Martina Chwistková,


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Autoškolu Kukla mohu s klidným svědomím vřele doporučit. Pan Ing. Kukla má naprosto perfektní přístup ke studentům, je klidný, vyrovnaný a vše vysvětlí. Po zkušenostech s první autoškolou jsem již řidičský průkaz nechtěla nikdy dělat, ale nyní jsem ráda, že jsem narazila právě na autoškolu Kukla. Zkouška proběhla v klidu a beze stresu a dala jsem ji na první pokus. Opravdu velmi kvalitní a profesionální autoškola.
vloženo: 15. ledna 2016
vložil: Lucie Šotlíková, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Naprosto perfektní přístup k žákům, klidné jednání, slušnost výborné pro nerváky a trémisty. Složí všechny zkoušky na první pokus a vše proběhne v klidu a pohodě.
vloženo: 7. ledna 2016
vložil: Denisa, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

    V této autoškole jse dělala řidičák a vše je výborné.Mohu vřele doporučit. Měla jsem trpělivého a velice klidného instruktora. Žádný neurvalý nebo nervózní a nervní hulvát. Vždy jsme vybrali termín, který se hodil oběma.Jízdy na sebe plynule navazovaly, v pravidelnách intervalech. Nikdy se mi nestalo, že by byla velká prodleva, protože není volné auto nebo instruktor.Vždy jsme se na všem perfektně dohodli. Při únavě byla možná zastávka k protažení. Trasy jízd byly různorodé, po sídlišti, ve vnitřní Praze, ve vesnici i mezi poli.V menším a klidném provozu mimo špičku, v rušnějším provozu přes den i ve velice rušném provozu ve špičce. Vždy se mi dostalo vysvětlení, co mi nešlo a jakým způsobem to mohu zlepšit. Trasu zkoušky jsme před ní několikrát projeli, tak byla zkouška v pohodě, bez trémy. Písemný test byl výborný. Přednášky v učebně byly srozumitelné, z poznámek se mi výborně učilo.Vždy se mi dostalo vysvětlení, kdykoliv jsem se mohla na cokoliv zeptat. Velmi dobrá autoškola, perfektní profesionální přístup, klidné chování, navazující jízdy, naučí vás všechny druhy tras i dopravních situací, nestresují, netrémují, profesionální přístup za každé situace, příznivá cena. Vřele doporučuji, bezvadná autoškola
vloženo: 7. ledna 2016
vložil: jméno nezveřejněno, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Velmi dobrá autoškola, perfektní profesionální přístup, klidné chování, navazující jízdy, naučí vás všechny druhy tras i dopravních situací, nestresují, netrémují, profesionální přístup za každé situace, příznivá cena.
vloženo: 7. ledna 2016
vložil: Denisa, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Spokojenost, úroveň, kvalita !!!
vloženo: 26. listopadu 2015
vložil: Petr Liška,Sluneční náměstí 25, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Dobrý den, rozšířil jsem si u pana Kukly řidičák o skupinu B a mohu všem tuto autoškolu doporučit. Petr Liška
vloženo: 26. listopadu 2015
vložil: anonym - jméno nevyplňeno, emailová adresa nevyplněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Dobrý den, rozšiřoval jsem si v autoškole pana Kukly řidičský průkaz o skupinu B a mohu tuto autoškolu všem velmi doporučit!!! Vše bylo srozumitelné a přístup vstřícný. Petr Liška
vloženo: 26. listopadu 2015
vložil: anonym - jméno nevyplňeno, emailová adresa nevyplněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Tuto autoškolu neváhám a doporučuji dále. Přednášky teorie, které jsou součástí, měl p. Kukla velmi dobře zpracované, pokryly vše důležité, informace, které jsou potřeba. Pan Kukla na nás apeloval, abychom věnovali čas i domácí přípravě, poradil nám, kde najít kompletní zveřejněné otázky na teoretický test, během hodin jsme dělali i cvičné testy. Učebnice s CD poté byla již "jen" důležitým doplňkem k nahlédnutí.
Během jízd jsem obdivovala jeho svatou trpělivost a pohotové reakce, když jsem situaci "nezvládla" . Každou pak se mnou rozebral a poradil. Byl velkou oporou.
V této autoškole jsem se naučila jezdit!
vloženo: 24. listopadu 2015
vložil: Dagmar, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Ahoj, autoškolu Kukla jsem nedávno absolvovala a řidičák udělala na poprvé. Autoškolu mohu jen vřele doporučit. Výborné jednání se studenty. Flexibilita při volbě jízd. Při jízdě není vyvíjen žádný zbytečný nátlak. A když člověk udělá chybu (což je normální, vždyť se to tam člověk teprve učí) nepřijde si jako pako na které někdo křičí. Jákákoliv otázka je s ochotou zodpovězena. Za mě rozhodně sem :)
vloženo: 3. srpna 2015
vložil: Tereza, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Dobrý den všem,
o autoškole Kukla jsem se dozvěděla přes mého kamaráda, který v době mého rozhodování o autoškole, již zde absolvoval téměř celý kurz.
Byl velice spokojený, takže jsem dala na jeho doporučení a neudělala jsem chybu. Teoretické hodiny s panem Kuklou byly pro mě opravdu přínosné, naučila jsem se z nich velice mnoho, co jsem potřebovala k závěrečným zkouškám a hlavně srozumitelně a zábavně, bez zbytečného biflování učebnice.
Teoretický kurz i kurz ovládání a údržba vozidla byly přínosné.. Moje velké poděkování patří panu Kuklovi, který mě učil řídit, nikdy na mě nezvýšil hlas, nekřičel, ani se mi nesmál a že měl dost příležitostí, díky mé nešikovnosti.
Vždy si na jízdy se mnou našel čas, jezdila jsem dvakrát týdně, což vzhledem k tomu, kolik měl žáků, je obdivuhodné. Díky tomu pro mě nebyl žádný problém, skloubit autoškolu a školu. Hlavně díky panu Kuklovi, jsem zvládla zkoušky hned napoprvé, vše se mnou projel, vysvětlil mi průběh zkoušek i to na co si musím dávat pozor.
Autoškolu Kukla mohu všem s čistým svědomím doporučit, nebudete zklamáni. Určitě doporučuji:-).
Bára.

