Logo VŠECHNY-AUTOŠKOLY.cz MENU
 

Autoškola Lepík-Strnadel - hodnocení a reference 

Prezentace této autoškoly je v tuto chvíli aktualizována - některé údaje proto nemusí být aktuální.

Návrat zpět do ADMINISTRACE AUTOŠKOLY


Hodnocení autoškoly Lepík-Strnadel

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Lepík-Strnadel < <


   S touhle autoškolou jsem spokojen ,ale hlavně musím pochválit pana učitele Lepíka skvěle umí vysvětlit a naučit jde vidět,že dělá práci která ho baví a jde vidět ,že mu na jeho žácích záleží mužů jen doporučit.
vloženo: 15. listopadu 2023
vložil: Liberda Marek , emailová adresa nezveřejněna


   S autoškolou jsem byl velice spokojený. Teorie vyučoval příjemný pán, který dokázal vše poutavě vysvětlit. Když jsem zrovna na teorii chyběl, poskytla mi autoškola výukové video, díky kterému jsem se mohl vše doučit. Jízdy byly skvělé, dokonce se šlo domluvit i na víkend, což je za mě velké plus. Tuto autoškolu rozhodně doporučuji!


vloženo: 19. října 2023
vložil: Adam, emailová adresa nezveřejněna


    Tato autoškola mě naučila teoriím i jízdám. Pan Rusina vedl teoretické hodiny, kde jsme si pouštěli videa a na nich nám poté vysvětil důležité věci. Ke konci teoriím jsme začali jezdit. První jízdu jsem absolvovala s panem Lepíkem, který mi vysvětlil, jak všechno funguje a jak se jezdí. Další jízdy jsem měla s panem Hlauškem, který byl velmi trpělivý, hodiny utíkaly rychle a díky němu jsem se naučila řídit auto.
Díky této přípravě jsem zvládla testy i jízdy na poprvé, i když to semnou asi nebylo nejjednodušší. Tuto autoškolu bych doporučila každému.

vloženo: 1. září 2023
vložil: Helena , emailová adresa nezveřejněna


   Autoškola Lepík-Strnadel byla skvělou volbou pro mé vzdělání v řízení. Pan učitel Lepík byli trpělivý a ochotný přizpůsobit se mým potřebám. Výuka byla strukturovaná a díky tomu jsem se cítil připravený na zkoušky. Velmi doporučuji pro všechny, kteří hledají kvalitní výuku řízení.
vloženo: 5. srpna 2023
vložil: Samuel Rund, emailová adresa nezveřejněna


   Tuto autoškolu mohu jen doporučit. Jezdila jsem přímo s panem Lepíkem a nemohu si stěžovat. Na jízdách jsme se vždy domluvili podle toho jak mi to časově vyhovoval a dojel pro mě na předem sjednané místo. V autě vše vysvětlil a poradil. Udržoval přátelskou atmosféru. Teorie byla s panem Rusynou který se snažil vše vysvětlit zábavnou formou. Zkoušky jsem udělala na poprvé a myslím si, že to celé o tom vypovídá. Takže za mě palec nahoru!
vloženo: 27. června 2023
vložil: jméno nezveřejněno, emailová adresa nezveřejněna


   Autoškolu Lepík-Strnadel vřele doporučuji. Hodiny teorie pod vedením pana Rusiny, doplňované jeho vlastními poznámkami, které napomáhaly k pochopení učiva a získání nových vědomostí, byly velice přínosné. Panu Lepíkovi vděčím za kvalitně vedený výcvik a taktéž trpělivost a vstřícný přístup, díky kterému jízdy probíhaly v pravidelných intervalech, a v jejich domlouvání nebyl nikdy problém. Navíc počas jízd panovala pohodová atmosféra, která mi je zpříjemňovala. Díky tomu všemu jsem závěrečnou zkoušku zvládla na poprvé, což mě jenom utvrzuje v tom, že jsem si lepší autoškolu vybrat nemohla :).
vloženo: 21. června 2023
vložil: Natálie Motlochová , emailová adresa nezveřejněna


   Vynikající a důsledná praktická příprava, individuální přístup, skvělá teoretická příprava, výborné zázemí. S autoškolou jsem byl velmi spokojen. Můžu všem zájemcům doporučit.
vloženo: 4. května 2023
vložil: jméno nezveřejněno, emailová adresa nezveřejněna


   Autoškolu jsem si vybrala na základě internetových recenzí a doporučení přátel a mohu říct, že nelituji. Teoretická výuka byla vedena srozumitelně a také jsem ocenila možnost přetažení videí na flešku. Praktickou výuku jsem absolvovala s Panem Pavlíkem, který byl po celou dobu jízd vždy trpělivý, klidný, přátelský a snažil se mi přizpůsobit i časově. Vždy mi ochotně poradil i v průběhu a přivedl mě k úspěšnému vykonání závěrečné zkoušky. Sama tedy tuto autoškolu doporučuji.
vloženo: 2. května 2023
vložil: S. Magierová, emailová adresa nezveřejněna


   Autoškolu jsem si vybrala na doporučení známých a já sama ji taky vřele doporučuji. Lekce mě dostatečně připravily, ať už skrz srozumitelnost výkladu, tak i díky vtipným a zajímavým poučkám pana učitele.
Na jízdy jsem vždy chodila moc ráda, protože mě tam čekala pohodová atmosféra. Pán učitel byl za každých okolnosti velmi klidný, trpělivý a vstřícný k plánování jízd. Autoškola Lepík-Strnadel mě na závěrečnou zkoušku velmi dobře připravila.
vloženo: 5. února 2023
vložil: Kristýna , emailová adresa nezveřejněna


   Autoškolu můžu vřele doporučit, přístup lektorů byl velmi příjemný, vstřícný. Domlouvání jednotlivých jízd bez problémů, možnost jízd také o víkendu. Jízdy probíhaly vždy v klidu a bez stresu což jsem jako začátečník bez zkušeností velmi uvítala. Za mě super.
vloženo: 4. ledna 2023
vložil: Leona , emailová adresa nezveřejněna


   Autoškolu můžu vřele doporučit. Teorie byla mnohem zajímavější než jsem očekával hlavně díky pana Rusiny, který teorii vyučoval zábavně s dodatkem jeho poznámek k tématům.
Jezdil jsem s panem Lepíkem a jsem za to velice rád, protože je velice trpělivý a zachová si chladnou hlavu. K tumu se s ním dá velice dobře domluvit na základě vaší situace. V pozdější fázi výcviku jsem musel začít dojíždět mezi Brnem a Frýdkem-Místkem a vždy jsme se rozumně domluvili. Za mě skvělá zkušenost.
vloženo: 11. prosince 2022
vložil: jméno nezveřejněno, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Při výběru autoškoly jsem se řídila hlavně hodnocením na internetu a hodnocením mých přátel a musím říct, že jsem neudělala chybu.

Většinu svých jízd jsem odjezdila s panem Hlauškem, který byl velmi milý a vstřícný. Na první pokus u zkoušek jsem však neuspěla. Vzpomněla jsem si na slova pana Rusiny, který nám na teoriích vždy říkal, ať se nebojíme změnit učitele, vždyť každému přece vyhovuje něco jiného. Jenže já dlouho váhala a zpětně jsem chvíli i litovala, že jsem nepřešla k panu Lepíkovi dříve. Mně osobně vyhovoval více. Oba instruktoři, s kterými jsem se setkala však byli milí, lidští, snažili se vše vysvětlit a odpověděli na veškeré dotazy. Na druhý pokus jsem zkoušky zvládla a pro mě to tedy nemohlo dopadnout lépe.

Tuto autoškolu moc doporučuji!!

vloženo: 17. září 2022
vložil: Kristýna , emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Tuto autoškolu určitě doporučuji. Velké poděkování patří panu Lepíkovi za trpělivost a podporu. Profesionální a lidský přístup.vloženo: 1. srpna 2022
vložil: Markéta Mičová , emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Tuto autoškolu určitě doporučuji. Velké poděkování patří panu Lepíkovi za trpělivost a podporu. Profesionální a lidský přístup.

Markéta Mičová

vloženo: 1. srpna 2022
vložil: anonym - jméno nevyplňeno, emailová adresa nevyplněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Autoškolu jsem si vybírala podle recenzí zde na stránkách a musím říct, že jsem si vybrala skvěle. Komunikace byla bezproblémová, přístup byl profesionální a na jízdy jsem se vždy těšila. Celý kurz jsem měla jízdy s panem Lepíkem a díky něj jsem byla na zkoušky perfektně připravena a vše zvládla na první pokus. Jelikož jsem dojížděla z větší dálky, měla jsem strach, že plánování jízd bude těžké, ale pan Lepík mi ve všem vyhověl a nikdy neměl problém, ani když jsem někdy potřebovala mít jízdy o víkendu. Na testy mě skvěle připravil pan Rusina, se kterým jsem měla hodiny teorie. Absence nikdy nebyla problém, jelikož vám mohou učivo z dané lekce nahrát na flešku a o nic nepřijdete.
Po absolvování této autoškoly jste připraveni opravdu na vše, jak úzké uličky na sídlištích, tak všechny obávané křižovatky či dvouproudové kruháče zvládnete levou zadní. Během autoškoly jsem zároveň maturovala, ale díky již zmíněnému skvělému přístupu pro mě byly lekce příjemným odreagováním a vůbec jsem se nemusela stresovat. Jestli váháte nad výběrem autoškoly, tuto mohu rozhodně doporučit!
vloženo: 16. června 2022
vložil: Romana, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Tuto autoškolu mohu vřele doporučit. Pan Rusina vede teoretické lekce opravdu skvěle, má bohaté zkušenosti, k instruktážním videím vždy dodal nějakou svou poznámku a z lekcí jsem si odnesl téměř celý popsaný sešit, ke kterému se budu určitě vracet, abych si vše zopakoval. Výborné je, že dávají k dispozici papír s vytištěnými podrobnými instrukcemi k předvýjezdní kontrole a ten je extrémně důležitý pro zvládnutí předvýjezdní kontroly u státní zkoušky (=závěrečné jízdy s komisařem). Pan Rusina také jednou poznamenal, že pokud nám nějaký učitel nesedne, nemáme se bát a máme si vybrat jiného učitele. :D To je cenná poznámka, protože každému člověku sedne prostě někdo jiný.

Cvičné jízdy jsem dvakrát jel s panem Hlauškem, ale většinu jsem odjezdil s panem Lepíkem, který se mnou velmi pečlivě projížděl všechny možné dopravní situace ve Frýdku a okolí a jejich projetí zapisoval do záznamu, takže je člověk systematicky připravovaný opravdu snad na všechno, co jej může u státní zkoušky potkat. A k mému velkému překvapení, u závěrečné jízdy s komisařem jsem uspěl hned na první pokus. Opravdu jsem si nemohl přát lepší autoškolu, pokud váháte s výběrem, u pana Lepíka to je trefa do černého.

Rád bych se zde krátce vyjádřil k hodnocení bývalé učitelky této autoškoly - paní jménem Bronislava Kvičalová. Její záporné hodnocení málem způsobilo, že jsem k panu Lepíkovi nešel. Jak jsem si ale ověřil, její recenze je naprosto zcestná a jde o pomluvu z osobní podujatosti. Nic z toho, co ona v hodnocení píše, jsem já nezažil a obzvlášť její výroky, jako "Je to Tvá vlastnost ponižování, že Jarku Lepíku!" jsou TOTÁLNĚ mimo. Její recenzi vůbec neberte vážně a ignorujte ji. Pan Lepík je sympatický a také je důsledný (viz systematické zapisování projetých dopravních situací) jelikož chce, aby žáci byli dobře připraveni, a to je moc dobře. Tolik k vyvrácení pomluvy. Za mne hodnocení 5 z 5.
vloženo: 25. května 2022
vložil: Martin Riedl, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Taky se přikláním ke kladnému hodnocení této autoškoly. Byla jsem velmi spokojená jak s výukou teorie s Panem Rusinou, tak s praktickou výukou. Po celou dobu kurzu jsem jezdila s Panem Pavlíkem, který mě perfektně připravil na závěrečné zkoušky, které jsem zvládla na první pokus. Jízdy s ním probíhaly v naprostém pořádku, dokázal vše s klidem a jasně vysvětlit a taktéž byl velmi vstřícný a přátelský. Opravdu jsem ráda, že jsem se pro tuto autoškolu rozhodla. Takže všem mohu jen DOPORUČIT!!
vloženo: 5. května 2022
vložil: N. Biolková, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Tuto autoškolu vřele doporučuji všem. Teorie probíhala v naprostém pořádku po dobu zhruba jednoho měsíce (2x týdně), k dispozici bylo i pár knih. Na samotné jízdy jsem se vždy předem domluvil s p. Lepíkem, který byl velmi vstřícný a pokaždé jsme našli nějaký kompromis (pokud chcete mít autoškolu rychle za sebou, musíte tomu sami něco obětovat a ten čas na jízdy si najít). Mé první jízdy proběhly s p. Hlauškem, který mi do začátku dal několik dobrých rad a tipů. Čím se více se blížily závěrečné zkoušky, tím častěji jsem poté jezdil s p. Lepíkem, který když bylo potřeba, vysvětlil pár chyb a jezdili jsme spolu po frekventovaných místech ve městech. Zkoušky jsem dal na první pokus, především díky skvělé přípravě p. Lepíka.
vloženo: 30. dubna 2022
vložil: J. Vaněček, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Autoškolu hodnotím velmi kladně, avšak měla pár much. Mnohdy se mi stávalo, že jsem odjezdit o několik desítek minut méně kvůli všelijakých vyřizování instruktora, avšak tohle se prý děje snad všude. Musím ale podotknout skvělou komunikaci s instruktorem a rychlost odjetých jízd, proto můžu autoškolu jen doporučit.
vloženo: 17. dubna 2022
vložil: jméno nezveřejněno, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Výborná příprava na zkoušky, jak teoreticky tak i prakticky. Skvělá domluva ohledně jízd, nikdy nebyl žádný problém. Doporučuji.
vloženo: 10. března 2022
vložil: Markéta Š., emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Autoškolu nemůžu hodnotit jinak, než pěti hvězdičkami. Celý kurz jsem absolvoval s panem Pavlíkem, který je prostě skvělý a zároveň dostatečně přísný na to, aby člověk dělal to, co má v autoškole dělat. Vždy vyšel vstříc, vždy o všem dopředu informoval, samotné jízdy byly plné srandy a osobních příběhů a to nejdůležitější, naučil mě řídit tak, jak jsem to ke zkouškám potřeboval. Celou autoškolu můžu jen doporučit.
vloženo: 14. ledna 2022
vložil: V.Šimík,


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Výuku teorie mají suprově udělanou, a to formou videí, takže pokud na nějakou hodinu chybíte, tak si ji máte možnost nahrát třeba na USB. Během praktické výuky jsem měl možnost jezdit se všemi lektory – konkrétně tedy s panem Lepíkem, Chrastinou, Hlauškem, Strnadlem a také s panem Pavlíkem. Všichni byli velice příjemní a dokázali každou věc a situaci perfektně vysvětlit. Při domluvě termínu jízd mi vždy vyšli vstříc a nikdy s ničím nebyl problém. Dokonce ani, když jsem musel párkrát zrušit mé plánované jízdy pár hodin předem. Čehož si velice cením. Pokud budete mít možnost vybrat si konkrétního lektora, tak doporučuji především pana Lepíka. Přeji hodně štěstí :)
vloženo: 10. prosince 2021
vložil: Michal R.,


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Autoškola mi toho do života dala hodně. Mohu říct, že celá ta doba od teorií po zkoušky byla profesionální ze strany autoškoly. Naučili mě opravdu mnohé, za což můžu jen poděkovat. Pan Lepík i instruktor se vám vždy budou snažit vyjít vstříc, podpoří vás pokaždé, kdy je to jen možné. Říkáte si tedy, že ke zkoušce můžete jít s klidem na duši. Ovšem poté v žádném případě nepočítejte s lidským přístupem na magistrátu u zkoušek. Komisaři (obzvlášť paní komisařka) vás vyhodí za sebemenší špatnost. Mně osobně zničila naděje na to dosáhnout řidičského průkazu... Proto kohokoliv varuji před arogantním, bezohledným přístupem komisařů ve F-M. Autoškolu vřele doporučuji, jen v dobrém, ovšem vzkazuji případným zájemcům: "Obrňte se na zkoušku, nebo ji dělejte někde poblíž." Za zničenou kapitolu v životě vám to opravdu nestojí.
vloženo: 8. prosince 2021
vložil: jméno nezveřejněno, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Mohu jen a jen DOPORUČIT autoškolu Lepík-Strnadel. Výuka probíhala podle mě zábavnou a záživnou formou ( pan Milan Rusina je výborný učitel ) , naučila jsem se vše co jsem potom u výsledné zkoušky použila.
Co se týče jízd, pan Jaroslav Lepík je velice vstřícný , když jde o načasování. Je klidný, dokáže vše vysvětlit srozumitelně a jasně. Při závěrečné jízdě byl tím, kdo mě uklidnil a můžu říct, že právě díky jeho přístupu jsem prospěla.
Děkuji lektorům za vše a pokud stále váhate , vyberte si autoškolu Lepík-Strnadel , budete nadmíru spokojeni.


