Autoškola Kyjovský - hodnocení a reference

Hodnocení autoškoly Kyjovský

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Kyjovský < <

Pan Kyjovský se chová velmi povýšeně, autoškola musí být na prvním místě, jelikož je to v jeho očích nejdůležitější věc na světě. Jakmile je ve skupině žena, silně k ní přilíná, má sexuální narážky, je oplzlý. Postupně ho rozvážíte po místech, kam se mu hodí, když na ulici uvidí nějakou ženu, co zná, musíte zastavit, aby s ní polaškoval. Pro ženy v žádném případě nedoporučuji, je to na hraně sexuální obtěžování. Pro muže ok, pokud je pro vás snesitelný jeho paternalistický a nadřazený přístup, který je možná myslí dobře, ale úplně příjemný není. Co se však týče aut či řízení, je to samozřejmě profesionál.
vloženo: 20. dubna 2021
vložil: Richard, emailová adresa nezveřejněna

Autoškola Kyjovský bola rozhodne veľmi dobrá voľba. Cena je v poho, auto síce staršie, ale je po technickej stránke úplne v poriadku a rýchlo mi "padlo do ruky". Rovnako inštruktor, pán Kyjovský je naprosto skvelý. Je v Slavkove taký rex urbi, "kráľ mesta". Všetkých pozná a všetci poznajú jeho, všetkých zdraví a všetci naopak zdravia jeho. Takže spolu so šoférovaním spoznáte aj obyvateľov tohto malého veľkého mesta. Jeho humor som žral, vždy sme sa hrozne nasmiali a dobre si pokecali . . . . je proste taký ľudský so všetkým čo k tomu patrí. Má veľmi priateľský prístup, je otvorený a ochotný. Vždy sa snaží vyjsť v ústrety, a to aj ďaleko za rámec jeho povinností. Určite môžem len doporučiť.
vloženo: 3. července 2020
vložil: Jakub Benech ,

Autoškola Jiří Kyjovský byl můj sen, nejen Kyjovský ale celkově udělat autoškolu a být řidičem. Chvíli jsem přemýšlel kterou si vybrat a hlavně mít dobrého instruktora a dal jsem zrovna na tuhle autoškolu, moc jsem vděčný a spokojený, moc se nasmějete a je to zážitek na celý život. Moc super autoškola doporučuji všem. 10/10
vloženo: 6. prosince 2019

supr
vloženo: 23. září 2019

nevím co a jak hodnotit. Řidičák jsem dostal napoprvé, takže kurz splnil účel podle očekávání.
vloženo: 8. května 2019
vložil: zdeněk macháček,

všechny vás zdravím, jestli bych chtěla něco říct k osobě pana kyjovského rači se nevyjadřovat, vozový park? auto pomalu starší než já sama. U Kyjovského jsem nedělala výcvik ale připadala jsem si jak jeho taxikářka jen jsme jezdila jak on potřeboval si různě nakoupit dokonce jsem čekala 47 minut před obchodem samozřejmně bez náhrady! udělejte si obrazek každý sám
vloženo: 29. března 2016
vložil: petra, emailová adresa nezveřejněna

Mohu z vlastních zkušeností potvrdit, že autoškola Kyjovský je asi nejlepší ve Slavkově u Brna. Měla jsem možnost vyzkoušet i jiné autoškoly, ale pan Kyjovský měl nejlepší přístup. Asi nejdůležitější je jeho nekonečná trpělivost a snaha maximálně vyjít vstříct klientovi, je schopný vše vysvětlit a stále znovu a znovu zopakovat pravidla silničního provozu, které známe, ale občas zapomínáme používat :) Můžu jedině doporučit
vloženo: 13. ledna 2015
vložil: Jana K., emailová adresa nezveřejněna

Dělala jsem autoškolu v r. 2014, maximální spokojenost s výukou teorie i praktické jízdy, průkazku máte stále u sebe, zkoušky napoprvé, přístup profesionální, naučí jezdit i toho, kdo s vozidlem nemá žádné zkušenosti, doporučuji všem.
Jana
vloženo: 1. ledna 2015
vložil: Jana, emailová adresa nezveřejněna

Pan Kyjovský, bez urážky se choval jako nadržené prase neustálé sexuální narážky. Měl by si asi někam zajít a zaplatit si za to aby se v autě choval důstojně ke svému zaměstnání. Jezdila jsem na autě 15 let starém najeto přes 600tisíc Km no hrůza měl by si pořídit něco nového přiměřeno k dnešní době. Nakonec jsem byla nucena přestoupit k jiné autoškole. Nedoporučuji pokud nezmění chování
vloženo: 16. prosince 2014
vložil: Petra, emailová adresa nezveřejněna

varuji všechny budoucí žačky které by vybírali autoškolu. Vybrala jsem si autoškolu Kyjovský v domění, že absolvuji autoškolu v pohodě skutečnost byla ovšem jiná nebavilo mě stále poslouchat oplzlé řeči a narážky. Přestoupila jsem do jiné autoškoly kde jsem si autoškolu v pohodě dodělala.
vloženo: 4. prosince 2014
vložil: Sandra, emailová adresa nezveřejněna

Tuto autoškolu vůbec nedoporučuji, Kyjovský je velmi drahý, nemá snahu naučit žáky, jen je ponižovat. Je to namyšlený frajer.
vloženo: 27. prosince 2012
vložil: anonym - jméno nevyplňeno, emailová adresa nevyplněna

Já byla spokojená,zkoušky jsem zvládla napoprvé,díky.
vloženo: 21. listopadu 2011
vložil: Martina, emailová adresa nezveřejněna

Pan Kyjovský, to je to nejlepší, co mě mohlo potkat..jen díky jeho obětavosti, snaze, podpoře, pečlivé přípravě, důslednosti atd. jsem zkoušky složila ÚSPĚŠNĚ. Krom perfektní přípravy má taky takový vřelý přístup k ženskému pohlaví, a docela se s ním i nasmějete. Moc si cením zejména jeho trpělivosti a jsem mu vděčná za hodně. Děkuji.
vloženo: 14. července 2011
vložil: Hanča, emailová adresa nezveřejněna

Autoškola Jiří Kyjovský byla promě správná volba. Už tak jsem si zvolil podruhý dobře a to že jsem ted uspěšně složil závěrečnou zkoušku na poprve na auto. Před tím jsem byl v autoškole Kyjovský už na A1 a byl jsem spokojen ani už po prvé takže když jsem se rozhodoval podruhý kam jít opět vahrál pan KYjovský. P. KYjovský naučí řídit každýho ani toho kdo to ještě tak nějak neovládá hned za začátku. Automobil a motocykli jsou v perfekním stavu nenajdeme na nich žádnou závadu. Jak říkám s jízdou i teorií P. Kyjovský pomůže všem...... proto tuto autoškolu mohu jen vřele doporučit
vloženo: 17. prosince 2009