vloženo: 22. července 2015
vložil: Bára,


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   V autoškole jsem absolvovala 10 (bohužel předplacených) kondičních jízd. Pan majitel mě neustále deptal možností "škod na životech/majetku", neznalostí předpisů, které musím podle něj znát i pro země EU apod. Bylo to naprosto demotivující, neustále mě opravoval tak, že jsem už pak ani nevěděla která strana je vpravo/vlevo. Vynervoval mě natolik, že jsem si i přes jízdy netroufla v zaměstnání řídit auto a o práci přišla:( Absolutně tuto autoškolu nedoporučuji!
vloženo: 12. července 2015
vložil: jméno nezveřejněno, emailová adresa nezveřejněna

Reakce provozovatele autoškoly na toho hodnocení: Dobrý den přeji,

děkujeme za kritiku, každá kritika je samozřejmě pro firmu přínosná, pokud je zakládá na pravdě ! Bohužel, kontrolou naší databáze jsme zjistili, že tento rok nikdo takový v naší autoškole 10. kondičních jízd neabsolvoval.

Formulace typu "majitel autoškoly", pokud nevíte jmenovitě po deseti hodinách s kým jste jezdila , působí to velice nedůvěryhodně. Neuvedení ani jména, ani emailové dresy, Vaší recenzi váhu opravdu nepřidává.

Nezbývá mi si tedy domnívat, že se jedná pouze o pokus konkurence, o poškození naší autoškoly.

Doporučuji proto všem případným zájemcům o naše služby, se obrátit na naše bývalé studenty, s dotazem zda byli spokojeni.

S úctou Zdeněk Kukla
Autoškola Kukla.


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Autoskola Kukla je nejlepsi v Praze :) byla jsem pred tim v jine a stalo to za nic,ale kdyz jsem prisla do autoskoly Kukla na doporuceni segry nebyla jsem ani trochu zklamana.Super vysvetlovani probirane latky.Domluvit hodiny je jednoduche,a jizdy s p.Kuklou sou vyborne,vse vysvetli a ma trpelivost,pro nej je dulezite naucit Vas jezdit,coz hodne potesi.Hodne hodne doporucuji,pokud nevite kam tak nevahejte,nebudete litovat:)
vloženo: 11. dubna 2015
vložil: Alena, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   
Dobrá autoškola a vše je výborné. Doporučuji. Instrukoři bybli trpělivý a velmi klidní. Žádný z nich nikdy nebyl neurvalý, nervózní nebo nervní hulvát. Nikdy nám nenadávali.Vždy šlo vybrat termín, který se hodil oběma.J Když neklapl první, našel se i jiný.Jí zdy na sebe plynule navazovaly, v pravidelnách intervalech, vždy 2 týdně. Nikdy se nestalo, že by byla větší prodleva ze straany instruktora v autoškole, protože není volné auto nebo instruktor.Vždy jsme se o všem perfektně dohodli. Při únavě je možná zastávka k protažení, ale pozor zkracuje se tím čas jízdy.Trasy jízd byly velmi různorodé. Všechny možné druhy vozovek, terénů i tras - uvnitř i zevně sídliště, vnitřní i okrajová Praha, větší i menší vesnice.V klidném provozu mimo špičku, v rušnějším provozu přes den i velice rušném provozu ve špičce. Vždy mi bylo vše předem vysvětleno. Trasu zkoušky jsme si několikrát předem projeli, zkouška byla v pohodě, bez trémy. Písemný test byl výborný. Přednášky v učebně jsou srozumitelné, z poznámek se lze dobře naučit.Vžey se lze na cokoliv zeptat. Velmi výborná autoškola, perfektní profesionální přístup všech instruktorů, klidné a slušné chování, žádní neurvalí hulváti. Jízdy na sebe navazují v pravidelných intervalech dvakrát týdně. Naučí všechny druhy tras i dopravních situací, nestresují, netrémují. Příznivá cena. Všem moc doporučuji, výborná autoškola s bezvadnými instruktory.
vloženo: 21. března 2015
vložil: Tereza, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