vloženo: 8. prosince 2021
vložil: Kateřina Kubalová, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   S autoškolou jsem naprosto spokojený. Od první vyuky teorie byla znát profesionalita a dlouholetá praxe. S výukou teorie jsem byl naprosto spokojen a výborně mě připravila na jízdy. Při jízdách mě učil pan Lepík, který vás skvěle připraví na závěrečné zkoušky. Je klidný a trpělivý, všechno dobře vysvětlí a vyhoví vám s plánováním jízd a dělá vše pro váse pohodlí. S panem Lepíkem a touto autoškolou naprostá spokojent. Skvěle mě připravila na zkoušky. Doporučil bych ji naprosto všem!
vloženo: 26. listopadu 2021
vložil: Adam Měkýš,


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Tak autoškolu hodnotím kladně. Výuka teorie byla na vysoké úrovni, jízdy byly poučné, ale určitě by bylo dobré mít více možností jezdit v odpoledních a večerních hodinách, nebo o víkendu. Na zkoušky jsem byl autoškolou připraven jak po teoretické, tak praktické stránce. Autoškolu bych všem doporučil.
vloženo: 25. října 2021
vložil: Adam Kautský, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   S autoškolu jsem byla velmi spokojená, měli perfektní přístup. Teorie probíhal bez problémů s příjemným učitelem, proto hodina utíkala rychle. Učitel všechno vysvětlil a na případné dotazy odpověděl. Jízdy taky probíhaly bez problémů. Jelikož jsem nikdy před tím neřídíla tak jsem se bála ale instruktor všechno vysvětlil i ukázal. Skvěla byla taky domluva ohledně jízd stačilo zavolat a domluvit se. Ke zkouškám jsem šla připravena moc děkuji za přípravu.
vloženo: 25. října 2021
vložil: anonym - jméno nevyplňeno, emailová adresa nevyplněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   S autoškolou Lepík-Strnadel jsem byl velice spokojený, takže mužů jenom doporučit. Praktická výuka probíhala vždy super, když se stala nějaká chyba, ihned upozornění a do příště jsem si to zapamatovat. Jezdil jsem s Peugeotem s panem Lepíkem, který je skvělý učitel. Protože mívám tréninky každý den, i tak jsme se vpohodě domlouvali na termínech jízd. Absolvoval jsem zkoušky na první pokus, což dokazuje, jak dobrý instruktor je. Ještě jednou díky za všechno a kdo neví jakou autoškolu si vybrat, tak jenom můžu doporučit Lepíka-Strnadla.
vloženo: 6. srpna 2021
vložil: Jan Marciňa , emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   S autoškolou Lepík a Strnadel jsem byl velmi spokojený tudíž bych ji samozřejmě doporučil všem prvořidičům i těm co o řidičák přišli. Při praktické výuce má pan učitel vždy užitečné připomínky. Vše se snaží vysvětlit a když se někdo potřebuje na něco zeptat vždy rád odpoví. Já jsem jezdil na Octavii s perfektním panem učitelem který má fakt nervy ze železa. Co jsem předváděl a on vždy s klidem vysvětlil co dělám špatně jaké chyby jsem se dopustil, abych věděl a nadále tu stejnou chybu nedělal. Pokaždé se s ním dalo na časech jízd skvěle domluvit. Pokud nastal problém vždy s předstihem zavolal a domluvil jiný termín. Díky moc za úspěšně absolvovanou autoškolu. Takže shrnutí na závěr kdo neví jakou autoškolu si zvolit neváhejte si vybrat Lepíka a Strnadela.
vloženo: 24. července 2021
vložil: Jan Faldyna, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Mohu jen doporučit, přístup perfektní. Teorie díky příjemnému učiteli utíká rychle a z vlastních zkušeností byl schopen toho hodně povědět a poradit. Jízdy jsem já jezdil na octavii s velmi příjemným a vtipným učitelem, který ani když uděláte tu největší blbost tak nevybouchne a vysvětlí vám kde je chyba a má velmi silnou trpělivost. Jakýkoliv problém se dal vždy vyřešit telefonátem. A když nebudete takový lempl na řízení jako já z počátku tak se to dá i rychle stihnout. Celkový dojem byl, že se jedná o lidi na svých místech, kteří vědí co dělají a vybral bych si tuto autoškolu klidně znovu.
Děkuju za vše.
vloženo: 9. července 2021
vložil: Vojtěch Kroček, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Pokud si nejste jisti s výběrem autoškoly, určitě vám tuto autoškolu doporučuji. Teorii vyučuje pan Rusina, který se pohybuje v dopravě celý život a dokáže naučit vše důležité pro následné jízdy. Z počátku jsem jezdil s panem Strnadlem a ke konci výcviku s panem Chrastinou. Oba instruktoři mě výborně připravili na zkoušky a nebyl problém je zvládnout na první pokus, je vidět, že je práce baví a chtějí žákům autoškoly poskytnout co nejlepší přípravu na zkoušky i následné samostatné řízení.
vloženo: 1. července 2021
vložil: Lukáš Štefek, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Naprostá spokojenost, vše bez problémů, mohu jen doporučit.
vloženo: 23. června 2021
vložil: Benjamin Kolder, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   V Autoškole nebyl žádný problém, všichni vyšli vstříc. Určitě doporučuji.
vloženo: 9. června 2021
vložil: P. Janošec , emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Všechno probíhalo v pořádku zkoušky jsem úspěšně zvládnul autoškolu doporučuji pán Pavlík pohodář vždy jsme se na všem domluvili jak bylo třeba.
vloženo: 26. května 2021
vložil: Jaromír Ť, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Tuto autoškolu mohu jedině doporučit. Výborně vás připraví na testy i na následné jízdy. Nudné povinné hodiny teorie dokázal pan Rusina zajímavě zpestřit zkušenostmi z praxe a v případě, že je výjimečně nestíháte, stačí přinést flashku a hodinu doženete v pohodlí domova. Jízdy jsem absolvovala s panem Chrastinou, který byl vždy klidný, úžasně trpělivý a vše dokázal jednoduše vysvětlit. Termíny jízd jsme si také operativně domluvili. Na zkoušky jsem tak byla skvěle připravena a nebyl problém je dát na první pokus.
Tímto velice děkuji celému kolektivu autoškoly a autoškolu všem velice doporučuji!
vloženo: 14. května 2021
vložil: Lucie Oborná, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   S autoškolou jsem byl velmi spokojený. Jízdy byly příjemné a naučné. Rozhodně doporučuji.
Pajurek V.
vloženo: 18. dubna 2021
vložil: jméno nezveřejněno, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Velmi spokojená. Doporučuji.
vloženo: 18. února 2021
vložil: Míša Z., emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Super autoškola. Jezdila jsem s panem Lepíkem, který mě velmi dobře naučil a připravil na závěrečné zkoušky. Jsem ráda s výběrem této autoškoly a vřele doporučuji !!!!
vloženo: 14. února 2021
vložil: Veronika D., emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Autoškolu mužů vřele doporučit. Byla jsem velmi spokojena s přípravou. Pan Lepík mě velmi dobře připravil na jízdy, všechno mi pečlivě ukázal a vysvětlil. Testy i jízdy jsem zvládla napoprvé což mluví za vše!
vloženo: 10. února 2021
vložil: Zuzana P., emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Autoškolu můžu jen doporučit.Kdo váha a rozhoduje se do které autoškoly ve F-M zamířit,tak tahle autoškola je správná volba.
vloženo: 8. února 2021
vložil: Hanka, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   S autoškolou jsem byla velmi spokojená.
Teorie s panem Rusinou byla fajn.
Jízdy jsem měla s panem Pavlíkem. Všechno dobře vysvětlil, je ochotný, trpělivý a v autě s ním byla pohodová nálada. Na zkoušky mě opravdu dobře připravil.
Tuto autoškolu opravdu vřele můžu doporučit.
vloženo: 5. února 2021
vložil: Daniela, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Všem doporučuji.
vloženo: 25. ledna 2021
vložil: anonym - jméno nevyplňeno, emailová adresa nevyplněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Autoškolu Lepík-Strnadel mohu vřele doporučit. Teoretická příprava byla adekvátní, při jízdách mi pan Lepík všechno trpělivě vysvětlil, zodpověděl každou otázku a vždy upozornil na chyby a na to, jak je zlepšit. Přístup byl individuální a otevřený. Testy jsem složila na první pokus, jízdy pak na třetí, vždy se mi ovšem autoškola mezi jednotlivými pokusy věnovala, abych zlepšila to, na čem jsem pohořela.
Dobrým řidičem se člověk stane jedině praxí, ovšem Autoškola Lepík-Strnadel je z mé zkušenosti skvělým startovním bodem do provozu. Doporučuji a děkuji.
Kateřina Ch.
vloženo: 14. prosince 2020
vložil: Kateřina Chvostková, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Maximální spokojenost. Na zkoušky jsem byl skvěle připraven, nebylo problém dát je na první pokus. Oceňuji vstřícný přístup, kvalitu i vozový park. Výborná autoškola.
vloženo: 15. října 2020
vložil: jméno nezveřejněno, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Autoškolu Lepík-Strnadel hodnotím velmi kladně. Hodiny teorie byly sice lehce starší ale bylo tam vše podstatné. Jízdy jsem měl s panem Pavlíkem, což byl za mně skvělý instruktor, hodiny plné srandy a řekl bych že mě připravil na zkoušky dobře. Tuto autoškolu mohu vřele doporučit.
vloženo: 14. října 2020
vložil: Jirka, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Výcvik jsem nedávno ukončil s hodnocením prospěl. Tímto bych vyjádřil vřelé poděkování všem učitelům a instruktorům za příkladý přístup během celého kurzu, jmenovitě panu Rusinovi (teorie) a panu Lepíkovi (praktická část - jízdy). Teorie by si, dle mého, zasloužila lehkou modernizaci, kdy byly pouštěny zastaralejší filmy. To ale, na druhou stranu, naprosto kompenzoval pan Rusina, který svými výklady vysvětlil vždy vše potřebné. U jízd jsem neměl opět žádný problém. Pokaždé mi byly zodpovězeny všechny mé dotazy, byl jsem upozorněn na všechny své chyby a postřehy pana Lepíka, což vedlo k mému úspěšnému složení závěrečné zkoušky. Po celou dobu byl kolektiv v čele s panem Lepíkem vstřícný, pohodový, vlídný a v neposlední řadě osobní. Děkuji za skvělou přípravu a všem doporučuji.
Rada
vloženo: 26. srpna 2020
vložil: Rada, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Skvělá autoškola, doporučuji. Díky za výbornou přípravu na závěrečné jízdy, u kterých jsem na 1. pokus prospěl. Děkuji za přátelský, vlídný a osobní přístup pana Hlauškla a pana Lepíka, kteří mě na zkoušky skvěle připravili.
Rabas
vloženo: 14. srpna 2020
vložil: jméno nezveřejněno, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   S autoskolou Pana Lepika, jsem byla naprosto spokojena. Predtim jsem absolvovala jinou autoskolu a zdaleka mne nenaucili řídit kvalitně, abych prospěla u zkoušky.
Moc Dekuji za profesionální přístup.
Veliká trpělivost se začínajícími řidiči, která vam dodává jistotu.
vloženo: 3. srpna 2020
vložil: anonym - jméno nevyplňeno, emailová adresa nevyplněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Skvělý přístup, jen komunikace mezi žáky by se měla trochu zlepšit. Umí doopravdy naučit.
vloženo: 15. července 2020
vložil: anonym - jméno nevyplňeno, emailová adresa nevyplněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Autoškolu jako celek hodnotím velice kladně. Instruktoři jsou ochotní, trpěliví a myslím si, že dokáží dobře připravit na zkoušku. Výuka teorie mohla být trochu modernější, s novějšími filmy a celkově si myslím, že mohla být záživnější. Na jízdách ale nemám co vytknout, všechny mé dotazy byly vždy zodpovězeny a každá dopravní situace mi byla objasněna. Autoškolu bych si určitě vybrala i podruhé.
vloženo: 8. července 2020
vložil: jméno nezveřejněno, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Autoškolu nedoporučuji. Autoškolu jsem započala ve zmíněné autoškole.Vyuka se skládala v promítání zastaralých filmů a opakování testu.Bida s nouzi.Auto ve špatném technickém stavu.Co se týká lektorů, jedním slovem netrpělivost.Bohuzel špatně vedený výcvik.Vytriskat prachy.Doporucuji autoškole odebrat licenci.Mozna pan Lepik S ním jsem (nejezdila) je dobrý instruktor , ale ostatní průměr, podprůměr a pleps. Nejvíce mi vadilo když jeden z lektorů ve výuce neustále opakoval jak jeden žák vypadává u zkoušky. Vyloženě ho zhazoval a hojil se na něm.Hnus.Z autoškoly mě vyhodili s tím, že nikdy jezdit nebudu a řidičák nezískám.
vloženo: 29. června 2020
vložil: Kamila Ferfecka,

Reakce provozovatele autoškoly na toho hodnocení: Vážená paní Ferfecká,

děkujeme Vám za Váš názor, kterým se budeme určitě zabývat.
Nicméně po 3 letech kdy jste u nás absolvovala výuku a výcvik je to pro nás nepodstatné.
Hodnocení stavu vozového parku nenáleží ani nám, ale STK (stanice technické kontroly - dle zákona). K dalšímu hodnocení se nebudeme ani vyjadřovat, protože je dle mého názoru z Vaší strany ne zcela korektní.

Ještě jednou Vám gratulujeme k úspěšnému složení zkoušek a přejeme mnoho štěstí v řízení i v životě.

S úctou Ing. Petr Strnadel , jednatel společnosti Autoškola Lepík-Strnadel, s. r. o.


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Ještě jednou bych chtěl teda poděkovat panu Pavlíkovi, který mě perfektně připravil na zkoušky, vyšel mi vstříc a hlavně děkuji, za jeho pevné nervy, což cením asi nejvíce. Jinak autoškolu rozhodně doporučuji, učitelé jsou profesionálové a připraví Vás dobře na zkoušky.


vloženo: 21. května 2020
vložil: jméno nezveřejněno, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Tuhle autoškolu bych doporučil všem, ať už pocházíte z F-M a nebo z okolí.
Výborně vás připraví jak na testy, tak i na jízdy. Řeknou vám vše, na co si dávat pozor a to i několikrát, abyste si to dobře zapamatovali a když uděláte chybu, tak vám mile a trpělivě vysvětlí, jak se chybě vyvarovat a příště ji už neudělat. Já osobně jsem zvládl testy i závěrečné jízdy na první pokus, což chce asi každý, a proto vám doporučuji tuhle autoškolu a garantuji že svého rozhodnutí nebudete litovat.
vloženo: 13. května 2020
vložil: Daniel Oborný, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Dobrý den,
včera se mi podařilo úspěšně absolvovat testy i jízdy hned napoprvé. Autoškola Lepík-Strnadel je výborná. Osobně jsme jezdila s panem Lepíkem a nemůžu si ho vynachválit, všechno mi hezky vysvětlil a vždycky mi se vším vyšel vstříc. Na jízdy s ním jsem se vždycky velmi těšila. Hodiny teorie byly zábavné a celkem rychle utíkaly.
vloženo: 12. května 2020
vložil: Nikol Masárová,


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Ahoj. Hledate-li autoskolu ve Frydku-Mistku, pak vam muzu z vlastni zkusenosti doporucit autoskolu Lepik-Strnadel. Ke konci roku 2019 jsem se prihlasil do teto autoskoly za ucelem ziskani ridicskeho opravneni skupiny B. Na webovych strankach www.autoskolalepik.cz jsem nasel vsechny potrebne informace, informace aktualizovane a pravdive. Prvni tydny kurzu zacaly teorii se zkusenym lektorem panem Milanem Rusinou, a to vzdy v pondeli a ve stredu od 14:30 hodin, nebo druha moznost od 16:00 hodin. V lednu byla teorie rozsirena tou veselejsi casti – praktickymi jizdami. Tyto jizdy jsem absolvoval s panem Petrem Strnadlem, profesional s trpelivym a ochotne vysvetlujicim pristupem. Na cem jsme se domluvili, to platilo. Pan Strnadel mne provedl celym mestem, peclive vysvetloval ruzne dopravni situace, pod jeho vedenim jsem ziskal sebeduveru pri rizeni vozidla. To vse jsem nakonec uspesne zuzitkoval pri zaverecne zkousce; test 50 bodu z 50, jizda prospel napoprve.

