Autoškola Leon, Michal Jurek

702 00, Ostrava
web: http://www.autoskolaleon.cz

kontaktní údaje

MottoJediná opravdová motoškola v Ostravě!

Popis autoškoly

Proč u nás motoškola?
Půjčujeme kompletní motooblečení (textilní i kožené) vč. helmy s interkomem a dobrovolně do provozu i značkovou Airbagovou vestu!
Zdarma učebnice vč. CD zaměřená pouze na sk. AM,A1,A2,A a universální kukla nebo čepice pod helmu!
Všechny motorky vybavené ukazateli zařazené rychlosti a padacími rámy!
Žadatel jezdí na motorce celý kurz sám vč. zkoušky a mnoho dalších výhod...

Vozový park motocykl:
  • Honda 125 CBF (rok výroby 2013) [benzín] (Ukazatel zařazené rychlosti, padací rámy a protektory...)
  • Suzuki GS 500 (rok výroby 2006) [benzín] (Ukazatel zařazené rychlosti, padací rámy a protektory...)
  • Honda CBF600 (rok výroby 2006) [benzín] (Ukazatel zařazené rychlosti, padací rámy a protektory,výstražná světla, pouze boční stojan...)
  • Honda 125 skutr (rok výroby 2008) [benzín] (AM automat , A1 automat)
  • Suzuki 650 Gladius (rok výroby 2009) [benzín] (Ukazatel zařazené rychlosti, padací rámy, výstražná světla, pouze boční stojan...)
  • Suzuki 650 Gladius (rok výroby 2010) [benzín] (Ukazatel zařazené rychlosti, padací rámy, výstražná světla, pouze boční stojan...)

Autoškola Leon - navigace