    V této autoškole jse dělala řidičák a vše je výborné.Mohu vřele doporučit. Měla jsem trpělivého a velice klidného instruktora. Žádný neurvalý nebo nervózní a nervní hulvát. Vždy jsme vybrali termín, který se hodil oběma.Jízdy na sebe plynule navazovaly, v pravidelnách intervalech. Nikdy se mi nestalo, že by byla velká prodleva, protože není volné auto nebo instruktor.Vždy jsme se na všem perfektně dohodli. Při únavě byla možná zastávka k protažení. Trasy jízd byly různorodé, po sídlišti, ve vnitřní Praze, ve vesnici i mezi poli.V menším a klidném provozu mimo špičku, v rušnějším provozu přes den i ve velice rušném provozu ve špičce. Vždy se mi dostalo vysvětlení, co mi nešlo a jakým způsobem to mohu zlepšit. Trasu zkoušky jsme před ní několikrát projeli, tak byla zkouška v pohodě, bez trémy. Písemný test byl výborný. Přednášky v učebně byly srozumitelné, z poznámek se mi výborně učilo.Vždy se mi dostalo vysvětlení, kdykoliv jsem se mohla na cokoliv zeptat. Velmi dobrá autoškola, perfektní profesionální přístup, klidné chování, navazující jízdy, naučí vás všechny druhy tras i dopravních situací, nestresují, netrémují, profesionální přístup za každé situace, příznivá cena. Vřele doporučuji, bezvadná autoškola
vloženo: 21. března 2015
vložil: jméno nezveřejněno, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Výborná autoškola. Perfektní přístup k žákům, nestresují, naučí všechny možné trasy. Jezdili jsme po sídlišti, mezi vesnicemi i ve vnitřní Praze, v různé denní hodiny, vždy jsme našli termín, který se hodil oběma. Přednášky jsou srozumitelné, videa dobré. Před zkouškou jsme několikrát projeli její trasu. Zkouška bez nervů, udělala jsem všechny zkoušky napoprvé. Výuka i praxe dobrá, naučí vás dobře jezdit bez stresu a nervů. Kamarádka absolvovala kondiční jízdy a také je velmi spokojená. Vše na výbornou, doporučuji, kdyzt se chcete naučit jezdit ve všech situacídh a terénech bez stresu a nervů. Vřele doporučuji, výborná autoškola.
vloženo: 21. března 2015
vložil: jméno nezveřejněno, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

    Pan Kukla vyjde vstříc při sjednávání termínů jízd. Je výborný učitel, za všech okolností klidný, netrémuje. Projeli jsme všechny možné trasy i dopravní situace. Před zkouškou jsme projeli její trasu. Zkouška bezva, vše jsem složila napoprvé. Velice dobrá Autoškola s úžasným přístupem k žákům, netrémují, naučí všechny dopravní situace a závěrečné zkoušky jsou v pohodě, příznivá cena. Všem moc doporučuji.
vloženo: 21. března 2015
vložil: jméno nezveřejněno, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Autoškolu Kukla jsem si vybrala na základě hodnocení na těchto stránkách. A opravdu jsem se nezklamala)

Měla jsem rychlokurs, který stál 11500 kč (což mi za rychlou individuální výuku nepřišlo jako velká částka), začala jsem od 1. prosince a skončila úspěšným zvládnutím zkoušky 16. ledna.

Zvláště bych ocenila přístup pana Kukly jako instruktora - celou dobu byl na mě hodný, nezlobil se za moje chyby (občas i hodně otřesné) a ani jednou nezvýšil hlas nebo a nezachoval se nevlídně. Přitom ale stále dával důraz na to, aby mě na moje chyby ihned upozornil.

Také mi autoškola dala všechny možné materiály na studium hned na začátku, za 200 korun jsem si koupila učebnici "Autoškola pohodlně", kde jsem našla vše potřebné k teorii jízdy a také o zákonech a právnických pojmech, souvisejicích s řízením. Pan Kukla mi doporučil cvičit elektronické testy na stránkách MV (e testy, skupina B), tytéž testy jsme také probírali na teoretických hodinách a pan Kukla mi vždy byl ochoten vysvětlit věci, které jsem nechápala nebo testové otázky, ve kterých jsem dělala hodně chyb.

Co se týče praktických hodin, oceňuji také to, že jsem si mohla vyzkoušet různá prostředí jízdy, od hustého provozu v centru města s úzkými uličkami a tramvajemi až po dálnici nebo jízdu "vesničkami" mimo obec.