Spolehlivost, serioznost, trpelivost, erudovanost a zkusenost. Temito slovy bych charakterizoval tym vytvoreny panem Jaroslavem Lepikem.

Za to vse moje velke diky autoskole lepik-strnadel a hodne dalsich uspechu pri vzdelavani novych ridicu... :)

vloženo: 18. dubna 2020
vložil: patrik keno,


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   NEJLEPŠÍ AUTOŠKOLA DO JAKÉ JSEM MOHL JÍT , KDO SI TOHLE ČTE NEVÁHEJTE A JDĚTE TAM, NAUČIL JSEM SE TAM TOHO OPRAVDU HODNĚ.
JSOU K VÁM MILÍ JAK NA JÍZDÁCH TAK I VE VÝUCE.
VŽDYCKY VYJDOU VSTŘÍC.

vloženo: 5. února 2020
vložil: anonym - jméno nevyplňeno, emailová adresa nevyplněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   S výběrem autoškoly jsem měla jasno už dávno, jelikož kurzy úspěšně absolvovali v minulých letech i mí sourozenci a byli taktéž spokojení. Ze začátku jsem moc nevěděla, co od toho očekávat, ale nakonec mě začaly jízdy dost bavit. Celý kurz jsem odjezdila s p. Pavlíkem, případně s p. Bigasem v oktávce, kterou si během kurzu zamiloval snad každý, kdo do ní sedl. P. Pavlík umí v autě navodit pohodovou atmosféru. Pokud se vám něco nepovede, dokáže to převést ve srandu, takže chyby jste si jasně vědomi, ale nemáte z toho žádné trauma, spíše se společně zasmějete.
Mohu doporučit, děkuji za společně strávené poslední měsíce.
vloženo: 5. února 2020
vložil: Tereza V., emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Vřele doporučuji !!!
Ochotní učitelé s profesionálním vystupováním.
Naprosto bezproblémová domluva.
Jsem velice ráda za svou volbu autoškoly :)
vloženo: 29. ledna 2020
vložil: anonym - jméno nevyplňeno, emailová adresa nevyplněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Dobrý den,
letos se mi podařilo zvládnout zkoušky na poprvé a to jen díky úžasnému přístupu pana Pavlíka při jízdách, které byly zábavné a velice naučné. V této autoškole mají skvělý lidský přístup a dozvíte se i nemálo z praxe. Určitě doporučuji, za mě skvělý přístup, výborná domluva a kvalitní nauka.
vloženo: 30. prosince 2019
vložil: Filip B., emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Byl jsem spokojen. Doporučuji.
vloženo: 23. prosince 2019
vložil: anonym - jméno nevyplňeno, emailová adresa nevyplněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Nejvíce napohodu, doporučuji všem, všechno co by jste měli umět u závěrečných zkoušek vás naučí.
vloženo: 28. listopadu 2019
vložil: jméno nezveřejněno, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   S autoškolou jsem byla velice spokojena, skvělí instruktoři, kteří vás opravdu naučí. Vřele doporučuju! :)
vloženo: 16. listopadu 2019
vložil: jméno nezveřejněno, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Příjemný přístup učitelů, skvělá domluva. Neměla jsem problém s ničím. Testy i jízdy na první pokus. Spokojenost! :-)
vloženo: 2. listopadu 2019
vložil: Veronika, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Dobrý den, dnes jsem si splnila sen a dostalo se mi řidičského oprávnění, jupíííííí a za to obrovské dík této autoškole, po jízdách pana Pavlíka se mi bude stýskat, je to ten nejlepší a nejtrpělivější učitel autoškoly, za to mu ode mě patří obrovský dík. Tuto autoškolu všem moc doporučuji, mají lidský přístup, užijete si legraci a hlavně jsou trpěliví, ochotní, a zdárně vás připraví na závěrečné zkoušky. ještě jednou velký dík. MH
vloženo: 1. října 2019
vložil: Monika Hrabušková,


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Dobrý den, přístup autoškoly byl výborný, cítil jsem se výborně připravený na zkoušky a autoškolu Lepík můžu jen doporučit.
vloženo: 27. září 2019
vložil: Lukáš,


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Dobrý den,
autoškolu pana Lepíka můžu jedině doporučit, maximálně příjemný přístup, na zkoušky mně výborně připravili, testy i jízdy na poprvé. Během hodin teorie nám bylo zděleno vše co jsme potřebovali a byly nám i ukázány případy z praxe. Vozový park velice slušný. Za mě ve Frýdku-Místku není lepší autoškola.
S pozdravem
Jan P.
vloženo: 5. srpna 2019
vložil: jméno nezveřejněno, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Autoškolu pana lepíka je velmi dobrá. Teoretické hodiny byli podávaný zábavnou formou a jízdy které jsem většinou měl přímo s páném Lepíkem byli pro mě zažitkem na který jsem se těšil. Po tom co jsem slyšel z jiných autoškol tak jsem rád že jsem si vybral právě tuto autoškolu. Můžu jedině doporučit.
Jakub
vloženo: 15. června 2019
vložil: jméno nezveřejněno, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Zdravím všechny,

jsem hrdý držitel řidičského oprávnění a to hned na poprvé, proto si troufám říct, že jsem si opravdu z celé nabídky různých autoškol vybrala skvěle a mohu jen dále doporučit. Po celou dobu kurzu byli všichni velmi laskavi, na čemkoli se vždy dalo domluvit :) Teorie probíhala zábavnější formou, kde si také dali záležet na naší připravenosti (probrali s námi vše do hloubky). U jízd se mnou měli vždy trpělivost, projeli jsme všechny možné zákoutí i jsme se nasmáli.
Nemám co vytknout. :)
vloženo: 13. června 2019
vložil: Daniela M. , emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Zdravím všechny,

jsem hrdý držitel řidičského oprávnění a to hned na poprvé, proto si troufám říct, že jsem si opravdu z celé nabídky různých autoškol vybrala skvěle a mohu jen dále doporučit. Po celou dobu kurzu byli všichni velmi laskavi, na čemkoli se vždy dalo domluvit :) Teorie probíhala zábavnější formou, kde si také dali záležet na naší připravenosti (probrali s námi vše do hloubky). U jízd se mnou měli vždy trpělivost, projeli jsme všechny možné zákoutí i jsme se nasmáli.
Za mě určitě super volba :)
vloženo: 13. června 2019
vložil: anonym - jméno nevyplňeno, emailová adresa nevyplněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Lépe jsem si snad nemohl ani vybrat, teorie byly poučné a i zábavné. Jízdy s panem Vladimírem Pavlíkem byly super, vysvětlil vše dopodrobna, nebyl nepříjemný i když jsem chyby v provozu opakoval, bral to s nadhledem a byl trpělivý. Sice jsem jízdy udělal až na druhý pokus (zbytečná chyba) tak na podruhé to nakonec vyšlo. Velice si cením vstřícnosti a pohodovému průběhu. Ještě jednou díky.

Všem doporučuji

vloženo: 5. června 2019
vložil: Martin Strnad, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Lépe jsem si snad nemohl ani vybrat, teorie byly poučné a i zábavné. Jízdy s panem Vladimírem Pavlíkem byly super, vysvětlil vše dopodrobna, nebyl nepříjemný i když jsem chyby v provozu opakoval, bral to s nadhledem a byl trpělivý. Sice jsem jízdy udělal až na druhý pokus (zbytečná chyba) tak na podruhé to nakonec vyšlo. Velice si cením vstřícnosti a pohodovému průběhu.

Všem doporučuji
Martin Strnad
vloženo: 5. června 2019
vložil: anonym - jméno nevyplňeno, emailová adresa nevyplněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Mohu doporučit všem kteří chtějí začít autoškolu. Nechoďte jinam, jedině autoškola Lepik. Super přístup, prostě super.
vloženo: 30. května 2019
vložil: Milan Fedor,


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Autoškolu pana Lepíka a mohu jen a jen doporučit. Všichni lektoři jsou moc milí lidé, mají s Vámi trpělivost a vše Vám vysvětlí.
Hodiny teorie byly díky panu Rusinovi velmi zábavné a poučné. Snad poprvé mě teorie takhle bavila :-)
Osobně jsem jezdila s panem Lepíkem a patří mu velké díky. Naučila jsem se slušně jezdit, na co si mám dávat pozor a především se mi skvěle přizpůsobil co se týkalo jízd. Bývám pozdě z práce doma a vždy jsme se dohodli.
Díky autoškole Lepík jsem zvládla zkoušky a jsem hrdým majitelem řidičského průkazu.
Zkoušek se určitě nebojte, dají se zvládnout u každého komisaře :-)

Lucie K.

vloženo: 5. května 2019
vložil: Lucie K., emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Autoškolu pana Lepíka všem, kteří se rozhodují o získání řidičáku doporučuji. Výklad teorie pana Rusiny, zapůjčení knížky, vstřícnost při časové organizaci jízd, pro mne známka jednička s hvězdičkou. Vše, na čem jsme se domluvili vždy platilo, absolutní vstřícnost a profesionalita učitelů. Ze začátku jsem měl obavy vzhledem k mému pokročilému věku, ale ty s prvními jízdami brzy opadly. Děkuji všem učitelům hlavně panu Lepíkovi, že měl se mnou trpělivost a že mne dotáhl až k zisku řidičáku. Za to jsem mu hodně vděčný. Do budoucna přeji všem zaměstnancům autoškoly hodně spokojených žáků, mezi které se řadím i já.
vloženo: 19. dubna 2019
vložil: Vratislav Konečný,


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   S výběrem autoškoly jsem byla velice spokojena. Přednášky teorie byly zábavné i naučné. Co se týče jízd, líbil se mi profesionální a zároveň přátelský přístup, klid a trpělivost instruktorů, kteří Vás postupně umí zbavit i strachu z řízení :-). Dále, s čím jsem byla spokojena, bylo přizpůsobení se potřebám žáka, co se týče plánování jízd a nikdy nebyl problém se na ničem domluvit. Veliké díky patří zejména panu Rusinovi, za záživné hodiny teorie (díky nimž jsem napsala testy na plný počet bodů), za jeho velikou trpělivost při jízdách, přátelský přístup a zkušené rady. Dále velké díky také panu Lepíkovi, který se mnou jízdy ještě dopiloval a provázel mě při poslední závěrečné zkoušce jízd, kterou jsem nakonec a do třetice také úspěšně zvládla. V autoškole mě připravili nejen ke zvládnutí zkoušek, ale také do budoucna. Tímto všem moc děkuji a autoškolu určitě doporučuji :-)
vloženo: 14. dubna 2019
vložil: Monika Jindrová, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   S výběrem autoškoly jsem byla velice spokojena. Přednášky teorie byly zábavné i naučné. Co se týče jízd, líbil se mi profesionální a zároveň přátelský přístup, klid a trpělivost instruktorů, kteří Vás postupně umí zbavit i strachu z řízení :-). Dále, s čím jsem byla spokojena, bylo přizpůsobení se potřebám žáka, co se týče plánování jízd a nikdy nebyl problém se na ničem domluvit. Veliké díky patří zejména panu Rusinovi, za záživné hodiny teorie (díky nimž jsem napsala písemnou zkoušku na plný počet bodů), za jeho velikou trpělivost při jízdách, přátelský přístup a zkušené rady nejen ke zkoušce. Dále velké díky také panu Lepíkovi, který se mnou jízdy ještě dopiloval a provázel mě při závěrečné zkoušce jízd, kterou jsem do třetice také úspěšně zvládla. V autoškole mě připravili nejen ke zvládnutí zkoušek, ale také do budoucna. Tímto všem moc děkuji a autoškolu určitě doporučuji :-) Monika Jindrová
vloženo: 14. dubna 2019
vložil: anonym - jméno nevyplňeno, emailová adresa nevyplněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Naprosto spokojen s kurzem. Udělal jsem to na 1. pokus, a to proto, že jsem byl skvěle připravený. Jel jsem s každým instruktorem a můžu je všechny doporučit.
vloženo: 11. dubna 2019
vložil: Vojtěch Jelonek, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Píši zde recenzi na autoškolu p. Lepíka. Kurz jsem začal dělat v Lednu, zprvu jsem si myslel že to bude otrava, ale spletl jsem se. Výklady teorie p. Rusiny mě skvěle připravili na ježdění, knihu kterou jsem si zapůjčil jsem proto nemusel ani otevřít a testy jsem po projetí otázek z internetu (mnoho z nich jsem viděl již na teoriích) zvládl na 50 bodů z 50. Jízdy byly pak ještě více v pohodě, zprvu jsem si moc nevěřil ale po absolvování všech jízd jsem pak nebyl nervozní už ani u zkoušky, kterou jsem zvládl napoprvé.
Zkončil jsem na konci března ale kurz lze určitě zvládnout i rychleji.

Autoškolu mi poradil kamarád a chtěl bych ji doporučit i dalším, kteří se rozhodují.
Za mě spokojenost.
Petr Kuča
vloženo: 11. dubna 2019
vložil: Petr Kuča, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   V autoškole Lepik jsem byl maximálně spokojený. Žádná teatrálnost, vždy k věci. Byl jsem ze začátku nervózní a dokonalé to že mě střepali. Domluvit se dá na všem a vždy pozitivní přístup.

Doporučuji všem, mladým i zkušeným.

Tímto jim veliký dik.
vloženo: 2. března 2019
vložil: Jaroslav, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Autoskolu p. Jaroslava Lepika muzu za sebe urcite jen a jen doporucit. Skvele me pripravili na pisemte testy i jizdy. Byla jsem spokojena i s pristupem instruktoru. Cena je prijatelna. Testy jsme psali v hodinach, a kdyz jsme necemu nerozumneli vse nam vysvetlili.
Patricie Zlá
vloženo: 28. února 2019
vložil: Patricie, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Dobrý den, i když se mi dnes nepodařilo docílit vysněného řidičského průkazu, chtěla bych kladně po všech stránkách ohodnotit tuto autoškolu pod vedením pana Lepíka. Jízdy jsem odjezdila s úžasným učitelem panem Pavlíkem, který byl vždy velice klidný, pohodový, vstřícný, jízdy s ním byly vždy na pohodu, k této autoškole jsem přešla z jiné autoškoly, kde jsem se za x zaplacených jízd navíc nenaučila tolik,jako u pana Pavlíka za jednu jízdu. Jsem si vědoma, že při dnešní zkoušce jsem vybouchla svou vinou, raději ani nepíšu jakou kravinu jsem provedla hned na počátku, nu což, chybami se člověk učí, ne! Vím jistě, že to příště už dám. Rozhodně všem tuto autoškolu doporučuji.
vloženo: 20. února 2019
vložil: jméno nezveřejněno, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   S autoškolou p. Lepíka jsem byl velmi spokojen. Profesionální a přátelský přístup, ať už se jednalo o teorie s p. Rusinou nebo jízdy s p. Pavlíkem. Tímto bych chtěl všem výše zmiňovaným poděkovat. Největší dík ale patří mému instruktorovi p. Pavlíkovi za jeho skvělý přístup, díky kterému jsem zvládl zkoušky na 1. pokus. Rozhodně doporučuji všem.


vloženo: 9. února 2019
vložil: Martin Bartoš, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Dobrý den. Po přečtení předchozí recenze si říkám že na tohle hodnocení může psát jakýkoliv ma..r.Mám pocit že tohle tady vůbec nepatří.Myslím si že tohle psal něaký zoufalec co si léčí svůj komplex meněcennosti a nebo byl naverbován někým jiným. Vůbec bych se nedivil kdyby to byl útok ze strany jiné autoškoly která závidí druhým protože nemá tak kladné recenze a tudíž ani žáky a snaží se tuto autoškolu pošpinit ve svůj prospěch.Je to konkurenční boj.Osobně si myslím že pan Lepík děla první poslední pro žáky aby úspěšně dodělali řidičák a o to se snaží celý kolektiv Autoškoly. Všichni jsou tam profesionálové s min 20 letou praxi a moc dobře ví co dělat aby žák úspěšně zvládl zkoušky. Takže recenzi co napsal něaký úchyl co nebyl schopný udělat řidičák proto že má obě ruce levé bych vůbec nebral vážně.A brát do huby jméno učitelky která má záporné hodnocení ve všech autoškolách kde pracovala mluví samo za sebe. A teď ke mně. Já jsem absolvoval kurz u pana Lepíka před pár lety a vím že je to profesionál na svém místě a ostatní učitelé taky. vždy se snaží vyhovět všem. Jezdí kdy může i o víkendu a svátcích a pořád za stejnou cenu. ne jak jíné autoškoly které berou příplatky za víkendy a svátky.Takže narážka na zloděje je nepravdivá a spíše naopak se divím za jaké ceny jezdí do dnes. Je to zlomek ceny než si berou jiné autoškoly. Takže něakou recenzi od anonyma bych nebral vážně. Bohužel je doba která tomu nahrává. Takže to shrnu. Autoškolu doporučuji všem. Budete tam mít profesionální přístup,klid,a hlavně učitele kteří nad vámi nezlomí hůl a za každou cenu se budou s vás snažit udělat řidiče. Autoškolu doporučuji všem. Petr
vloženo: 7. února 2019
vložil: Petr,


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Zdravím, tuhle autoškolu nedoporučuji vážně nikomu, cena přijatelná, ale řídí to největší prase široko daleko pan Lepík.
neustále každého shazuje, bere mu sebevědomí a po úspěšném absolvování autoškoly vás doslova NUTÍ o okamžité kladné hodnocení tady na všechny autoškoly.
Dokud mu ho jej tady nedáte, tak vás bude donekonečna otravovat (sms, volání)
viz. špatné hodnocení instruktorky Kvičalové o pár hodnocení níže.

