Autoškola Laguna - hodnocení a reference

Hodnocení autoškoly Laguna

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Laguna < <

Nebudu hodnotit autoškolu jako celek spíše jejího učitele Pana Sinkovského který absolutně nedokáže připravit řidiče ke zkouškám. Neprojde s Vámi ani vozidlo. Základní znalosti vozidla na které se Vás na zkoušce ptají jako jsou například kapaliny nebo světla s Vámi neprojde. Během jízd byl extrémně flexmatický. Nedokázal naučit řadit, couvat nebo vysvětlit některé situace. Rozhodně nedoporučuji.
vloženo: 11. září 2017

Vše super,nej instruktoři,nej auta,nej výuka,nej ceny Stačí se jen učit.Nemůžu si na nic stěžovat,vše jsem udělal na poprvé.Se vším Vám vyhoví-jízdy podle Vás.Individuální výuka.Neznám lepší.
vloženo: 4. července 2013

Autoškola byla poměrně ve všech směrech vyhovující. Ačkoli jsem na ni neslyšela vždy to nejlepší, myslím si, že mi k životu začínajícího řidiče dala vše, co mohla. S instruktorem kurzu jsem byla spokojená, řidičské oprávnění sk.B jsem získala napoprvé.
vloženo: 25. ledna 2012

Za skvělou cenu jsem se naučila řídit s velmi milými a ochotnými instruktory. Nebyl problém v domluvě na jízdy a i když jsem zvládla jízdy na podruhé, tak to určitě nebyla chyba instruktorů.
Doporučuji všemi deseti :)
vloženo: 1. prosince 2011

Dle mého názoru se mi tato autoškola líbila .. Dobrá cena a přístup k žákum tatktéž výborná .
vloženo: 3. ledna 2011
vložil: Veronika, emailová adresa nezveřejněna

O této autoškole si nemyslím, že je ideální a nejspíš bych ji nikomu nedoporučovala. Na zkoušky jsem nebyla dostatečně připravená. Autoškolu jsem si vybrala zejména z důvodu finančních, jelikož byla nejlevnější v mém okolí. Ovšem zkoušky jsem udělala až na potřetí a to jedině kvůli nedostatečné připravenosti. Takže jsem neušetřila vůbec nic. Kdybych měla možnost se rozhodnout znovu, určitě bych zvolila jinou autoškolu. Cena opravdu nehraje roli. Jde o kvalitu výuky.
vloženo: 20. října 2010

Výborní instruktoři,pěkný přístup k vyuč.hodinám a ochota pomoci k dokončení autoškoly s úspěchem.
vloženo: 4. července 2010

Autoškola Laguna v Opavě mě skvěle připravila na dnešní silnice. Cítila jsem se ideálně připravena na zkoušky. A nejlepší byl přístup učitelů ke svým žákům. Pokaždé jsem se pobavila, poučila a také jsem se hodně naučila!

Zkrátka děkuji, že jsem měla možnost udělat si řidičák zrovna u Vás! Ostatním doporučuji navštívit tuto autoškolu.

Pěkný den přeje Zavřelová
vloženo: 15. října 2009
vložil: Zavřelová Kateřina,

Pokud máte s autoškolou Laguna osobní zkušenost, ať už pozitivní či negativní, prosíme Vás o vyplnění hodnocení - poslouží pro ostatní žáky nejen při výběru té správné autoškoly. Buďte přitom co možná nejvíce konkrétní. Pro vložení hodnocení prosím klikněte na následující odkaz:

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Laguna < <

Autoškola Laguna - navigace