Osobně si myslím, že tento přístup má hodně velký vliv na to, že jsem zkoušku nakonec dala poprvé bez jakýchkoliv potíží, s touto autoškolou jsem neměla absolutně žádné problémy ani stres, rozhodně jí můžu jen doporučit!
vloženo: 27. ledna 2015
vložil: jméno nezveřejněno,


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Netřeba psát žádné dlouhé popisy - prostě naprosto vynikající! Přístup - úžasný. Lektor - milý, vstřícný, klidný, profesionální -> takových je málo. Perfektní výuka i příprava na zkoušku. Kdo má jen trochu možnost dojíždět na Lužiny, ať to udělá, za tu kvalitu to stojí. Nebudete litovat :). Za vše autoškole Kukla mnohokrát děkuji !!!
vloženo: 16. ledna 2015
vložil: Markéta, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   zkoušky jsem udělal na první pokus, obrovská úleva a poděkování panu Kuklovi i jeho kolegům za Velmi vstřícný a lidský přístup po celou dobu výcviku.
Pokud hledáte autoškolu, kde se k vám instruktoři budou chovat jako k sobě rovným, pak mohu jen doporučit.
Snažili se vždy o co nejmenší stres, při jakékoliv byť sebevětší chybě na žáka "neřvou" a vše řeší s klidem.
ještě jednou děkuji!
vloženo: 19. prosince 2014
vložil: jméno nezveřejněno, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Dobrý den přeji,

v autoškole Kukla jsem po patnácti letech od získání řidičského průkazu a neježdění, absolvovala rekondiční kurz. Musím poděkovat panu Kuklovi, za jeho profesionální přístup a výborně vedené hodiny výuky, po kterých jsem schopna samostatného ježdění. Výuka byla vedena vždy srozumitelně, spravidelnou návazností hodin, cca dvakrát týdně a nebyl problém se domluvit na další jízdě. Vřele všem doporučuji. Kvalitní autoškola.
Jolka.
vloženo: 9. prosince 2014
vložil: Jolka Březová, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Jsem velice spokojena, absolvovala jsem s panem Kuklou kondiční jízdy. Řidičák mám 40let a pak jsem nejezdila. Vše předčilo mé očekávání. Praktická výuka probíhala srozumitelně a potřebné bylo trpělivě vysvětleno. Při jízdách jsem si zopakovala i pravidla. Na každou další jsem se těšila. Po skončení série jízd jsem si na silnici jistá a mám radost z jízdy. Každému doporučím.
Děkuji.
Milana


vloženo: 20. srpna 2014
vložil: jméno nezveřejněno, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

    V této autoškole jse dělala řidičák a vše je výborné.Mohu vřele doporučit. Měla jsem trpělivého a velice klidného instruktora. Žádný neurvalý nebo nervózní a nervní hulvát. Vždy jsme vybrali termín, který se hodil oběma.Jízdy na sebe plynule navazovaly, v pravidelnách intervalech. Nikdy se mi nestalo, že by byla velká prodleva, protože není volné auto nebo instruktor.Vždy jsme se na všem perfektně dohodli. Při únavě byla možná zastávka k protažení. Trasy jízd byly různorodé, po sídlišti, ve vnitřní Praze, ve vesnici i mezi poli.V menším a klidném provozu mimo špičku, v rušnějším provozu přes den i ve velice rušném provozu ve špičce. Vždy se mi dostalo vysvětlení, co mi nešlo a jakým způsobem to mohu zlepšit. Trasu zkoušky jsme před ní několikrát projeli, tak byla zkouška v pohodě, bez trémy. Písemný test byl výborný. Přednášky v učebně byly srozumitelné, z poznámek se mi výborně učilo.Vždy se mi dostalo vysvětlení, kdykoliv jsem se mohla na cokoliv zeptat. Velmi dobrá autoškola, perfektní profesionální přístup, klidné chování, navazující jízdy, naučí vás všechny druhy tras i dopravních situací, nestresují, netrémují, profesionální přístup za každé situace, příznivá cena. Vřele doporučuji, bezvadná autoškola.
vloženo: 21. července 2014
vložil: Tereza, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

    Výborné. Perfektní přístup k žákům, nestresují, naučí všechny možné trasy. Jezdili jsme po sídlišti, mezi vesnicemi i ve vnitřní Praze, v různou dobu.Přednášky jsou srozumitelné, videa dobré, výborně vše vysvětlí a poradí, když je něco nejasné. Před zkouškou jsme několikrát projeli její trasu. Zkouška byla bez nervů, udělala jsem všechny zkoušky na poprvé. Výuka i praxe dobrá, naučí vás dobře jezdit bez stresu a nervů.Perfektní profesionální i lidský přístup. Vše na výbornou, doporučuji, když se chcete naučit jezdit ve všech situacích a terénech bez stresu a nervů. Vřele doporučuji,výborná autoškola.
vloženo: 21. července 2014
vložil: Denisa, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   S autoškolou u pana Kukly jsem byla nadmíru spokojená, vřele doporučuji. Trpělivost pana Kukly je opravdu obdivuhodná a moc za ní děkuji. Jízdy i teorie byly super a zkoušky jsem zvládla napoprvé. Autoškolu Kukla doporučuji všem, co se chtějí vyhnout nabručeným instruktorům, naučit se výborně řídit a chodit do autoškoly pokaždé s dobrou náladou.
Lepší autoškolu jsem si vybrat nemohla a panu Kuklovi ještě jednou moc děkuji.