LEPÍK JE NEJVĚTŠÍ ZLODĚJ VE F-M a svině zároveň !
ostatní instruktoři jsou super, ale řídí to ten největší kretén.

NEDOPORUČUJI !!!!!!!!
vloženo: 6. února 2019
vložil: jméno nezveřejněno, emailová adresa nezveřejněna

Reakce provozovatele autoškoly na toho hodnocení: DOBRÝ DEN,VAŠE URÁŽKY NEBUDU TRPĚT A PŘEDÁVÁM TO ŠETŘENÍ POLICII ČR!BUDU VÁS ŽALOVAT ZA URÁŽKY A POŠKOZENÍ JMÉNA AŠ!LEPÍK


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Skvělá volba autoškoly. Přístup všech velmi příjemný a přátelský. Co se týče jízd, se vším mi vyšli vstříc, domluva byla vždy bez jediných problémů. Všichni dělali všechno pro spokojenost klienta a aby se kurz zvládl přesně podle představ klienta. Mým instruktorem byl p.Rusina,velmi milý,vtipný a ochotný člověk. Praktickou zkoušku jsem, díky něj, zvládla hned na poprvé.
Tuhle autoškolu nemůžu jinak, než všem doporučit.
M.B.

vloženo: 4. února 2019
vložil: jméno nezveřejněno, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Autoškolu Lepík mi doporučil syn, který před dvěmi lety jí úspěšně absolvoval. Nyní můžu i já říct, že mám zkoušky za sebou, zacož patří dík panu Lepíkovi, za vstřícnost a vyhovění v plánovaných jízdách. Také Děkuji Panu Hlouškovi s kterým jsem povětšinu kurzu jezdila a panu Pavlíkovi, který mé jízdy dopiloval a byl i při poslední zkouškové jízdě. Všichni učitelé v autoškole Lepík jsou trpěliví, klidní a opravdu naučí. Všem doporučuji!
vloženo: 1. února 2019
vložil: Magdalena Hudakova,


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Autoškolu, mohu jen doporučit, skvělý přístup a zájem o žáka, super domluva, možnost jezdit i o víkendech. Zkoušky jsem zvládla na poprvé a bez problému díky skvělé přípravě.

vloženo: 26. ledna 2019
vložil: Pundova. K, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Na autoškole cením přátelský přístup a zájem. V pohodě jsem se vše naučila a testy i zkoušky udělala na poprvé takže nemusíte mít strach. Autoškolu bych doporučila:)
vloženo: 20. ledna 2019
vložil: jméno nezveřejněno, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Výuka,jizdy,příprava na zkoušky vse super navic za super cenu.Speciální dík pánu instruktorovi panu Pavlíkovi za osobitý přístup a předané zkušenosti z provozu.Můžu jenom doporučit.
vloženo: 19. ledna 2019
vložil: anonym - jméno nevyplňeno, emailová adresa nevyplněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Rád bych vám doporučil autoškolu pana Lepika. kvalitní, přátelský a profesionální přístup k žákům, Instruktoři jsou ochotní a trpěliví. Dík patří panu Rusinovi za výborné a vtipné teorie.
A hlavně velké díky patří Panu Pavlíkovi za to že mi vždycky vyhověl s termínem jízd, i když jsem někdy nemohl. Během jízd bylo vždy dobré že v tom autě nebylo nikdy ticho, a nejdůležitější na tom je to, že pan učitel Pavlík byl vždy klidný, a když mi něco nešlo tak to pořádně vysvětlil a nikdy nezačal řvát. Takže jsem velice spokojen s touhle Autoškolou a klidně bych ji absolvoval ještě jednou :D.
Nedokážu nic vytknout. Děkuji.
vloženo: 18. ledna 2019
vložil: Adam Kyselý, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Průběh kurzu hodnotim velice pozitivně! Přístup k žákům,teorie, a jízdy fakt super!
Ano věřil jsem si hodně,hlavně na jízdy protože jsem jako jediný jel s panem “zrzkem” sice mě dusil ale zvládl jsem to na poprvé,a tím chci poděkovat panu Pavlíkovi za naučení jízd!
Nezlepší bych vůbec nic na autoškole,všechno je supr a tak jak by podle mého názoru mělo být. Takže za mě všechno suprové... Autoškolu doporučuji jednoznačně,tak neváhejte!
-Mirek B.

vloženo: 20. prosince 2018
vložil: anonym - jméno nevyplňeno, emailová adresa nevyplněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Za mě jednoznačně plná spokojenost! Profesionální, mnohdy i humorný přístup instruktorů. Testy i jízdy jsem dal na první pokus, za což panu Lepíkovi ješte jednou děkuji. Můžu jen doporučit
- Daniel A.
vloženo: 18. prosince 2018
vložil: jméno nezveřejněno, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   S výcvikem jsem byl spokojen skvělý přístup pana Lepíka při praktické výuce, tak i po teoretické kdy s panem Rusinou byla sranda a výborná výuka. Ten kdo to to neodflakne a bude věnovat pozornost učení tak závěrečný test a jízdu musí mít v kapse.
Balla M.
vloženo: 18. prosince 2018
vložil: jméno nezveřejněno, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   S Autoškolou Lepík jsem naprosto spokojený. Skvělý přístup jednotlivých učitelů, profesionalita, velká tolerance a hlavně super domluva, možnost jezdit i o víkendech (což je pro studenty velká výhoda) a hlavně na závěrečné zkoušky vás nadmíru připraví.
Tímto Vám všem ještě jednou DĚKUJI!
vloženo: 4. prosince 2018
vložil: Pavlas J., emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   S autoškolou jsem byl spokojen, přístup učitelů byl přívětivý.
vloženo: 4. prosince 2018
vložil: anonym - jméno nevyplňeno, emailová adresa nevyplněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Autoškolu mohu jenom chválit, skvělá zábavná forma vyučování jak teorie i praxe, vždy se snaží žákovi co nejvíce vyhovět. Jezdil jsem s panem Pavlíkem, je to super člověk který vás od stresu za volantem odreaguje i nějakým vtípkem,ochotný,jde vidět že chce naučit maximum, na zkoušky jsem byl dostatečně připravený a zvládnul je napoprvé.Za mě super autoškola mohu jenom doporučit
vloženo: 29. listopadu 2018
vložil: Tomáš Gavlas, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Autoškolu Lepík jsem si vybral pro nízkou cenu a blízkost bydliště. Mám ty nejlepší zkušeností. Jsem trémista, ale pan Lepík je velice klidný a trpělivý. Předal mi mnoho cenných rad, co se týče bezpečného provozu na silnicích.

Tuto autoškolu budu vřelé doporučovat všem svým přátelům! Ještě jednou velice děkuji panu Lepíkovi i jeho spolupracovníkům.

Dominik Bůžek
vloženo: 25. listopadu 2018
vložil: Dominik Bůžek,


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Chtěl bych poděkovat Autoškole lepík za super přístup, vícvíc a vše co udělali proto abych udělal řidičák

vřele doporučuji všem
vloženo: 16. listopadu 2018
vložil: Adam M., emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Chtěl bych poděkovat Autoškole lepík za super přístup, vícvíc a vše co udělali proto abych udělal řidičák

vřele doporučuji všem
vloženo: 16. listopadu 2018
vložil: anonym - jméno nevyplňeno, emailová adresa nevyplněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   ..autoškolu P.Lepíka ,mohu opět jen doporučit.Děkuji všem instruktorům,p.Lepíkovi,za jeho vstřícnost ,p.Rusinovi ,při výuce teorie,kde nechyběl humor,p.Pavlíkovi a jízdy s nim,které proběhly v naprostém klidu a nejvíce p.Hlauškovi za velikou,velikou trpělivost.rnrnŽ.Valchová
vloženo: 31. října 2018
vložil: Valchová Žaneta,


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   lepik je čurak!!! jebat ho zmrda doufám že to čteš čuračku :))
vloženo: 18. října 2018
vložil: petr lliterák,

Reakce provozovatele autoškoly na toho hodnocení: Neznám Tě,ale bud jsi sfetovaný nebo blázen.Lepík


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Tuhle autoškolu můžu jedině doporučit všem co se chtějí naučit pořádně řídit! Jsem ráda, když jsem se bavila o autoškole s taťkou tak mi řekl, že má kontakt na jednoho pána, který provozuje autoškolu, starý známý pan Lepík. Po zkušenosti se sestrou, která dělala autoškolu v Jiskře a má z toho doživotní stresy, že nechce řídit víc jak 12 let jsem si řekla, že tam nechci jít a autoškola pana Lepíka byla jasnou volbou! Můžu říct, že jsem byla nadmíru spokojená s panem Rusinou, Hlauškem a hlavně s panem Lepíkem, který při jízdách měl vždycky “doping”. Díky pana Lepíka, který měl se mnou trpělivost a na vše co jsem se zeptala měl odpověď jsem udělala jízdy na první pokus. Na tuhle autoškolu budu vzpomínat jen v dobrém. Jsem ráda, že jsem si vybrala právě tuhle autoškolu. Všem instruktorům patří mé velké Dík.
vloženo: 18. října 2018
vložil: Barbora O., emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Když mně Mamka přihlásila k autoškole Lepík, aniž bych o tom věděl, byl jsem hodně ve stresu, protože jsem měl celkově obrovský strach z řízení auta na dnešních cestách... prostě jsem neuměl vůbec nic a nikdy bych nevěřil, že já dám zkoušky z jízd na první pokus. To však ze mně opadlo, když jsem poprvé navštívil autoškolu Lepík a seznámil se všemi členy... Jsou to všechno opravdu ochotní, profesionální a vtipní lidé. Začalo to tedy teoriemi s Panem Rusinou, který při svých
vtipných hodinách i z vlastní zkušenosti vše dopodrobna probral a připravil na všechny situace, které nás mohou potkat. Pak jsem začal jezdit taky s Panem Rusinou, ale i P. Pavlíkem a P. Lepíkem ... Vždy jsme si domluvili jízdy, když jsem měl čas já a když už náhodou měli plno, tak mi včas napsali zprávu, že se jim uvolnil termín na jízdu a že bych mohl jet. No a jak už jsem psal nakonec díky těmhle Pánům jsem dal závěrečné zkoušky napoprvé a bez stresu, takže všem doporučuji autoškolu Lepík, protože když naučili řídit takového ňoumu jako jsem já, tak to u nich zvládnete všichni a to bez problémů.
vloženo: 15. října 2018
vložil: Jaromír Jurečka,


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   muzu jen doporucit.skvely pristup
vloženo: 15. října 2018
vložil: karel janecka, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Zdravím, autoškolu pana Lepíka můžu všem lidem jen doporučit. Teorií jsem se prokousal s velmi praktickým a často i vtipným vedením pana Rusiny. Testy z teorie pro mě, s minimální domácí přípravou nebyly vůbec žádným problémem a dal jsem je hned. Jízdy jsem absolvoval s panem Pavlíkem, kterému vděčím za to, že jsem jízdní zkoušky zvládl. Po celou dobu se mi pečlivě věnoval a připravoval mě na situace, které by mi mohla zkouška &quot;nabídnout&quot;. Výcvik s ním jsem si vážně užil, protože mi vždy ukázal, kde dělám chybu a ve správnou chvíli taky doplnil odlehčujícím vtipem. Co bych ještě dodal, tak jsem byl velmi překvapený vstřícností jak pana Lepíka, tak i Pavlíka, když jsem např. plánoval jízdy. Během prvních dvou týdnu jsem jezdil takřka nepřetržitě a to mi velmi pomohlo, abych si osvojil základy a získal jistotu. Zkoušky jsem sice jako extrémní stresař, na první pokus nezvládl, ale s vytrvalou podporou, právě dvou zmiňovaných pánů a jejich ochotou, jsem nakonec jízdní zkouškou také prošel a to dokonce i s často přehnaně obávaným komisařem, panem Alešem. Spousta lidí tvrdí, že p. Aleš je neskutečně přísný a zkoušky se s ním udělat nedají. Přísný je, to je jasné, ale to jsou všichni komisaři a např. já, když jsem byl ve stresu jsem z něho cítil snahu mě uklidnit :D .

Autoškola Lepík-Strnadel je podle mého správnou volbou pro zájemce o řidičský průkaz, ne jen pro svou výbornou schopnost své žáky připravit, ale taky lidský přístup ke svým žákům.
vloženo: 9. října 2018
vložil: Dominik L.,


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Opakoval jsem zde neúspěšné pokusy během stresového období, během výcviku jsem se zbavil všech starostí a začal jezdit správně a korektně, opravy učitelem, konkrétně panem lepíkem byly lidské a nebyly nepříjemně káravé.
Určitě doporučuji komukoli.
V., 20let
vloženo: 27. září 2018
vložil: Vojtěch Stoklasa,


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   S autoškolou Jaroslav Lepík jsem nesmírně spokojená, především chci poděkovat panu Lepíkovi za ohleduplnost a skvělý přístup při jízdách. Na všem se dá domluvit. Vřele všem doporučuji :)
vloženo: 4. září 2018
vložil: Helena, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Zdravím, autoškolu Jaroslava Lepíka všem doporučuji. Byla jsem velice spokojená s teoretickou i praktickou přípravou. Všichni instruktoři měli úžasný přístup a byli vždycky ochotni vyjít vstříc. Obzvlášť chci poděkovat p. Pavlíkovi za jeho trpělivost a úžasný přístup.
vloženo: 31. srpna 2018
vložil: Anna, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Výborná autoškola. Byl jsem velice spokojen s přípravou a vedením ke zkouškám. Dík patří panu Rusinovi při teorii za jeho rady a lehce pochopitelný výklad, dále panu Lepíkovi za bezproblémovou organizaci, ochotu a vstřícnost. Největší dík patří panu Pavlíkovi za jeho vedení a klidný přístup při jízdách a také trpělivost když se mi něco nedařilo. Autoškolu bych s klidným srdcem doporučit svým známým.

