Logo VŠECHNY-AUTOŠKOLY.cz MENU
 

Autoškola Josef Kvasnička - hodnocení a reference 

Návrat zpět do ADMINISTRACE AUTOŠKOLY


Hodnocení autoškoly Josef Kvasnička

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Josef Kvasnička < <


   Nemůžu hodnotit jinak než kladně, letos přijali nejlepšího instruktora co jsem kdy viděla, a že jsem jich vystřídala víc než jsem chtěla. F. Líma je po lidské stránce naprosto v pohodě člověk, milý, zábavný, po technické stránce velmi dobře rozumí své práci a rozumí i autu, není to takový ten "auto jede, protože je to auto, tak tady zmáčknu a točí se kolečka"... zkrátka ví co a jak a proč dělá, umí skvěle a srozumitelně vysvětlit a dobře výuku zorganizovat. Co se týče majitele autoškoly, neskutečně milý a vstřícný člověk. Auta co vím mají dvě, oktávku a rapida, mě osobně se líp jezdilo s rapidem, je to hodně příjemné auto na řízení a i dost komfortní, není si absolutně na co stěžovat.
Měla bych mít v podstatě radost, že to mám za sebou, ale musím říct, že tohle mi bude chybět, fakt pro mě byla cesta k řidičáku zážitek na celý život.
vloženo: 27. července 2020
vložil: Jacksia (TS),


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Velmi dobry pristup.Citim se tam dobre a instruktori jsou velice ochotni.Nic bych nemenila.Co se tyka zkousek? Kazdy je nervozni je to poprvi,vsem drzim palce :-) Doporucuji
vloženo: 7. listopadu 2012
vložil: Lucie,Vložení nového hodnocení

Pokud máte s autoškolou Josef Kvasnička osobní zkušenost, ať už pozitivní či negativní, prosíme Vás o vyplnění hodnocení - poslouží pro ostatní žáky nejen při výběru té správné autoškoly. Buďte přitom co možná nejvíce konkrétní. Pro vložení hodnocení prosím klikněte na následující odkaz:


> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Josef Kvasnička < <

O této stránce

Obsah zobrazený na této stránce byl vložen uživateli webu VŠECHNY-AUTOŠKOLY.cz. Textové příspěvky nejsou moderovány - zobrazují se bezprostředně po jejich vložení uživatelem. Za tento obsah odpovídají jeho autoři, nikoliv provozovatel webu VŠECHNY-AUTOŠKOLY.cz.


Autoškola Josef Kvasnička - navigace

Nejbližší autoškoly v okolí

Ostatní autoškoly


upozornit na chybné údaje