Autoškola Lejsek - hodnocení a reference

Hodnocení autoškoly Lejsek

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Lejsek < <

S autoškolou mám jen nejlepší zkušenosti.
instruktora pana Knajfla můžu jen doporučit, výborný přístup, opravdu naučí úplně všechno.
Testy jsem dala skoro na plný počet, první závěrečnou jízdu jsem nedala ale při platila jsem si ještě 2 jízdy a pak instruktor semnou jel cestu kterou jsem jela na závěrečných zkouškách a vysvětlil co jsem udělala špatně.
Jedním slovem VÝBORNÉ
MÚŽU JEN DOPORUČIT
vloženo: 26. března 2024
vložil: Kristýna Gottwaldová,

Ehh docela to s nimi jde.
Záleží ale dost na tom jakého instruktora dostanete. Někteří vás seřvou za každou maličkost, s jinými se vám pojede dobře.
vloženo: 9. července 2023
vložil: anonym - jméno nevyplňeno, emailová adresa nevyplněna

Průběh byl velice bezproblémový, doporučuji.
vloženo: 15. září 2019
vložil: anonym - jméno nevyplňeno, emailová adresa nevyplněna

Nevím co komentář od pana neznameho znamena.Do kopce jsme prví hodinu couvali všichni (teda co ja vím) je to bežny postup...Pan Lejsek neovlivnuje závěrečné zkoušky ani nemuže,ovlivnit závěrečnou zkoušku může jen komisař,ktery v žadném případe na prsa slečen nehledí!!! Autoškola je fajn,jsou velmi ochotní,)
vloženo: 24. října 2011
vložil: anonym - jméno nevyplňeno, emailová adresa nevyplněna

Autoškola byla super. Instruktoři milí, připadal jsem si jako doma s rodiči. Nikdo po mně nechtěl nějaký záludný věci, jen v jedné křižovatce rozjíždět se přes ručku (bylo mi ale řečeno, že tam to dělá problém každýmu). Závěrky úspěšně za sebou, skoro na plný počet takřka bez větších příprav. Moje hodnocení 5*.
vloženo: 26. srpna 2011
vložil: Martin, emailová adresa nezveřejněna

Je to moje první autoškola a mám s ní naprosto příšerné zkušenosti. Instruktoři jsou děsní, hlavně pan Zinecker. Většího *** jsem nikdy neviděl. Jste na první jízdě a už po Vás chce couvat do kopce přes ručku. Celou cestu na Vás jen křičí a vylívá si svoje mindráky. Vlastník autoškoly nechá prolézt každého jen když má prsa a může s nimi velmi okatě flirtovat. Když jsem si chtěl stěžovat, tak jako kdybych vůbec neexistoval. Snažil jsem se zrušit autoškolu, volal jsem tam minimálně 30x a ani jednou mi nikdo nezvedl telefon. Maximálně Vám nedoporučuji tuto autoškolu. Jedním slovem PŘÍŠERNÉ.
vloženo: 15. srpna 2011

Přátelský přístup instruktorů a přesto velmi kvalitní výuka, to je myslím to, co doporučoval už J.A.Komenský :) Závěrečky zdárně za sebou a bez šrocení testových otázek, odpovědi se krásně pamatují z lekcí :)
vloženo: 24. dubna 2011

Autoškola byla fajn, všechno šlo podle plánů, doporučuji:)