vloženo: 14. srpna 2018
vložil: Daniel Fišer , emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Autoškolu Jaroslav Lepík mohu rozhodně doporučit. Mnoho jsem se toho u vás naučila.
To největší díky patří panu Rusinovi, který mě s obrovskou trpělivostí a humorem provázel celým výcvikem. Na jízdy s Vámi jsem se vždy těšila, jsem Vám velice vděčná. Také chci poděkovat panu Lepíkovi za vzornou a bezproblémovou organizaci jízd, a panu Hlauškovi za štěstí u poslední zkoušky.
vloženo: 8. srpna 2018
vložil: Michaela, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Pár dní zpátky se mi podařilo úspěšně složit zkoušku z autoškoly a to vše díky skvělému vedení pana Lepíka a spol. Nikdy se mi nestalo, že bych měl nějaký problém ohledně toho že bych nestíhal teorii či jízdy, a nedokázal to vyřešit jedním jednoduchým telefonátem. Celkově jsem byl s přístupem všech v autoškole velice spokojen, ať už s přístupem pana Rusiny, jenž vyučuje teorii, či panem Lepíkem nebo panem Hlauškem, kteří mě učili řízení auta. Kdykoliv bych byl ochoten tuto autoškolu doporučit komukoliv ze svých známých a to bez sebemenších pochybností.
vloženo: 6. srpna 2018
vložil: Daniel Pindur, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Autoškolu pana Lepíka hodnotím jen v dobrém a mohu ji vřele doporučit.
Velké díky patří nejen panu Rusinovi, za teorie, které vedl odlehčeným způsobem s kapkou humoru, ale také samotnému panu Lepíkovi, který mě připravoval prakticky. Při domluvě jízd se vždycky přizpůsobil k mému času a místu.
Také mu patří velké díky za to, jak se mnou byl trpělivý, protože ne vždy to byla zrovna ukázková jízda. Nicméně, na chyby mě upozornil vždy, včas a hlavně v klidu!
Díky jeho profesionálnímu přístupu k učení svého žáka řídit, jsem nejen prošla zkouškou, ale nemusím se teď bát za volantem a jezdit sama. Ještě jednou Vám mockrát děkuji.
vloženo: 28. července 2018
vložil: Nikol K., emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Klobouk dolů před autoškolou Lepík. Po dobu jak kurzů tak jízd ke mě byli vždy vstřícní a nebyl problém změnit termín jízd, nebo doplnit chybějící hodiny teorie. Nikdy jsem se nesetkal se žádným problémem.
Instruktoři jsou příjemní a během jízd vám fakt věnují pozornost. Na zkoušky mě připravili jak nejlépe mohli.
Mohu pouze doporučit.
vloženo: 11. června 2018
vložil: David Picka,


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Byla jsem spokojena. Na jízdách se dalo skvěle domluvit, aby mi vyhovovaly. Řidičák jsem zvládla a to díky výuky p. Lepíka.
vloženo: 1. června 2018
vložil: jméno nezveřejněno,


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   S autoškolou jsem velice spokojená.Přizpůsobí se jak vám to vyhovuje.Připraví vás na zkoušky.Dokážou naučit.A je dobře že někteří učitelé jsou lehce přísní není to sranda dělat učitele autoškoly.Někteří tam ty jízdy dělají na poněkolikáté,ale jen proto že oni sami udělali chybu.Nikdy za to nemůže učitel.Já jsem to dala napoprvé a jen díky tomu,že jsem při učení dávala pozor a respektovala co učitel řekl.p.Lepík velice hodný a upřímný člověk dokáže strašně hodně naučit.p.Rusina milý a přátelský teorii naučí.p.Hlaušek hodný a komunikativni u něj se nejde za volantem ani stresovat.Děkuji nikdy nezapomenu na to kdo mě naučil řídit.
vloženo: 23. května 2018
vložil: Alena, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Autoškola Lepík mi byla doporučena, a nelituji tohoto rozhodnutí:-) Velmi profesionální přístup všech učitelů v autoškole. Odježděno bylo hned s možností dokoupit si doplňkové jízdy pro ty, kteří si ještě moc na zkoušky nevěří. A hlavně se zde naučí řídit i ti, co se zrovna nenarodili s talentem řídit
Tuto autoškolu mohu vřele doporučit:-)

vloženo: 22. května 2018
vložil: Mikuláš R., emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Autoškolu Lepík jsem si vybral z důvodu profesionáního přístupu, který ke svým žakům mají. Nikdy jsem neměl problém s domluvením jízd, teorie či náhradního termínu. Učitelé v této autoškole naprosto bez problémů, kladou důraz na to aby se žák naučil správné jízdy, není jim to jak se řiká “fuk jak jezdí”. Cena je o trochu vyšší ale ve výsledku si myslím že za to stojí. Byl jsem naprosto spokojen, ono kdybych nebyl tak nemám řidičák. Doporučuju všem co potřebují flexibliní autoškolu, jelikož pan Lepík se vám přizpůsobí.
vloženo: 10. května 2018
vložil: Radim, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Já Bronislava Kvičalová jsem se rozhodla před měsícem ,že už v této autoškole učit jízdy nebudu a to z tohoto důvodu: neustále ponižování mne a mých žáků a naschvály u zkoušek ,aby žáci neprošli ,při zkouškách některých jsem nemohla být z důvodu mého zaměstnání a proto byl p.Lepík za mně,mé žáky hned u zkoušek napomínal,že je všechno špatně a tím je úplně vynervoval ,že nebyli schopni úspěšně zvládnou zkoušku z jízd.To ví žáci kterých se to týká a dají mi za pravdu, Je to Tvá vlastnost ponižování, že Jarku Lepíku! Poslední tečkou za našim vztahem udělal dnes, někdo mu napsal špatnou recenzi a on přišel ke mne domů a před mou návštěvou mě seřval , že za tou recenzi jsem já.No Jarku já opravdu ne...to musíš vědět Ty koho jsi ještě nasral. No to je jen střípek toho proč jsem z této autoškoly odešla a je důvodů mnohem více. Této autoškole přeji mnoho obrněných žáků co si nechají všechno od tebe líbit. Ty jsi ještě neměl ani učitelák když já už dávno učila v Havířově učitele autoškol.Praxi mám delší než Ty a jsem dobrý učitel.
vloženo: 8. května 2018
vložil: Bronislava Kvičalová,


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Výborná autoškola!Skvělý přístup k žákům.Pan Lepík mě na zkoušky připravil velice dobře a vždy mi vyšel vstříc s plánováním jízd.Mohu jen doporučit!
vloženo: 4. května 2018
vložil: Petr Doležel, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Nespokojenost, zmar, zoufalství...
Lepíkové myšlenky money, money, money...

vloženo: 3. května 2018
vložil: jméno nezveřejněno, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Skvělá autoškol, super přístup. Pan Lepík dokáže připravit i naprosté tele, jako jsem byla já. Vždy mi vyšel vstříc co se týče domlouvání jízd na pozdější odpoledne. Pan Rusina, vede hodiny teorie vtipnou formou, takže jsem se nikdy nenudila. Autoškolu pana Lepíka mohu jen doporučit.
vloženo: 1. května 2018
vložil: Sabina , emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Průběh byl bez problému. Jízdy jsem si vždy domluvil tak jak já jsem mohl. Na testy jsem byl připraveny tak samo na jízdy na poprvé jsem je neudělal ale napodruhé už jo. Celkově jsem si to užil a jsem spokojeny.
vloženo: 10. března 2018
vložil: Jiří K., emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Autoškolu pana Lepíka můžu všem jen doporučit. Škola nabízí dobrou teoretickou, ale hlavně výbornou praktickou přípravu. Ještě nikdy jsem se nesetkal s tak dobrým přístupem k žákům, jako má pan Lepík. Se vším, co mi dělalo problémy, mi pohotově pomohl. Plánování a domluva jízd byla vždy podle mi vyhovujících termínů. Dokázal mě v klidu upozornit na mé chyby (a že jich bylo poměrně dost... :-) ).

Děkuji Autoškole Lepík a hlavně jmenovitě moc děkuji panu Jaroslavu Lepíkovi.
vloženo: 8. března 2018
vložil: Rostislav Berezjuk, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Autoškolu pana Lepíka můžu všem jen doporučit. Škola nabízí dobrou teoretickou, ale hlavně výbornou praktickou přípravu. Ještě nikdy jsem se nesetkal s tak dobrým přístupem k žákům, jako má pan Lepík. Se vším, co mi dělalo problémy, mi pohotově pomohl. Plánování a domluva jízd byla vždy podle mi vyhovujících termínů. Dokázal mě v klidu upozornit na mé chyby (a že jich bylo poměrně dost... :-) ).

Děkuji Autoškole Lepík a hlavně jmenovitě moc děkuji panu Jaroslavu Lepíkovi.
vloženo: 8. března 2018
vložil: anonym - jméno nevyplňeno, emailová adresa nevyplněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Autoškola Jar.Lepík je podle mého nejlepší autoškola, ve které jsem se toho naučil opravdu moc a ne jen předpisů, ale i pomůcek v provozu.Vše jsem dal napoprvé, teoretické zkoušky tak i jízdy. p. Strnadel Petr, kterého jsem měl, byl velice trpělivý, komunikativní a celkově jízdy jsem si moc užil. Děkuji za zkušenost!!!
Hartenberger Michal
vloženo: 23. února 2018
vložil: Michal Hartenberger,


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   S touto autoškolou jsem byla maximálně spokojena a mohu ji všem, kteří váhají nad výběrem autoškoly jen doporučit.

Na hodinách teorie jsem se díky panu Rusinovi nikdy nenudila a zároveň jsem si odnesla základní poznatky, díky kterým jsem úspěšně napsala testy.

Dále hodnotím velmi pozitivně i přístup a především trpělivost pana Lepíka. Vše důležité mě naučil a já jsem úspěšně dokončila i závěrečné jízdy.

Co se týče domluvy, ta byla rovněž vždy bez problému. Pan Lepík se vždy přizpůsobil mému času a dokonce i místu, odkud jsem chtěla jet.

Závěrem tímto panu Lepíkovi mnohokrát děkuji!

vloženo: 21. února 2018
vložil: Michaela Kmínková, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Tuto autoškolu jsem si vybrala na doporučení přátel a nelituji. Skvělý přístup a domluva. Teoretické i praktické testy napoprvé, takže celková spokojenost. :)
vloženo: 21. února 2018
vložil: Kristýna H., emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Skvělá autoškola.I pro ty kteří se zrovna nenarodili s volantem v ruce. Výborná teoretická výuka, jízdy rovněž super. V mém případě je třeba ohodnotit hlavně trpělivost a klid paní Kvičalové, která mě učila řídit. Vždy skvělá domluva ohledně plánování jízd.
vloženo: 21. února 2018
vložil: Dominik K., emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Autoškolu Lepík jsem si vybrala na kladné doporučení přátel a rozhodně toho nelituji. Na teoriích s panem Rusinou nebyla nikdy nuda díky jeho výkladu proloženém vtipnými příhodami. Probral s námi všechno potřebné, vždy nám zdůrazňoval a několikrát zopakoval důležité informace. Po skončení povinných teoretických hodin jsme mohli bez problémů na teorie chodit dál, dělat si e-testy a ptát se na nejasnosti. Téměř všechny jízdy jsem jezdila s panem Rusinou - lepšího učitele jsem si snad nemohla přát! Na všechny moje chyby reagoval s klidem a tím ve mě ten klid vypěstoval taky. Nestalo se mi, že bych se na jízdy netěšila. Každou hodinu jsme projízděli místa, kde rádi jezdí komisaři, kde ,,rádi vyhazují’’. A výsledek? Testy i jízdy jsem udělala napoprvé. Díky tomu vypěstovanému klidu a jistotě od mého učitele jsem u samotné zkoušky nebyla vůbec nervózní, což je velmi důležité!
AŠ doporučuji!
vloženo: 4. února 2018
vložil: Kateřina Tylečková, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

    Vřele doporučuji autoškolu p. Lepíka. Kvalitní a lidský přístup k žákům, ochota a trpělivost všech instruktorů, kteří vás profesionálně a bez stresu připraví na zkoušky.
Maximální spokojenost !!
vloženo: 20. prosince 2017
vložil: jméno nezveřejněno, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Děkuji Rudofovi a všem co jsou spokojení v autoškole Lepík , když jste Vy žáci spokojení je to i proto ,že i já mám skvělého šéfa Jardu Lepíka (majitel) a jsem v té autoškole spokojená a to se samozřejmě přenáší i na Vás žáky.A proto, já Vám všem moc děkuji.....Bronislava Kvičalová
vloženo: 6. prosince 2017
vložil: Bronislava Kvičalová,


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Autoškola Lepík byla pro mě tou nejlepší volbou, co se týče připravenosti do každodenního provozu. Odlehčená forma teorie, skvělý přístup a hlavně úžasná připravenost na zkoušky díky skvělé instruktorce paní Kvíčalové. Velice rychle odjetí jízd, okamžitý nástup na zkoušky, které nebyly díky vlivu paní instruktorky žádný problém. Autoškolu Lepík mohu jen doporučit, nabídne spolehlivou možnost bezproblémového získání řidičského oprávnění.
vloženo: 6. prosince 2017
vložil: Rudolf Matuszek, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Celkový průběh kurzů nebyl nijak těžký, dokázal perfektně připravit na zkoušky. Autoškolu jsem již doporučil...
vloženo: 6. prosince 2017
vložil: jméno nezveřejněno, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Pro všechny, kteří váhají, jakou autoškolu ve Frýdku-Místku zvolit, můžu jednoznačně doporučit autoškolu Lepík. Za velmi kvalitní výcvik řízení vozidla a vstřícnost v organizaci jízd vděčím instruktorce paní Kvíčalové. Mé díky patří taktéž panu Lepíkovi za bezproblémovou komunikaci a panu Rusinovi za hodiny teorie a asistenci na závěrečných zkouškách. Sečteno a podtrženo – výborná příprava nejen na zkoušky, ale také do následného řidičského života.
vloženo: 8. listopadu 2017
vložil: Matěj,


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Na Autoškolu Lepík budu dlouho vzpomínat,teorie v pořádku,jízdy do zkoušek v pohodě,ale po neuspěšné první zkoušce z jízd přistup pana Lepíka neskutečně nevhodný až deptající....toto si nikdo kdo se dá na pozici učitele nemůže dovolit...aby svého žáka ponižoval a slovně deptal...to neuděláš ani na podruhé!Po třetí neúspěšné zkoušce jsme se rozhodli o přestup,a udělali jsme nejlíp jak jsme mohli,jiné město a řidičak doma.....a co se týče komisařů ve Frýdku arogance....přeji všem hodně štěstí....
vloženo: 7. listopadu 2017
vložil: jméno nezveřejněno, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Jsem naprosto spokojena za výběr Autoškoly Jaroslav Lepík. Chtěla bych poděkovat všem z této autoškoly, byla jsem díky nim skvěle připravena. Především vděčím za klidné a trpělivé jízdy s panem Lepíkem, který si vždy našel čas a vždy se přizpůsobil mému času. Ačkoliv jsem opravdu přelétala, tzv. Paskov, Baška, Janovice, tak pan Lepík pro mě přijel i odvezl kdekoliv, přestože už měl mít volno. Také hodiny teorie s panem Rusinou byly perfektně vysvětleny, především s humorem, kterým tvořil bezva atmosféru. Většinu případů při teroii doplnil osobní či jinou zkušeností. Testy napoprvé, jízdy napodruhé, ale pouze mou chybou, kdy jsem zanedbávala vnější zrcátka. Takže velmi děkuji panu Lepíkovi za většinu jízd a bonbónkový doping :D, také panu Hlauškovi za občasný záskok u jízd a také panu Rusinovi za úžasné hodiny teorie a asistenci u závěrečných jízd, před kterými mi odpovídal na všechny technické dotazy, které jsem si potřebovala zopakovat. Doporučuji!! Sittová P.
vloženo: 27. října 2017
vložil: Pavlína Sittová ,


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   U autoškoly byly hodiny teorie s p. Rusinou pojaty zábavně a hlavně jsme se dozvěděli to, co jsme chtěli. Při ježdění jsme měli dost šancí projet si všechna místa hodněkrát, aby jsme vychytali všechny chyby. Na zkoušky jste pak výborně nachystaní. Učitelé mají dlouholetou praxi, rozhodně doporučuji.
vloženo: 18. října 2017
vložil: jméno nezveřejněno, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   S Autoškolou Jaroslav Lepík jsem byla velice spokojená. Odjakživa jsem měla z řízení velký strach, ale s panem Lepíkem mě veškeré obavy rychle přešly. Vždy mi vše v klidu a trpělivě vysvětlil a připravil na zkoušky. Nikdy nebyl problém s naplánováním jízd, přestože jsem časově hodně vytížená, p. Lepík mi vždy vyšel vstříc. Příjemné byly i hodiny teorie s panem Rusinou.

Přátelský přístup, vstřícnost, výborná komunikace, nové auta, profesionalita - tuto AŠ vřele doporučuji a panu Lepíkovi moc děkuji za trpělivost a čas, který mi věnoval. Jana


vloženo: 9. října 2017
vložil: Jana O.,


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Maximální spokojenost v autoškole u p. Lepíka. Teorie byla podávána zábavnou formou, s učiteli byla snadná domluva, co se týče jízd, a vždy byli pozitivně naladěni :D. Autoškolu rozhodně doporučuji všem lidem z Frýdku-Místku a okolí.
vloženo: 7. října 2017
vložil: David Valko, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   S výcvikem v autoškole Jarlosav Lepík jsem byl maximálně spokojen. Ať už při teoretické časti tak i se samotnými jízdami.