vloženo: 14. března 2014
vložil: Apolena Burešová, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Dobrý den, dnes jsem na poprvé úspěšně složila obě části zkoušek. Autoškolu Kukla všem vřele doporučuji! Naučí vás dobře a zodpovědně řídit. Není jim líto projetého benzinu a opravdu vás proženou všemi možnými typy silnic s různou hustotou provozu a náročností - od velmi pomalé jízdy na jedničku až po svižnou jízdu po dálnici. Pan učitel Kukla je profík - vždy jedná s úctou, neponižuje, má obrovskou trpělivost a navíc nekouří a nemluví hrubě (narozdíl od učitelů jiných autoškol). I jeho kolega, se kterým jsem přišla do kontaktu méně, je velký pohodář. Na hodinách teorie zazní vše co potřebujete znát k písemným zkouškám. Zkrátka už dál nehledejte a zavolejte sem :-)
vloženo: 14. prosince 2013
vložil: Míša,


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Naprosto úžasná autoškola, jízdy v pohodě, před zkouškou jsme projeli její trasu. Vše probíhalo bez nervů. Bezvadná autoškola
vloženo: 1. října 2013
vložil: Hana, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Absolvovala jsem zde kondiční jízdy a vše super, trpělivý učitelé. Vřele doporučuji
vloženo: 1. října 2013
vložil: Janka, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Bezvadná autoškola, trpěliví učitelé, perfektně vás připraví na zkoušky
vloženo: 1. října 2013
vložil: Denisa, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Absolvovala jsem v autoskole Kukla 10 kondicnich jizd v srpnu 2013, byla jsem velmi prekvapena, jak vyborne na me vyuka zapusobila, pan majitel ma velmi dobry system vyuky, je velmi trpelivy, vse bylo v klidu a pohode a hlavne jsem opravdu ziskala vetsi jistotu, protoze jsem dlouho nejezdila. vsem autoskolu kukla doporucuji, sama jsem delala autoskolu a par bloku vedle na Praze 13 a uroven vyuku se tedy vubec neda srovnavat...
vloženo: 20. září 2013
vložil: renata haugen, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

    V této autoškole jse dělala řidičák a vše je výborné.Mohu vřele doporučit. Měla jsem trpělivého a velice klidného instruktora. Žádný neurvalý nebo nervózní a nervní hulvát. Vždy jsme vybrali termín, který se hodil oběma.Jízdy na sebe plynule navazovaly, v pravidelnách intervalech. Nikdy se mi nestalo, že by byla velká prodleva, protože není volné auto nebo instruktor.Vždy jsme se na všem perfektně dohodli. Při únavě byla možná zastávka k protažení. Trasy jízd byly různorodé, po sídlišti, ve vnitřní Praze, ve vesnici i mezi poli.V menším a klidném provozu mimo špičku, v rušnějším provozu přes den i ve velice rušném provozu ve špičce. Vždy se mi dostalo vysvětlení, co mi nešlo a jakým způsobem to mohu zlepšit. Trasu zkoušky jsme před ní několikrát projeli, tak byla zkouška v pohodě, bez trémy. Písemný test byl výborný. Přednášky v učebně byly srozumitelné, z poznámek se mi výborně učilo.Vždy se mi dostalo vysvětlení, kdykoliv jsem se mohla na cokoliv zeptat. Velmi dobrá autoškola, perfektní profesionální přístup, klidné chování, navazující jízdy, naučí vás všechny druhy tras i dopravních situací, nestresují, netrémují, profesionální přístup za každé situace, příznivá cena. Vřele doporučuji, bezvadná autoškola.

vloženo: 31. července 2013
vložil: Dena, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

    Dobrá autoškola a vše je výborné. Doporučuji. Instrukoři bybli trpělivý a velmi klidní. Žádný z nich nikdy nebyl neurvalý, nervózní nebo nervní hulvát. Nikdy nám nenadávali.Vždy šlo vybrat termín, který se hodil oběma.J Když neklapl první, našel se i jiný.Jí zdy na sebe plynule navazovaly, v pravidelnách intervalech, vždy 2 týdně. Nikdy se nestalo, že by byla větší prodleva ze straany instruktora v autoškole, protože není volné auto nebo instruktor.Vždy jsme se o všem perfektně dohodli. Při únavě je možná zastávka k protažení, ale pozor zkracuje se tím čas jízdy.Trasy jízd byly velmi různorodé. Všechny možné druhy vozovek, terénů i tras - uvnitř i zevně sídliště, vnitřní i okrajová Praha, větší i menší vesnice.V klidném provozu mimo špičku, v rušnějším provozu přes den i velice rušném provozu ve špičce. Vždy mi bylo vše předem vysvětleno. Trasu zkoušky jsme si několikrát předem projeli, zkouška byla v pohodě, bez trémy. Písemný test byl výborný. Přednášky v učebně jsou srozumitelné, z poznámek se lze dobře naučit.Vžey se lze na cokoliv zeptat. Velmi výborná autoškola, perfektní profesionální přístup všech instruktorů, klidné a slušné chování, žádní neurvalí hulváti. Jízdy na sebe navazují v pravidelných intervalech dvakrát týdně. Naučí všechny druhy tras i dopravních situací, nestresují, netrémují. Příznivá cena. Všem moc doporučuji, výborná autoškola s bezvadnými instruktory.


