Autoškola Lady - hodnocení a reference

Hodnocení autoškoly Lady

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Lady < <

zdravím, tohle je nejhorší autoškola kam sem kdy mohla jít. Nikdy se sem nehlaste…Přístup strašný, něco se mi nepovedlo ona mě seřvala řekla že naše generace je úplně blbá, klepala mi na čelo a říkala,, máš tam vůbec něco’’ říkala mi že ani počítat do dvou neumím. Všechno jsem jí vždy odkývala, poslouchala jsem jí a dočkala se tohohle přístupu. Rozhodla jsem se přestoupit a do papírů mi napsala že mám skoro všechno hotové z mých odježděných 12 hodin najednou bylo 22. Můžu všem říct že to byl fakt teror. S Paní nebyla ani vůbec domluva tak prosím jestli se máte aspoň trochu rádi vyse**e se na to a jděte někam kde vám nebudou s**t na hlavu a budou se k vám chovat normálně
vloženo: 18. dubna 2023
vložil: renata chounová, emailová adresa nezveřejněna

Tuhle autoškolu jsem absolvovala na doporučení které bylo to správné. Perfektní přístup, naučí jezdit i absolutní blbce. Přátelská komunikace i přístup. Doporučuji všem!
vloženo: 21. června 2016
vložil: Markéta, emailová adresa nezveřejněna

vše ok!
vloženo: 21. června 2016
vložil: Karel, emailová adresa nezveřejněna

V autoškole paní Mejtilové jsem se cítila velmi dobře, věnovala se mi na 100 %. Zkoušku jsem udělala na poprvé :) . Všem vřele doporučuji :)
vloženo: 24. dubna 2016

Nejhorší autoškola jakou jsem si mohls vybrat, sice jsem zvladla zkousku napoprve ale za cenu takove psychicke buzerace, co jsem jeste nevidela. Doted je mi blbe kdyz zahlednu cervene auto nebo dokonce paní Mejtilovou. Pokud chcete psychicky teror, vřele doporučuji.
vloženo: 6. dubna 2016

Nikomu nedoporučují tuhle autoskolu.měli by ji sebrat licenci. pokud nechcete dělat výcvik 10mesicu.jde ji jenom o peníze a tahá je ze žáků na doplňkových jízdách.je víc lidi kteří jsou nespokojeni. od první jízdy jen řve je nervózní nevěnuje se jak by měla vybavuje si telefonáty po obchodech atd na zaplacených jízdách.je to obyčejná hajtra
vloženo: 27. února 2015

Hrozná ženská pitoma kráva
vloženo: 27. února 2015

(reakce na Rezka)
S Vašim příspěvkem naprosto souhlasím. Existují mnohem lepší autoškoly.Vím to z vlastní zkušenosti
vloženo: 7. srpna 2012
vložil: anonym - jméno nevyplňeno, emailová adresa nevyplněna

Jsem velice zklamána touto autoškolou.
Před každou domluvenou jízdou jsem měla bolí břich aa náladu na skočení z mostu. Paní Mejtilová, na mě byla neustále nepříjemná, někdy rozčílená, k příkladu, (že na semaforu jsem se postavila kus od vyznačené hranice). Minimální příklad, ale akorát poukazuje, jak si paní doslova hledala chyby. Neustále při jízdách, které jsem si přece zaplatila a měla mi věnovat proto plnou pozornost, telefonovala, a zařizovala své povinnosti i z kabiny vozu. Superhrdinka v autoškole. Před poslední jízdou jsem si požádala o vrácení přihlášky a přešla k známe autoškole Sládek. Bez problému mám splněno a spokojeno.
Autoškolu jsem si vybrala na doporučení, nikdo přede mnou s paní M. neměl problém, a tak.. asi je to prostě o lidech. Přeji štastný výběr!
vloženo: 25. června 2012
vložil: Rezka, emailová adresa nezveřejněna

Autoškolu Lady mohu určitě všem jen doporučit! Ač jsem si myslela, že je to takřka nemožné, podařilo se paní Mejtilové udělat i ze mě řidičku. Díky její nekonečné trpělivosti a schopnosti dodávat ostatním potřebnou sebedůvěru a odhodlání se už nebojím „ovládat auto“ a čelit nástrahám silničního provozu. Setkání s takto výjimečným člověkem je navíc i životním zážitkem...
vloženo: 4. června 2012

nedoporučuji tuto autoškolu
vloženo: 28. května 2012
vložil: anonym - jméno nevyplňeno, emailová adresa nevyplněna

Já jsem s autoškolou velmi spokojená. Je přece jasné, že bez peněz do autoškoly nelez:) (rekace na anonym)
Přeji mnoho úspěchů všem nastávajícím řidičům
Jarmila Parčiová
vloženo: 25. listopadu 2011
vložil: Jarmila Parčiová, emailová adresa nezveřejněna

V autoškole se mi moc líbilo. Paní učitelka byla moc příjemná a snažila se mi pomáhat.je to správná autoškola.
vloženo: 6. listopadu 2011

autoškola na prd , jízdy jen za účelem vyřízení osobních věcí ! stále špatná nálada , kdo víc zaplatí ten jede . !! hnus !!!
vloženo: 14. června 2011

je to najhezči avtoškola jsem cizinka tam učilamsja a mam zidičak tetj a pani učitelka je fajn.
vloženo: 30. července 2010
vložil: marina, emailová adresa nezveřejněna

Pokud máte s autoškolou Lady osobní zkušenost, ať už pozitivní či negativní, prosíme Vás o vyplnění hodnocení - poslouží pro ostatní žáky nejen při výběru té správné autoškoly. Buďte přitom co možná nejvíce konkrétní. Pro vložení hodnocení prosím klikněte na následující odkaz:

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Lady < <

Autoškola Lady - navigace