Teoretická část je podávána jednoduše a zabavným způsobem, což je pro mě veliké +. Tato část bývá pokaždé obohacená svými vlastními zkušenostmi instruktorů. A když si člověk nevěděl rady, vždycky se mu dostalo pomoci.

U jízd bych chtěl začít samotnou domluvou. Byl jsem opravdu překvapený, jak se pan Lepík stará, aby měl každý žák místo pro svou jízdu. Vždycky o ní věděl dopředu a i přes komplikace se snaží ať vše vyjde v pořádku. Pokaždé byl na domluveném místě včas a pokud nebyla možnost jak se dostat zpátky domů, snažil se vás vždy dopravit kam byla potřeba, i za cenu svého volného času. Při jízdách, NÉ jako u některých AŠ, na vás nikdo z instruktorů nekřičí a při každé chybě se vám snaží pomoci.
Pokud máte nějaký problém s konkrétní věcí, jako např. já s křižovatkou u kauflandu, snaží se aby vaše cesty směřovaly na kritická místa a jejich následné zlepšení. Za těch 2x 45 minut si nejen pořádně zajezdíte ale taky se pořádně nasmějete a 3x i více vám budou nabízet bonboný :D

Abych to shrnul, za těch pár týdnu jsem byl opravdu spokojený a už těď vím že mi AŠ bude chybět. Určitě bych tuto autoškolu doporučil každému kdo má zájem řídit auto. A na závěrečné zkoušky vás připraví na 200%!!!

Děkuji za vše, Pavlas M.
vloženo: 4. října 2017
vložil: Pavlas Michal, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Tak moje zkusenost za posledi asi 3 mesice to nemuze noklo dodelat testy maji vsichni hotove ale jizdy minimalne 3 pokusy kazdy takze priprava na zkousky z jizd je nedoszatecna idealni je porad dokupovat ja slysel ze panujou dohody mezi autoskolama a komisarema.vsichni mladi utikaji delat autoskolu jinam divim se ze to majitelum nevadi jak se o nich ve meste hovori. Aleš
vloženo: 27. září 2017
vložil: anonym - jméno nevyplňeno, emailová adresa nevyplněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Tak moje zkusenost za posledi asi 3 mesice to nemuze noklo dodelat testy maji vsichni hotove ale jizdy minimalne 3 pokusy kazdy takze priprava na zkousky z jizd je nedoszatecna idealni je porad dokupovat ja slysel ze panujou dohody mezi autoskolama a komisarema.vsichni mladi utikaji delat autoskolu jinam divim se ze to majitelum nevadi jak se o nich ve meste hovori. Aleš
vloženo: 27. září 2017
vložil: anonym - jméno nevyplňeno, emailová adresa nevyplněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Mohu jenom doporučit !!
vloženo: 27. července 2017
vložil: Tomáš, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   S autoškolou p.Lepíka jsem byl maximálně spokojen! Z řízení jsem měl ze začátku strach, ale díky klidnému a trpělivému přístupu pana Hlauška probíhaly jízdy v naprostém klidu. Na zkoušky vás skvěle připraví jak po teoretické tak po praktické stránce. Tuto autoškolu můžu všem doporučit!!!
vloženo: 16. července 2017
vložil: Tom Kubliha, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Autoškolu Lepík Frýdek-Místek mohu jen doporučit.Kurz probíhal vždy v klidu, v pohodě, pan Lepík vždy vše dobře vysvětlil.Zkoušky jsem udělal napoprvé.Děkuji.
Jan Rzyman
vloženo: 2. června 2017
vložil: Jan Rzyman, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Mám s autoškolou od Lepíka velmi dobrou zkušenost. Řidičák jsem udělal na první pokus a inspektor s mou jízdou neměl žádné problémy. Učitelé jsou zde velmi pozorní, snaží se vše pečlivě vysvětlit a dobře tak připravit žáka na zkoušky. Tímto všem učitelům velmi děkuji.
vloženo: 14. května 2017
vložil: Matouš P., emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Autoškola Lepík je podle mě ve Frýdku - Místku bezkonkurenční.Pan Lepík mi vše jasně a klidně vysvětlil,perfektně mě připravil na zkoušky.Za mě určitě palec nahoru.Učitelé od pana Lepíka byli taky moc fajn,vše vám jasně vysvětlili a když jsem udělal nějaké chyby,tak byli klidní a snažili se mi vše vysvětlit,tak abych to pochopil.Rozhodně doporučuji,do zkoušek vás naučí to nejdůležitější co k řízení potřebujete :)
vloženo: 25. dubna 2017
vložil: Jan Modrianský,


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Tuto autoškolu jsem si vybrala na doporučení svého přítele, který ji zde dělal u pana Hlauška. Nemůžu víc než jen souhlasit, že přístup k žákům je úžasný, dokážou vše vysvětlit i v tom co mi nebylo pořád jasné. Dokážou Vám vyjít v čemkoliv vstříc a poradit. Díky tomu jsem dala testy i jízdy na poprvé. Jízdy byly zábavné, upovídané, prostě se člověk nikdy nenudil! Bylo to super!! Ještě jednou moc děkuji panu Hlauškovi, že jsem to dala. Jsem strašně šťastná. Moc Vám děkuji :)
vloženo: 25. dubna 2017
vložil: Tereza Labajová,


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Chtěla bych VELMI poděkovat AŠ Lepík. U pana Lepíka jsem prošla RYCHLOKURZEM, a právě jsem přišla od zkoušek které jsem díky panu Lepíkovi zvládla hned NAPOPRVÉ. V AŠ Lepík se potkáte jen s velmi příjemnými instruktory, kteří Vám vždycky vyhoví v plánování jízd, teorie a skvěle Vás připraví na závěrečné zkoušky. V průběhu autoškoly jsem měla možnost se seznámit a jet se všemi instruktory. Každý z nich je super, ale zaručeně nejlepší je sám pan Lepík a pan Rusina (a jejich bonbónkový doping :D). Pokud chcete opravdu kvalitně a v klidu projít výcviek autoškoly, doporučuji jedině AŠ Lepík.
S.K.
vloženo: 10. dubna 2017
vložil: Sabina K., emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Nemůžu si na nic stěžovat.
Moc bych chtěla poděkovat celému složení AŠ Lepík. Panu Rusinovi za teoretické hodiny, které byly zajímavé, panu Lepíkovi za to, že suploval pana Strnadla na závěrečné zkoušce. Ale největší dík patří panu Strnadlovi, který se mnou měl neskutečnou trpělivost. Řidičák napoprvé jsem získala jen díky jeho přístupu.
Kdybych si měla znovu vybrat autoškolu, nezaváhám.
Ještě jednou moc díky.
vloženo: 2. dubna 2017
vložil: Zuzana Zálešáková,


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Autoškola Lepík je skvělá volba, na zkoušky jsem byl velmi dobře připraven (zvládl jsem je napodruhé).
Výuka teorie s panem Rusinou byla zábavná, jízdy jsem pak absolvoval s panem Hlauškem, který mi vždy výborně vysvětlil mé chyby a provedl mě přes všechny záludné místa ve FM.
Také musím poděkovat za skvělý přístup - jakožto dojíždějící z Ostravy jsem neměl problémy s domluvením jízd i teorie.
Cenově je autoškola vynikající, autoškola má i možnost úhrady kurzu na splátky.
Nezbývá mi tedy nic jiného, než autoškolu Lepík doporučit a poděkovat týmu autoškoly za jejich trpělivost při mé výuce :).
vloženo: 27. března 2017
vložil: David Rajský,


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   S panem Lepíkem jsem nadmíru spokojená a myslím si, že lepší autoškolu jsem si ani vybrat nemohla! :)Ve všem bez problému vyhoví, poradí a hlavně perfektně naučí jezdit a skvěle připraví na zkoušky. Teorie jsou super a zábavné. Tuto autoškolu mohu vřele doporučit!
vloženo: 24. března 2017
vložil: Tereza Vyležíková,


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Chtěl bych poděkovat Autoškole Lepík za skvělý přístup k žákům, jak na teorii u skvělého p.Rusiny, tak i na jízdách, kde jsem měl taky p.Rusinu. Projeli jsme všechno co se dalo a neustále zkoušeli znova chyby dokud mi nebyly jasné jako např. v husté dopravě značka STOP, která se snadno přehlédne. I díky tomu jsem dal zkoušky napoprvé, ikdyž s odřenými uši, jelikož nervozita k tomu patří.. Mohu tuto Autoškolu určitě doporučit!! Velká spokojenost.
vloženo: 21. března 2017
vložil: Michal,


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Zdravím, autoškolu mohu jen doporučit. Hodiny teorie byly jak naučné tak zábavné. Pan Rusina je skvělý učitel. Jezdila jsem s panem Lepíkem a nemohu si stěžovat. Přesně Vám vysvětlí co a jak. Zkoušky jsem díky tomu zvládla na první pokus, i když jsem byla trochu nervozni.

vloženo: 10. března 2017
vložil: Debora, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Řidičák jsem celkem odkládala, dokud se mi nezavolali rodiče, že je vše zařízené, jen stačí donést zálohu a dojít do učebny, kde se dozvím zbytek.
No, po***** jsem byla až za ušima, ale ve finále to byla paráda.
Nejprve jsem jezdila s panem Rusinou, ze kterého jsem měla nejprve velký respekt, ale je to pohodový a především vtipný člověk a to nejen v autě, ale i při teorii.
Poté jsem už jezdila jen s panem Lepíkem. Také to je člověk na svém místě. A hlavně jemu děkuji, že jsme to nějak dotáhli do konce. (sice na po 2., ale mám to)
S oběma pány se dalo vždy domluvit odkud budu jezdit a pokud jsem potřebovala někde zavést, nebyl problém.
Zkrátka, pohoda a paráda. :)
vloženo: 9. února 2017
vložil: Eva Fabiánková, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Ke zkouškám jde člověk plně připravený.
Ochota učitele, když není něco jasné, tak vždy člověk dostane tu správnou radu jak situaci vyřešit..

Doporučuji, velká spokojenost. Tím děkuji p. Lepíkovi za skvělý kurz..
vloženo: 7. února 2017
vložil: Adam,


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Jakožto úspěšný absolvent si dovolím napsat stručné hodnocení (zkoušky jsem úspěšně složil napodruhé).
To, co odlišuje pana Lepíka od ostatních autoškol je trpělivost a ochota instruktorů přizpůsobit se časovému harmonogramu studenta (po celé trvání kurzu se mi ani jednou nestalo, že bych musel zrušit kroužek/trénink kvůli autoškoly). Navíc díky individuálního přístupu je zde vysoká pravděpodobnost, že zkoušky složíte napoprvé a obstojíte i před takovými katy, jakými jsou právě komisaři z Frýdku-Místku :)
vloženo: 31. ledna 2017
vložil: Dalibor, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Naprosto skvělý přístup učitelů! Nové auta, skvělý technický stav. Zkoušky zvládnuté napoprvé.
vloženo: 30. listopadu 2016
vložil: Jakub, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Určitě doporučuji tuto autoškolu velmi suprový přístup k žákům. Nebát se na nic zeptat:)
vloženo: 24. listopadu 2016
vložil: anonym - jméno nevyplňeno, emailová adresa nevyplněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Dobrý den všem:)

Nedávno jsem dodělala řidičák u p. Lepika. Moc doporučuji.Po všech stránkách moc spokojena:) Zkoušky jsem udělala na PODRUHÉ, a to u pana komisaře ,,Zrzka" takže to není jen o komisaři,ale také o autoškole a hlavně o mezičlánku mezi volantem a sedadlem:)
vloženo: 16. listopadu 2016
vložil: Ludmila , emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   AŠ Jaroslav Lepík mohu s čistým svědomím všem doporučit. Výuka probíhala v příjemné atmosféře, člověk se nebojí na cokoliv zeptat, instruktor je vždy vstřícný a chápe, že žádný učený z nebe nespadl. Při jízdách jsem se cítila bezpečně a uvolněně, učení bylo tedy mnohem přirozenější. Velmi mi vyhovovala časová flexibilita instruktora a hlavně vstřícné jednání. Za mě palec nahoru :)
Chci poděkovat celému týmu AŠ, a speciálně panu Rusinovi, který měl se mnou trpělivost a připravil mě ne jen na závěrečnou zkoušku, ale také na bezpečnou jízdu pro celý život.

vloženo: 19. října 2016
vložil: Žaneta, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Chtěla bych tímto poděkovat celému týmu Autoškoly Jaroslav Lepík. Jak teorie tak jízdy byly provedeny v kvalitní podobě. Zkoušky jsem udělala na poprvé a to hlavně kvůli panu Lepíkovi a jeho dobrých instrukcím k jízdám. Autoškolu mohu jen doporučit, protože patří mezi kvalitní ve městě.
vloženo: 17. srpna 2016
vložil: Michaela Klempová,


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Tímto bych chtěla poděkovat hlavně p.Lepíkovi a p.Rusinovi za ochotu a přípravu na závěrečnou zkoušku. S autoškolou jsem byla velice spokojená a všem můžu doporučit. Nebyl žádný problém s domluvou jízd, teorie nebyla nudná díky p. Rusinovi, který vždy řekl nějaký vtip a obohatil hodinu. Kdo váhá nad jakoukoli AŠ, tak ať se určitě rozhodne pro Autoškolu Lepík. Nebude určitě litovat a bude velice spokojený, jak jáá :)
vloženo: 8. srpna 2016
vložil: Silvie ,


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Tímto bych chtěla velmi poděkovat celému týmu AŠ za profesionální přípravu k závěrečné zkoušce. Zejména panu Strnadelovi, který se mnou s neuvěřitelnou trpělivostí překonával první hodiny a zbytek poté "doladil" p. Lepík. Také p.Rusina byl v teoretických kurzech nepřekonatelný. Chtěla bych hlavně vyzvihnout individuální přístup a bezproblémovou komunikaci při domlouvání jízd i teorie. AŠ p.Lepíka a Strnadela mohu opravdu jen doporučit. Ještě jednou děkuji pánové, sama se tomu divím, ale podařilo se vám překonat přísloví o strém psu a nových kouscích... Přeji hodně dalších spokojených žáků!
vloženo: 14. června 2016
vložil: Kamila Valasová, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Velmi děkuji autoškole Jaroslav Lepík, který me maximálně připravil na zkoušky. Projel cele město, vyslětlil a poradil. Jsem mu opravdu vděčný za trpělivost, kterou semnou museli Mít, jelikož jsem měl ze řízení opravdu strach, ale díky panu Lepíkovi, jsem vse zvládnu bez problémů. Pokud mužů doporučit tak jedině Autoškola Jaroslav Lepík a nejlépe jízdy s panem Lepíkem a Rusinou, kteří vás na vse výborně připraví.
vloženo: 2. května 2016
vložil: Michal, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Velmi děkuji autoškole pana Jaroslava Lepíka :-). Byla jsem opravdu spokojena jak s přípravou na závěrečné zkoušky tak s jizdami a celkovým přístupem. Jízdy byli s panem Lepíkem zábavné, když nevíte poradi-vysvetli. Pro me byl opravdu Velká opora u zkoušek a za to jsem mu opravdu vděčná. I za zabavne a poučné teorie Děkuji panu Rusinovi se kterým jsem jela asi 3×, ale jízdy s nim byli taky super a hodně pomůže. Akorát jsem nejdřív Patřila pod autoškolu pana Strnadla, mají to tam už nějak rozděleno, a na jízdy s nim jsem se spíše bála než těšila. Ale každý to má jinak. Proto jsem vděčná, že jsem se dostala později k panu Lepíkovi, který me na zkoušky a celkove jízdy připravil na 100% jen díky němu jsem zkoušky zvládla. Hlavně na jízdy s ním jsem se těšila maximálně. Děkuji moc !! Proto každému doporučuji autoskolu pana Lepíka, na kterého budu ráda vzpomínat a dokonce mi po něm bude smutno :-)
vloženo: 2. května 2016
vložil: Denisa , emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Velmi děkuji autoškole pana Jaroslava Lepíka :-). Byla jsem opravdu spokojena jak s přípravou na závěrečné zkoušky tak s jizdama a celkovým přístupem. Jízdy byli s panem Lepíkem zábavné, když nevíte poradi-vysvetli. Pro me byl opravdu Velká opora u zkoušek a za to jsem mu opravdu vděčná. I za zabavne a poučné teorie Děkuji panu Rusinovi se kterým jsem jela asi 3×, ale jízdy s nim byli taky super a hodně pomůže. Akorát jsem nejdřív Patřila pod autoškolu pana Strnadla, mají to tam už nějak rozděleno, a na jízdy s nim jsem se spíše bála než těšila. Proto jsem vděčná, že jsem se dostala později k panu Lepíkovi, který me na zkoušky a celkove jízdy připravil na 100% jen díky němu jsem zkoušky zvládla. Hlavně na jízdy s ním jsem se těšila maximálně. Děkuji moc !! Proto každému doporučuji autoskolu pana Lepíka, na kterého budu ráda vzpomínat a dokonce mi po něm bude smutno :-)
vloženo: 2. května 2016
vložil: Denisa , emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Autoškolu můžu určitě doporučit!
Všichni učitelé mají vstřícný a pohodový přístup, vždy všechno vysvětlí, poradí, jak je potřeba. Speciální dík patří p. Strnadelovi za ochotu, pevné nervy a trpělivost při jízdách, jelikož jsem nepatřila zrovna k těm nadaným :).
Oceňuji i přípravu na teorii, hodiny s p. Rusinou byly záživné a vtipné. Všechny materiály dostanete k zapůjčení, včetně vlastního výukového cd na ovládání vozidla a hlavně s řešením dopravních situací přímo po FM.
Další výhodou je i příznivá cena kurzu.
Sečteno podtrženo, při výběru autoškoly neváhejte :)


vloženo: 1. dubna 2016
vložil: Eva, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Chci velmi poděkovat celé autoškole za ochotu a že mně připravili na závěrečnou zkoušku kterou jsem absolvoval podruhé. Zároveň chci velmi poděkovat p.Rusinovi, který byl trpělivý a naučil mně osobní automobil ovládat. Autoškolu doporučuji všem začínajícím řidičům
vloženo: 29. února 2016
vložil: David, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   CHtěl bych poděkovat AŠ Jaroslav Lepík.
Hlavně bych chtěl poděkovat P. Strnadelovi za přistup,toleranci i flexibilitu výběru časů jizd atd.
Kamaradský přístup a profesionalita P.Strnadela mi pomohla úspěšně složit zkoušky na poprvé.
Moc děkuji a doporučuji
vloženo: 20. února 2016
vložil: Filip O.,