vloženo: 31. července 2013
vložil: Denisa, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Dnes jsem úspěšně a napoprvé složila zkoušku a tuto autoškolu mohu všem jen doporučit! Velice si cením korektního, profesionálního a nesmírně trpělivého přístupu učitele, který mě pečlivě provedl teorií i praxí jízdy. Měla jsem možnost vyzkoušet si jízdu v různých podmínkách a situacích (ve špičce v Praze, řazení do pruhů, jízda v zónách, okresky, náročnější terény a všechny druhy křižovatek) včetně parkování a couvání. Trasy byly různorodé a během každé jízdy jsem se naučila spoustu užitečných tipů. Cena skvělá a učitel mi vždy - mnohdy velice obětavě - nabídl termíny jízdy, které mi vyhovovaly, takže jsem zvládla autoškolu absolvovat při zaměstnání. Na závěr mohu jen dodat, že se mému učiteli povedl malý zázrak. Poté, co jsem prožila jako spolujezdkyně ošklivou nehodu před devíti lety, mi dlouho trvalo odhodlat se k pokusu o získání řidičského průkazu. Od prvních jízd jsem věděla, že jsem si tuto autoškolu vybrala dobře, protože díky učiteli mám teď z jízdy autem radost.
Takže velká vděčnost a vřele doporučuji všem, kteří se chtějí v klidu naučit řídit.
vloženo: 30. července 2013
vložil: Helena Čermáková,


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Vloni o prázdninách jsem se rozhodla, že si chci udělat rekondiční výcvik. Řidičský průkaz jsem v té době měla již 12 let, prakticky jsem však nejezdila. V září 2012 jsem nastoupila do rekondičního výcviku v Autoškole Kukla. Přístup pana Kukly byl výborný a ve všech ohledech profesionální! Jen díky němu dneska řídím, jak v Praze tak mimo ni. Autoškolu Kukla mohu všem jen doporučit!!! Petra S.
vloženo: 17. července 2013
vložil: anonym - jméno nevyplňeno, emailová adresa nevyplněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Absolvovala jsem v Autoškole Kukla rekondiční výcvik jako poslední pokus začít řídit auto. Výsledkem je, že řídím auto. Pan Kukla mě nejen naučil řídit a orientovat se v dopravních situacích, ale rovněž mi dodal sebedůvěru, kterou jsem opravdu potřebovala.
Tuto autoškolu rozhodně velmi doporučuji a panu Kuklovi ještě jednou děkuji.
Iveta L.
vloženo: 15. července 2013
vložil: Iveta Landová, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Výborná autoškola. Naučí vás všechny možné dopravní situace ve všech možných situacích. Výborný a klidný přístup k žákům. Výborné je, že ani jeden instruktor nekouří. Zkoušky jsou v pohodě. Trasu jsme několikrát předem projeli, tak se nejede do neznáma. Spojení na přednášky do učebny je i blízko stanice metra, což je bezvadné. Cena skvělá. Moc všem doporučuju, výborná autoškola.
vloženo: 30. března 2013
vložil: Ota, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Dobrá autoškola a vše je výborné. Doporučuji. Instrukoři bybli trpělivý a velmi klidní. Žádný z nich nikdy nebyl neurvalý, nervózní nebo nervní hulvát. Nikdy nám nenadávali.Vždy šlo vybrat termín, který se hodil oběma.J Když neklapl první, našel se i jiný.Jí zdy na sebe plynule navazovaly, v pravidelnách intervalech, vždy 2 týdně. Nikdy se nestalo, že by byla větší prodleva ze straany instruktora v autoškole, protože není volné auto nebo instruktor.Vždy jsme se o všem perfektně dohodli. Při únavě je možná zastávka k protažení, ale pozor zkracuje se tím čas jízdy.Trasy jízd byly velmi různorodé. Všechny možné druhy vozovek, terénů i tras - uvnitř i zevně sídliště, vnitřní i okrajová Praha, větší i menší vesnice.V klidném provozu mimo špičku, v rušnějším provozu přes den i velice rušném provozu ve špičce. Vždy mi bylo vše předem vysvětleno. Trasu zkoušky jsme si několikrát předem projeli, zkouška byla v pohodě, bez trémy. Písemný test byl výborný. Přednášky v učebně jsou srozumitelné, z poznámek se lze dobře naučit.Vžey se lze na cokoliv zeptat. Velmi výborná autoškola, perfektní profesionální přístup všech instruktorů, klidné a slušné chování, žádní neurvalí hulváti. Jízdy na sebe navazují v pravidelných intervalech dvakrát týdně. Naučí všechny druhy tras i dopravních situací, nestresují, netrémují. Příznivá cena. Všem moc doporučuji, výborná autoškola s bezvadnými instruktory.

