Autoškola Josef Lakomý - hodnocení a reference

Hodnocení autoškoly Josef Lakomý

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Josef Lakomý < <

Přátelský přístup, klidní příjemní instruktoři, profesionální úroveň výuky, solidní cena, kvalitní vozový park dobře připravený na cvičné jízdy. Byl jsem nad míru spokojený, všem velmi doporučuji.
vloženo: 1. června 2022
vložil: Milan Vala,

Vše v naprostém pořádku, perfektní příprava jak na zkoušky, tak i pro provoz.
vloženo: 29. července 2020
vložil: anonym - jméno nevyplňeno, emailová adresa nevyplněna

jsem už postarší pán, k vybodování jsem dospěl za přestupek nepřipoutání pásy. Za pět roků celkem 4 "odchyty", všechny v obci při jízdě v místě v okruhu do 2 km k bydlišti. K přípravě jsem nic nepodcenil, 2 knihy Autoškola (2018 a 2019), zkušební testy - celkem asi 100 až 120, jednotlivé otázky (všechny 2x až 3x).
Dva měsíce před ukončením doby jednoho roku jsem se ohlásil v této Autoškole k předvedení ke zkoušce, po povinné zkušební jízdě, lékařském a psychologickém vyšetření jsem absolvoval Testy a Jízdu před Zkušebním komisařem. Úspěšně.
Děkuji tímto Autoškole Morava, panu Lakomému, paní Lakomé a také učebním řidičům a dobré výbavě školy včetně výkladu vedoucího a také včetně trenažeru.
vloženo: 29. dubna 2019
vložil: jméno nezveřejněno,

Výborně připravili, skvělé materiály včetně průpravy na otázky komisaře. Trpěliví učitelé.
Byla jsem velice spokojena
vloženo: 13. prosince 2015

Celkový průběh kurzu by se dal hodnotit jako velmi dobrý, na zkoušky jsem šla maximálně připravená. Cena kurzu plně odpovídala zkušenostem školitelů a kvalitě vozového parku. Tuto autoškolu plně doporučuji.
vloženo: 2. listopadu 2014
vložil: MR91, emailová adresa nezveřejněna

dobrá
vloženo: 25. července 2010