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Tímto bych chtěl poděkovat celému týmu autoškoly za bezproblémovou přípravu k závěrečným zkouškám. Je vidět že pánové mají dlouholetou praxi s výcvikem. Měl jsem možnost jezdit se všemi instruktory, a od každého jsem si něco k závěrečné zkoušce vzal. K výcviku jsem se hlásil s obavami z řízení vozidla, ale po závěrečné zkoušce jsem si od pana komisaře vyslechnul že už jsm určitě jezdil na černo což byl totální nesmysl:). Za volantem mi to šlo tak jsem se s panem Lepíkem dostal až do Otravy což bylo velice záživné. Speciální poděkování patří panu Rusinovi za přípravu jak k teoretickým zkouškám tak v terénu. Celkově jsem spokojený takže za ***** a k 18tým narozeninám mladšího bratra, posílám dalšího uchazeče o řidičské oprávnění skupiny B právě do autoškoly Lepík.
vloženo: 5. února 2016
vložil: Jan Zavada, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Co se učebny týče tak je dobře vybavena i výklad teorie je dohnán téměř k dokonalosti díky perfektně spracovaným videím,které znázorňují jak praktické věci obecně tak díky panu Lepíkovi a spol. také veškeré důležité místa v F-M kde se odehrává i závěrečná zkouška.Přístup a domluva je absolutně bez jakýchkoliv problémů to samé i cena.Se službami Autoškoly Lepík jsem byl nadprůměrně spokojen a mohu jen doporučit všem kteří váhají kam nastoupit.Filip Sklář
vloženo: 14. prosince 2015
vložil: Filip Sklář,


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Tuto autoškolu bych rozhodně doporučil ostatním.Ať už jde o dobře vybavenou učebnu, perfektní výklad teorie či opravdu slušných aut k jízdě, není nic co bych změnil.
Férové, vstřícné a klidné jednání, učební materiál s CD. nejlepší autoškola kterou si můžete ve Frýdku-Místku vybrat.
Zkouškou jsem prošel napoprvé.100% spokojenost.
vloženo: 9. prosince 2015
vložil: Antonín Maňák,


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Autoškolu bych Vám doporučila. Jízdy s panem Rusinou byly klidné a hodně Vás naučí. S panem Lepíkem jsem neměl, žádné problémy jen mě trošku uráží,že pán Strnadel se začne smát když někdo nedá jízdy a směje se té chybě co kdo udělal. A také to jak pán Strnadel umí perfektně potopit u závěrečných jízd,že komisařovi připomene chyby. Kdyby tam nebyl pán Strnadel neměl bych žádné připomínky.
vloženo: 7. prosince 2015
vložil: jméno nezveřejněno, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Tato autoškola má moto „V KLIDU A V POHODĚ“ a musím říct, že to tak i je. Do této autoškoly jsem nastoupila s velkým strachem z řízení. Nikdy jsem auto neřídila a ani nechtěla. Po první lekci na parkovišti jsem zjistila, že to vůbec není nic složitého! Již předem nám vše bylo vysvětleno teoreticky velmi dobře a stručně. Všichni instruktoři mají velkou trpělivost. V klidu vám řeknou, kde děláte chybu a jak byste měli příště reagovat. Zkoušku jsem sice neudělala na poprvé, ale teď si věřím mnohem víc, než kdybych ji na poprvé udělala. A když nasednu do auta, nebudu mít strach, že se něco stane. Měla jsem tu čest být i součástí nových pravidel zkoušky. Nebylo to vůbec nic složitého. Takže se není čeho obávat. Autoškolu Jaroslav Lepík velmi doporučuji!
vloženo: 4. listopadu 2015
vložil: Barbora Sikorová,


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Autoškolu pana Lepíka mohu jen doporučit skvělá domluva,nauka,vstřícnost, hlavně má každý z nich pevné nervy...byla jsem maximálně spokojená a děkuji panu Lepíkovi a celému jeho kolektivu, že jsem zkoušky zvládla napoprvé už se těším až vyjedu do ulic.
vloženo: 2. listopadu 2015
vložil: Nikola Nováková,


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Mohu jedině doporučit, přístup, domluva ,zkoušku jsem zvladla na poprve a to jen diky nemu nemam co vytkout Profici s velkym P
vloženo: 30. října 2015
vložil: anonym - jméno nevyplňeno, emailová adresa nevyplněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   s touto autoskolou jsem rozhodne spokojena nebyla.Neustale rvani a ponizovani neni na miste profesionalniho ucitele,ze ano pane Lepiku? Stezuje si behem jizdy na ostatni zaky,takze pocitam s tim,ze i ja jsem byla stredem spatne konverzace.Pri zkouskach mu samozrejme nebrani aby vam do jizdy mluvil.Ano ,zkousku jsem zvladla ale jen diky sve klidnosti.Tuto autoskolu bych nedoporucila ani svemu uhlavnimu nepriteli.Nekdy je na miste zvyseni hlasu,ale ne neustale,takhle je zak jen ve stresu a boji se,tim dela chyby.
vloženo: 18. října 2015
vložil: jméno nezveřejněno, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Myslím si, že tato autoškola je správná volba ! :)
Jsem naprosto spokojená, jak se vstřícností a super přístupem k žákům, tak také s výbavou a zázením autoškoly :)
Mohu jenom doporučit!

vloženo: 7. října 2015
vložil: Johana Damková,


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Dobry den,mohu tuhle autoškolu jen doporučit..Byla jsem maximálně spokojená!Pan učitel Lepik byl semnou velice trpělivý a hodně mě naučil,zkoušky jsem diky jeho pripravě zvladla:)Perfektni domluva,teorie s panem Rusinou byly naucne a zaživne!Jeste jednou mooc dekuji,uz se tesim az papiry budu mit v ruce a vyjedu do ulic...:)


Valečková
vloženo: 16. září 2015
vložil: Kateřina Valečková,


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Pro tuto autoškolu jsem se rozhodla jednak na základě dobrých zkušeností mých známých a také prostřednictvím hodnocení na této stránce, přičemž určitě nelituji. Autoškolu pana Lepíka mohu jen doporučit, určitě souhlasím s názory, že nejlepší autoškola ve městě. Vynikající přístup k žákům, dobrý vozový park i vybavení učebny, navíc cenově dostupné. Na zkoušky perfektně připraví, velmi přínosné byly teoretické hodiny pana Rusiny, který výuku obohatil o mnoho zážitků z praxe, navíc vtipným způsobem, takže hodiny určitě nebyly nudné. Rovněž je velkým plus, že autoškola má vlastní výukové CD s řešením dopravních situací přímo ve Frýdku-Místku, takže víte, na co si především dávat při zkoušce pozor. Co se týče jízd, měla jsem možnost jezdit s téměř všemi instruktory, přičemž všichni byli přátelští, pohodoví, trpěliví i vstřícní při plánování jízd. V rámci těchto jízd se mnou projeli snad všechna zákoutí ve městě, což se nedá říct o konkurenci, kdy se například kamarádce stalo, že se na některá místa dostala až u zkoušky a taky na to doplatila. Zkoušku jsem dala napoprvé, takže velká spokojenost a tímto ještě jednou všem moc děkuji :-)
vloženo: 8. září 2015
vložil: Martina Zbončaková,


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Pro tuto autoškolu jsem se rozhodla jednak na základě dobrých zkušeností mých známých a také prostřednictvím hodnocení na této stránce, přičemž určitě nelituji. Autoškolu pana Lepíka mohu jen doporučit, určitě souhlasím s názory, že nejlepší autoškola ve městě. Vynikající přístup k žákům, dobrý vozový park i vybavení učebny, navíc cenově dostupné. Na zkoušky perfektně připraví, velmi přínosné byly teoretické hodiny pana Rusiny, který výuku obohatil o mnoho zážitků z praxe, navíc vtipným způsobem, takže hodiny určitě nebyly nudné. Rovněž je velkým plus, že autoškola má vlastní výukové CD s řešením dopravních situací přímo ve Frýdku-Místku, takže víte, na co si především dávat při zkoušce pozor. Co se týče jízd, měla jsem možnost jezdit s téměř všemi instruktory, přičemž všichni byli přátelští, pohodoví, trpěliví i vstřícní při plánování jízd. V rámci těchto jízd se mnou projeli snad všechna zákoutí ve městě, což se nedá říct o konkurenci, kdy se například kamarádce stalo, že se na některá místa dostala až u zkoušky a taky na to doplatila. Zkoušku jsem dala napoprvé, takže velká spokojenost a tímto ještě jednou všem moc děkuji :-) M.Zbončaková
vloženo: 8. září 2015
vložil: anonym - jméno nevyplňeno, emailová adresa nevyplněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Maximální spokojenost. Autoškola pana Lepika vám da skvělou přípravu na zkoušky. Trpělivi a přátelští učitele. Jizdy probíhaji bez stresu. Všechno probiha v klidu a uvolněne. Zkoušky mam na poprvé takže mužů vřele doporučit!

vloženo: 3. září 2015
vložil: Nikol Dorotikova, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Maximální spokojenost. Autoškola pana Lepika vám da skvělou přípravu na zkoušky. Trpělivi a přátelští učitele. Jizdy probíhaji bez stresu. Všechno probiha v klidu a uvolněne. Zkoušky mam na poprvé takže mužů vřele doporučit!
Nikol Dorotikova
vloženo: 3. září 2015
vložil: anonym - jméno nevyplňeno, emailová adresa nevyplněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Dělal jsem u pana Lepíka dvě autoškoly na A2 a dnes dodělal i A.
Naprostá spokojenost jak k přístupu , rychlosti , domluvě a technickém stavu vozového parku.
Doporučuji!!!
vloženo: 12. srpna 2015
vložil: Patrik Filip, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Tuto autoškolu mohu všem vřele doporučit. Vstřícní a hlavně trpěliví instruktoři. Teorie obohacena tipy ze života. Zapůjčení vlastních knih a cd. Výborný vozový park a skvělé zázemí. Zkoušky jsem zvládl na poprvé, takže 100% spokojenost. Dle mého názoru nejlepší autoškola ve městě a blízkém okolí.
vloženo: 21. července 2015
vložil: jméno nezveřejněno, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Tuto autoškolu mohu všem vřele doporučit. Ochotní instruktoři plní trpělivosti, kteří vždy vyjdou vstříc. Teorie obohacena tipy ze života. Výborný vozový park a dobrovolné zapůjčení knihy a cd. Zkoušky jsem zvládl na poprvé, takže 100% spokojenost.
vloženo: 21. července 2015
vložil: anonym - jméno nevyplňeno, emailová adresa nevyplněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   super učitelé, vstřícní a hlavně naučí, mohu jenom doporučit,byla jsem velice spokojená.
vloženo: 6. června 2015
vložil: jméno nezveřejněno, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Skvělí instruktoři, dobrá příprava a přístup. Určitě vřele doporučuji. Zkouška dána na poprvé :-) Chce se to jen trochu snažit a nepodléhat panice :-)
vloženo: 22. května 2015
vložil: S. Priesol,


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Vřele doporučuji autoškolu pana Lepíka. kvalitní a lidský přístup k žákům, ochota a trpělivost všech instruktorů kteří vás profesionálně a bez stresu připraví na zkoušky. Dnes jsem úspěšně složil zkoušky a nemohu nic vytknout. maximálně spokojen. děkuji
vloženo: 28. dubna 2015
vložil: J. Hubeňák, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Atoškolu p. Lepíka mohu všem doporučit. Instruktoři byli velmi ochotní. Obzváště bych chtěla poděkovat p. Rusinovi za jeho trpělivost při výuce a smysl pro humor. Bonbóny kterými mě při jízdách dopoval mi vždycky zvedly náladu. Zkoušku jsem úspěšně složila na první pokus.
vloženo: 17. března 2015
vložil: M. Čermáková,


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Atoškolu p. Lepíka mohu všem doporučit. Instruktoři byli velmi ochotní. Obzváště bych chtěla poděkovat p. Rusinovi za jeho trpělivost při výuce a smysl pro humor. Bonbóny kterými mě při jízdách dopoval mi vždycky zvedly náladu. Zkoušku jsem úspěšně složila na první pokus. M. Čermáková
vloženo: 17. března 2015
vložil: anonym - jméno nevyplňeno, emailová adresa nevyplněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Tato autoškola vás hlavně velmi dobře připraví na závěrečné zkoušky. Učitelé jsou trpěliví a zkušení. Mé velké dík patří zejména panu Rusinovi. :)
vloženo: 17. března 2015
vložil: Dobroslava Čepcová,


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Skvělá autoškola, dobré a zábavné teoretické hodiny, učitel mluví ze zkušeností, což je nesmírné plus. Dále hodiny jízdy za volantem také super, učitélé jsou příjemní, nikdy jsem neměl problém, že by po mě hulákal, že jsem "neschopný mamlas" jak to někde bývá, ale naopak se naží žákům pomáhat jak jen to jde, velice jsem ocenil domluvu jízd.V autoškola vám zapůjčí i učebnice či PC verzi. Velkou výhodou je i CENA ! Jestli vybíráte, mohu jenom doporučit!
vloženo: 20. ledna 2015
vložil: jméno nezveřejněno, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Můžu říct jen děkuji za vše. Skvělou přípravu, zábavné hodiny teorie, za skvělou domluvu a trpělivost. Pan Lepík určitě naučí jezdit a připravit i ty, kteří jsou stejná "polena" jako já:-) Pokud váháte, nebo hledáte autoškolu, která Vás dokonale připraví na život řidiče určitě je tohle ta pravá:-)
vloženo: 3. prosince 2014
vložil: Lenka Šarochová,


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Tuto autoškolu vybrala kamarádka, ale jsem jí za to velice vděčná, vytknout nemohu vůbec nic. Teorii jsem si osvojila z množství teoretických hodin. Praktické dovednosti mě učili výborní učitelé (bylo jich více, což je lepší, každý mi poradil, co by se ještě dal ozlepšit a jak). Přišel čas zkoušek, udělala jsem je napoprvé. Jestli vybíráte, mohu jenom doporučit!
vloženo: 26. listopadu 2014
vložil: Natálie, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Skvělá autoškola.I pro ty kteří se zrovna nenarodili s volantem v ruce. Výborná teoretická výuka, jízdy rovněž super. V mém případě je třeba ohodnotit hlavně trpělivost a klid p, Rusiny, který mě učil řídit. Vždy skvělá domluva ohledně plánování jízd. Opravdu jsou skvělí. Doporučuji.
vloženo: 25. listopadu 2014
vložil: Petra Popovová, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Teorie od zkušených učitelů s praktickými radami. Jízdy v dieselových vozech s trpělivými a klidnými instruktory. Férové a vstřícné jednání, dobrá cena, učební materiál s CD, příjemné prostředí... ,zkrátka nejlepší volba v tomhle městě a okolí. Udělal jsem napoprvé a mohu vřele doporučit.
vloženo: 16. listopadu 2014
vložil: Ondřej Vaněk,