vloženo: 21. ledna 2013
vložil: Nikol, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   V této autoškole jse dělala řidičák a vše je výborné.Mohu vřele doporučit. Měla jsem trpělivého a velice klidného instruktora. Žádný neurvalý nebo nervózní a nervní hulvát. Vždy jsme vybrali termín, který se hodil oběma.Jízdy na sebe plynule navazovaly, v pravidelnách intervalech. Nikdy se mi nestalo, že by byla velká prodleva, protože není volné auto nebo instruktor.Vždy jsme se na všem perfektně dohodli. Při únavě byla možná zastávka k protažení. Trasy jízd byly různorodé, po sídlišti, ve vnitřní Praze, ve vesnici i mezi poli.V menším a klidném provozu mimo špičku, v rušnějším provozu přes den i ve velice rušném provozu ve špičce. Vždy se mi dostalo vysvětlení, co mi nešlo a jakým způsobem to mohu zlepšit. Trasu zkoušky jsme před ní několikrát projeli, tak byla zkouška v pohodě, bez trémy. Písemný test byl výborný. Přednášky v učebně byly srozumitelné, z poznámek se mi výborně učilo.Vždy se mi dostalo vysvětlení, kdykoliv jsem se mohla na cokoliv zeptat. Velmi dobrá autoškola, perfektní profesionální přístup, klidné chování, navazující jízdy, naučí vás všechny druhy tras i dopravních situací, nestresují, netrémují, profesionální přístup za každé situace, příznivá cena. Vřele doporučuji, bezvadná autoškola.
vloženo: 21. prosince 2012
vložil: Tereza, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Výborná autoškola. Perfektní přístup k žákům, nestresují, naučí všechny možné trasy. Jezdili jsme po sídlišti, mezi vesnicemi i ve vnitřní Praze, v různé denní hodiny, vždy jsme našli termín, který se hodil oběma. Přednášky jsou srozumitelné, videa dobré, výborně vše vysvětlí a poradí, když je něco nejasné. Před zkouškou jsme několikrát projeli její trasu. Zkouška byla bez nervů, udělala jsem všechny zkoušky na poprvé. Výuka i praxe dobrá, naučí vás dobře jezdit bez stresu a nervů. Vše co je vám nejasné výborně vysvětlí.Perfektní profesionální i lidský přístup. Kamarádka absolvovala kondiční jízdy a také je velmi spokojená. Vše na výbornou, doporučuji, když se chcete naučit jezdit ve všech situacích a terénech bez stresu a nervů. Vřele doporučuji,výborná autoškola.
vloženo: 13. prosince 2012
vložil: Tereza, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Výborná autoškola. Perfektní přístup k žákům, nestresují, naučí všechny možné trasy. Jezdili jsme po sídlišti, mezi vesnicemi i ve vnitřní Praze, v různé denní hodiny, vždy jsme našli termín, který se hodil oběma. Přednášky jsou srozumitelné, videa dobré. Před zkouškou jsme několikrát projeli její trasu. Zkouška bez nervů, udělala jsem všechny zkoušky napoprvé. Výuka i praxe dobrá, naučí vás dobře jezdit bez stresu a nervů. Kamarádka absolvovala kondiční jízdy a také je velmi spokojená. Vše na výbornou, doporučuji, kdyzt se chcete naučit jezdit ve všech situacídh a terénech bez stresu a nervů. Vřele doporučuji, výborná autoškola.
vloženo: 13. prosince 2012
vložil: Dena, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Bezvadný přístup k žákům, naučí všechny dopravní situace. Zkoušky jsem složila napoprvé.
Tuto autoškolu všem doporučuji.
vloženo: 5. prosince 2012
vložil: Denisa, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Bezvadný přístup k žákům, naučí všechny dopravní situace. Zkoušky jsem složila napoprvé.
Tuto autoškolu všem doporučuji.
Denda
vloženo: 5. prosince 2012
vložil: anonym - jméno nevyplňeno, emailová adresa nevyplněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Autoškolu Kukla doporučuji všem, kteří chtějí získat řidičský průkaz bez stresu a naučit se řídit.Pan Kukla je velice klidný,trpělivý instruktor,snaží se klienta naučit co nejvíce(křižovatky,jízda v centru města,všechny druhy parkování,jízda po dálnici). V Autoškole Kukla jsem neshledala žádná negativa a proto ji doporučuji všem začínajícím řidičům i těm, kteří
dlouho neřídili a také těm, kteří mají několik let řidičák a nikdy neřídili, tak jako já. Erika L.
vloženo: 15. srpna 2012
vložil: Erika, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Autoškolu Kukla doporučuji všem,kteří mají obavy
z instruktorů a chtějí se v klidu naučit řídit. Pan Kukla je velice klidný,trpělivý instruktor a maximálně se věnuje klientovi, takže hodně naučí.
Včera jsem byla na poslední rekondiční jízdě,řidičák mám 38 let, ale nikdy jsem nejezdila
a teď už jezdím sama.V Autoškole Kukla jsem neshledala žádná negativa a proto ji doporučuji
všem začínajícím řidičům i těm, kteří několik let
neřídili nebo mají řidičák a nikdy neřídili, tak
jako já.
Erika L.

vloženo: 15. srpna 2012
vložil: Erika L., emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Pan Kukla vyjde vstříc při sjednávání termínů jízd. Je výborný učitel, za všech okolností klidný, netrémuje. Projeli jsme všechny možné trasy i dopravní situace. Před zkouškou jsme projeli její trasu. Zkouška bezva, vše jsem složila napoprvé. Velice dobrá Autoškola s úžasným přístupem k žákům, netrémují, naučí všechny dopravní situace a závěrečné zkoušky jsou v pohodě, příznivá cena. Všem moc doporučuji.
vloženo: 9. srpna 2012
vložil: jméno nezveřejněno, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Právě dnes jsem úspěšně složil zkoušku - test na 100%, jízda úplně v klidu, protože jsme si to tam několikrát projeli a technika také bez stresu. Řídit mě pan Kukla naučil výborně, stačí se řídit jeho radami a neuděláte chybu! Prostě super autoškola!
vloženo: 7. srpna 2012
vložil: Michal,


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Absolvovala jsem tu pár kondičních jízd a můžu jen litovat, že jsem tady nedělala celou autoškolu - určitě bych se naučila řídit bez zbytečného stresu. Pan Kukla je velmi trpělivý a klidný člověk, mohu jen doporučit.
vloženo: 12. června 2012
vložil: Soňa, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Autoskolu jsem si vybral na doporuceni mamci, ktera zde delala ridicak pred dvaceti lety. A musim ji dat za pravdu, fakt dobry vyber, ucitele naprosto v pohode, nic nebylo problem. Zkousku jsem dal na poprve, bez stresu a v pohode. Takze mohu jen doporucit !vloženo: 5. května 2012
vložil: Tom, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Tuto autoškolu mohu doporučit každému ! Cena velice dobrá, vynikající přístup, kvalitní a pravidelná výuka teorie po dobu celého kurzu. Velice hodný učitel pan Kukla, pro naučení řízení naprosto v pohodě. Autoškolu jsem absolvovala úplně v klidu, zkoušku úspěšně složila na poprvé, prostě nemám co vytknou. Hlavně po zkušenostech mích kamarádek v jiných autoškolách, kdy jízdy byly plánovány maximálně jednou za čtrnáct dní a učitelé hulváti.
Před zkouškou se mnou vše zopakovali, včetně techniky a projeli se mnou místa, kde se závěrečná zkouška z jízdy odehrává.

vloženo: 3. dubna 2012
vložil: Romana, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Tato autoškola je vhodná pro ty, kteří měli možnost už někdy za volantem sedět a řadit, parkovat. Ostatní se to musí naučit sami praxí, ale jak se to naučit bez řidičáku,že?
vloženo: 30. dubna 2011
vložil: jméno nezveřejněno, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Perfektní autoškola s velice dobrými lektory je tu zde mnoho kladů,ať už teorie která vás naučí to co je v knížce nebo otevření motoru popsání jejich částí a pak také na každý den je připravená určitá jízdě,kde a jak se bude jezdit.Tuto autoškolu bych určitě doporučil což jsem už udělal u 3 mích kamarádů a všichni se tam přihlásili.
vloženo: 5. ledna 2011
vložil: anonym - jméno nevyplňeno, emailová adresa nevyplněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Autoškolu hodnotím velmi pozitivně, připravily mě na zkožky dobře a dali mi také pár tipů do provozu....proto jim děkuji :-)
vloženo: 25. května 2010
vložil: saimo, emailová adresa nezveřejněnaVložení nového hodnocení

Pokud máte s autoškolou Kukla osobní zkušenost, ať už pozitivní či negativní, prosíme Vás o vyplnění hodnocení - poslouží pro ostatní žáky nejen při výběru té správné autoškoly. Buďte přitom co možná nejvíce konkrétní. Pro vložení hodnocení prosím klikněte na následující odkaz:


> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Kukla < <

O této stránce

Obsah zobrazený na této stránce byl vložen uživateli webu VŠECHNY-AUTOŠKOLY.cz. Textové příspěvky nejsou moderovány - zobrazují se bezprostředně po jejich vložení uživatelem. Za tento obsah odpovídají jeho autoři, nikoliv provozovatel webu VŠECHNY-AUTOŠKOLY.cz.


Autoškola Kukla - navigace

Nejbližší autoškoly v okolí

Ostatní autoškoly


upozornit na chybné údaje