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Autoškolu Lepík mohu hodnotit jenom kladně. Na teoriích nám p. Rusina vše vysvětlil na praktických příkladech a na jízdách jsme se učili vyvarovat nejčastějších chyb a špeků, které se při zkouškách stávají. Zkoušky jsem udělala na poprvé, což je jistě ta nejlepší vizitka.A bonbónky, kterými nás učitelé dopovali během jízd a zkoušky, pomohly. :-)
vloženo: 11. listopadu 2014
vložil: Hana Závodná, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Dnes jsem absolvovala úspěšně zkoušku hned na poprvé. Super přístup, jsem maximálně spokojena. Děkuji za průpravu na testy, které jsem zvládla úspěšně...
vloženo: 6. listopadu 2014
vložil: Petra,


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Celkový průběh kurzů hodnotím velmi pozitivně. Všichni instruktoři se snaží vyjít co nejlépe žákovi. Žádné problémy, teorii umí skvěle vysvětlit a projedou s Vámi snad všechny křižovatky a nepříjemné úseky ve městě. Zkoušek jsem se bála, ale naštěstí díky této autoškole jsem je zvládla úspěšně. Všem doporučuji!!
vloženo: 4. listopadu 2014
vložil: Veronika Siebeltová, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Právě jsem úspěšně absolvoval tuto autoškolu, a můžu říct že jsem maximálně spokojen. Všichni instruktoři byli vstřícní a pohodoví. Většinu jízd jsem měl s panem Lepíkem, který je klidný, nekonfliktní, a vždy jsme se na všem bez problému domluvili. Můžu jen doporučit.
Děkuji za skvělou přípravu na zkoušky.
- Mario Pokorný
vloženo: 26. října 2014
vložil: Mario Pokorný,


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Tým pana Lepíka byl při kurzu naprosto profesionální a za každé situace mi vyšel vstříc. Hodiny teorie byly doplněny o zkušenosti a byly i zábavně pojaty. Co se týká jízd tak byly naprosto perfektní, připravili mne na valnou většinu dopravních situací a Pan Lepík byl i ochoten se mnou zajet do Ostravy a projezdit veškeré důležité trasy v ní. S autoškolou jsem byl nesmírně spokojen a jsem rád že jsem si vybral tuto autoškolu.
vloženo: 30. září 2014
vložil: Václav Vitásek,


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   s autoskolou jsem velmi spokojen.doporucuju zajimava vyuka.
vloženo: 25. září 2014
vložil: Lukas,


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Super přístup, kvalitní výcvik, maximální spokojenost, zkoužky hotové na poprvé.

Děkuji panu Lepíkovi a všem instruktorům z autoškoly.

Autoškolu doporučuji všem.
vloženo: 9. září 2014
vložil: anonym - jméno nevyplňeno, emailová adresa nevyplněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Jednoduše, paráda. Každý začátečník má pocit, že to snad nezvládne, ale u pana Lepíka mě na zkoušky výborně připravili. Bezproblémový přístup od všech instruktorů, cenová dostupnost a hlavně vycházení vstříc žákovi nejen v časové oblasti. Mohu jen doporučit!
vloženo: 4. září 2014
vložil: Daniel Folta, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Autoškolu Jaroslav Lepík,mužu jenom doporučit..Příjemný a zároveň profesionální přístup od všech v této autoškole za dobrou cenu..Ať už si vzpomenu na cokoliv vždy se dalo nějakým zpusobem domluvit..A u zkoušek mě osobně pan Lepík nenechal ve štychu.Takže velice děkuji celemu tymu pana Lepíka,že jsem zvladl testy a prošel hladce autoškolou.
vloženo: 4. září 2014
vložil: Vojtěch Peřina,


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   S panem Lepíkej jsem byl nad míru spokojen. Jízdy jsem měl s většinou instruktorů, kdy každý z nich byl úžasný. Všichni se můžou pyšnit příjemným, lidským a hlavně chápavým přístupem. Vše se vám snaží vysvětlit na jednoduchých příkladech a následně i prakticky během jízd. Každý týden docházíte na 2 hodiny teorie, které nejsou pouhé sledování instruktážního videa, ale také vtipné a praktické případy z běžného provozu, které určitě využijete. Všechny potřebné materiály dostanete, jak knihu s testovými otázkami, takže si nemusíte nic kupovat, tak i případně cdéčko se všemi možnými otázkami, z kterého jsem se učil na testy. Během jízd vás berou po většině frekfentovaných cest, které se u zkoušek objevují a také vás připravují na různé špeky a časté chyby za které se u zkoušky vyhazuje. Abych to shrnul - jsem rád, že jsem si vybral zrovna tuhle autoškolu.
vloženo: 20. srpna 2014
vložil: Jan Skotnica,


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   S panem Lepíkej jsem byl nad míru spokojen. Jízdy jsem měl s většinou instruktorů, kdy každý z nich byl úžasný. Všichni se můžou pyšnit příjemným, lidským a hlavně chápavým přístupem. Vše se vám snaží vysvětlit na jednoduchých příkladech a následně i prakticky během jízd. Každý týden docházíte na 2 hodiny teorie, které nejsou pouhé sledování instruktážního videa, ale také vtipné a praktické případy z běžného provozu, které určitě využijete. Všechny potřebné materiály dostanete, jak knihu s testovými otázkami, takže si nemusíte nic kupovat, tak i případně cdéčko se všemi možnými otázkami, z kterého jsem se učil na testy. Během jízd vás berou po většině frekfentovaných cest, které se u zkoušek oběvují a také vás připravují na různé špeky a časté chyby za které se u zkoušky vyhazuje. Abych to shrnul - jsem rád, že jsem si vybral zrovna tuhle autoškolu.

Skotnica Jan
vloženo: 20. srpna 2014
vložil: anonym - jméno nevyplňeno, emailová adresa nevyplněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Skvělá autoškola, naučí vás vše co potřebujete...
vloženo: 26. července 2014
vložil: jméno nezveřejněno, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Bál jsem se, že budu mít problém se zkouškama, ale tato autoškola mě připravila na zkoušky tak, že jsem dokázal udělat zkoušky na poprvé.Přičemž mi vždy s jízdy vyšli vstříc. Velké díky patří panu Lepíkovi a jeho kolegům. Tuto autoškolu doporučuju!!
vloženo: 22. července 2014
vložil: Dominik Pánek, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Autoškola supr, instruktoři supr. Celý kurz jsem zvládl strašně rychle a napoprvé. Projeli se mnou všechna místa, pořád jsem parkoval, nikdy mi jízdy nezrušili, nepřesunuli. Jediné mínus pro mě bylo to, že jsem na teorie chodil vyčerpaný ze školy, takže ty videa jsem těžko zvládal, aniž by se mi zavíraly oči.
vloženo: 13. července 2014
vložil: jméno nezveřejněno, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Pan Lepík je neskutečný pohodář, po pár hodinách se cítíte v autě jako doma. Všem vřele doporučuji tuto autoškolu! Hodiny teorie jsou zábavné a jízdy utečou ani nebudete vědět jak.
vloženo: 7. července 2014
vložil: Jan Staško, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Všem budoucím řidičům velice doporučuji výuku u pana Lepíka.
Hodiny výuky teorie byly podávány zábavně a hlavně doplněny o vlastní zážitky takže si z nich člověk vždycky něco odnesl, ale největší plus je určitě skvělá domluva ohledně jízd. Kamarádka chodila ve stejnou dobu k jiné autoškole a neustále si stěžovala že jí instruktor odložil jízdu 10 minut před ní. Což se mi u pana Lepíka nikdy nestalo, myslím že to vyjít žákům vstříc hlavně v tomhle je skvělé plus.
A vlastně úplně nejlepší na dělání autoškoly byl doping pana Lepíka ve formě výborných bonbónků, které jsem si díky němu začala sama kupovat.
Takže pokud hledáte vhodnou autoškolu určitě volte právě tuto! :)
vloženo: 4. června 2014
vložil: Kamila Nagyová,


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Absolvování autoškoly u pana Lepíka je tou nejlepší volbou. Milý individuální přístup , snažení se vylepšit teorii zážitky z osobního života a zkušeností, proto si z nich člověk vždy něco odnesl. Hlavní je ale úžasná domluva na jízdy, nikdy se mi nestalo že by se mi jízdy jen tak zničeho nic zrušily, což se kamarádce, která dělala autoškolu jinde stávalo celkem pravidelně.
A na konec nesmím zapomenout zmínit doping pana Lepíka ve formě výborných bombónů!
Opravdu všem doporučuji!!
Kamila Nagyová
vloženo: 4. června 2014
vložil: anonym - jméno nevyplňeno, emailová adresa nevyplněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Skvela příprava,výborný přistup učitele.
vloženo: 29. května 2014
vložil: Adam Radomsky,


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Autoškolu pana Jaroslava Lepíka určitě mohu doporučit. Na jízdy mě připravili výborně a i zkoušky jsem zvládla na poprvé. Děkuji!
vloženo: 23. května 2014
vložil: Tereza Drozd,


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Autoškolu p.Lepíka úspěšně absolvovaly 3 naše děti a po dlouhém odhodlávání, zda v mém věku má ještě smysl učit se řídit auto, jsem ji absolvovala i já. Přístup instruktorů p.Rusiny i p.Lepíka je vysoce profesionální,zároveň oba jsou schopni vytvořit při jízdách atmosféru klidu a pohody. Děkuji za obrovskou trpělivost, humor a nadhled, díky tomu jsem byla schopna autoškolu úspěšně zvládnout. Vyzkoušejte sami a uvidíte :)
vloženo: 19. května 2014
vložil: Veronika Jonáková,


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Jsem opravdu moc ráda, že jsem před výběrem autoškoly pročetla tato hodnocení a dala na ně! Přátelé, kamarádi, je to opravdu vynikající autoškola: profesionální výuka, cenné rady z mnohaletých zkušeností, klidné jednání a to i přes hromadu chyb, které jsem předvedla, výborná domluva a ochota...navíc se během výuky od srdce zasmějete...
Jděte do toho, nebudete litovat :)
Ještě jednou vřelý dík, Ester Vincotte

vloženo: 3. května 2014
vložil: Ester Vincotte, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Autoškolu mohu jen doporučit a nemohu nic vytknout. V porovnání s ostatními je tato autoškola nejlepší volba. Výborná domluva ohledně jízd a teorie. Vstřícnost ,trpělivý a ochotný přístup. Děkuji za výbornou přípravu na zkoušky.
vloženo: 30. dubna 2014
vložil: Vojtěch Brychta, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Velmi spolehlivá.
Dobré vybavení.
Příjemná komunikace.
vloženo: 24. dubna 2014
vložil: jméno nezveřejněno,


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Díky autoškole Lepík, jsem dala závěrečnou zkoušku na poprvé a jsem jim vděčná :)
vloženo: 11. dubna 2014
vložil: jméno nezveřejněno, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Byl jsem hodně spokojený učitelé fajn..

Dedič
vloženo: 11. dubna 2014
vložil: Patrik Dedič,


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Podle mě nejlepší volba! Oceňuju profesionální, avšak osobní přístup. Výborná domluva. Děkuji za výbornou přípravu na zkoušky, díky které jsem byl při zkoušce klidný a udělal ji napoprvé. Všem vřele dopořučuji!
vloženo: 5. února 2014
vložil: Marek, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Pánové Lepík,Rusina a Beneš jsou profíci na svém místě.O tom není sporu.Vytknout nemůžu absolutně nic,nezapomenutelná je jejich svatá trpělivost,veškeré chyby řešili s absolutním klidem,za což mají můj obdiv a velký dík,protože to se mnou neměli vůbec lehké.Jezdil jsem hlavně s panem Lepíkem,který vždy v klidu a srozumitelně vysvětlil,kde dělám chybu,stejně tak oba další instruktoři pánové Rusina a Beneš.Nelze jinak než autoškolu pana Lepíka jednoznačně doporučit.Cena bezkonkurenční,kvalita výuky špičková.Díky teoretické výuce s panem Rusinou podané s humorem jemu vlastním se na každou další lekci vyloženě těšíte.Navíc má tato autoškola svůj vlastní výukový film točený přímo v ulicích Frýdku-Místku,takže našemu městu šitý na míru,a proto nejen při jízdách,ale i v učebně názorně vidíte,kde a na co si dát pozor.Nesmím zapomenout zmínit doping formou vitamínových bonbónků,který zpříjemní praktickou výuku i závěrečnou zkoušku :-) Všem třem zmiňovaným pánům prostřednictvím webu mnohokráte děkuji a přeji další spokojené žáky s úspěšně zakončenými zkouškami.Pokud ještě váháte s výběrem,rozhodně volte tuto autoškolu!!! Tomáš Vrubel
vloženo: 5. února 2014
vložil: Tomáš Vrubel, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Jsem maximálně spokojená. Bylo to super
vloženo: 3. února 2014
vložil: anonym - jméno nevyplňeno, emailová adresa nevyplněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Autoškola Lepík mě perfektně připravila na takové úrovni,že při dni závěrečných zkoušek,jsem nebyla nervozní a věřila jsem si.Také jsem vše na poprvé zvládla a už mám řidíčák.Můžu všem doporučit,skvělý přístup,učitelé nejsou nerváci,vše v klidu vysvětlí a proto se snima dobře jezdí :-))))))
vloženo: 29. prosince 2013
vložil: Martina Kalinová, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   absolutně si nemůžu stěžovat,myslím si, že i přes mé menší nedostatky jsem školu zdárně zvládla za velké podpory p. učitele....jsem ráda, že jsem autoškolu absolvovala u téhle školičky :)
vloženo: 22. listopadu 2013
vložil: milča, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Této autoškole nemůžu vytknout snad nic, osobní a zároveň profesionální přístup, dobrá domluva (určení hodin jízd, teorie...). Udělal jsem zkoušky napoprvé a to možná i díky dopingu (bonbónů)od pana Lepíka. :)
vloženo: 13. listopadu 2013
vložil: Marek, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Velmi děkuji panu Lepíkovi za výbornou instruktáž a přípravu na zkoušku. Tuto autoškolu všem vřele doporučuji. Líbil se přátelský přístup, trpělivost a ochota instruktorů a taky bonbónky při řízení, které rovněž uklidňovaly :)

vloženo: 22. října 2013
vložil: Markéta Š., emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Strašně moc děkuji p.Lepíkoví za vše co mě naučil,jeho nervy a hlavně že vždy byl v klidu.To mě dotáhlo až do konce.A s p.Rusinou teorie byly taky uzasne a hlavne nebyly nudne.Tuto autoškolu doporučím všem.Děkuji
vloženo: 16. října 2013
vložil: Barbora Žídková,


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Autoškolu pana Lepíka můžu všem vřele doporučit. Dlouho jsem se k přihlášení do autoškoly odhodlávala, nakonec mi dopomohl manžel :) který měl sám velmi dobré zkušenosti s toto autoškolou. Teď jsem moc ráda za toto rozhodnutí, líbil se mi jejich osobní a přitom profesionální přístup. Na to, že jsem před zahájení kurzu byla po praktické stránce úplný nemotorista a bála jsem se toho, zkoušky jsem zvládla na poprvé. Takže děkuji za dobrou přípravu. :)
vloženo: 16. října 2013
vložil: Simona Záchová, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Tuto autoškolu mohu jedině doporučit. Nudné hodiny teorie nám zpestřoval pan Rusina svými zkušenostmi z praxe. Vše jsme dostatečně probrali, takže na testy nebylo nutné se příliš připravovat. Ohledně termínu jízd mi vždy vyšli vstříc. Pan Lepík i pan Rusina byli při jízdách velice trpěliví a vše mi náležitě vysvětlili. Na každou hodinu jsem se velmi těšila, hlavně díky dopingovým bonbónkům (ananasové byly nejlepší!), které jsem dostala třeba za správné parkování. A zkoušky jsem udělala napoprvé! Děkuji Vám za kvalitní přípravu:).
vloženo: 14. října 2013
vložil: Veronika Hronková,


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Autoškolu Lepík můžu doporučit všem, kteří se chystáte dělat si řidičák. Pan Lepík i ostatní instruktoři jsou lidé na správném místě, kteří se vám maximálně pokusí vyhovět.Hodiny s panem Rusinou byly zábavné, v učebně se člověk cítí ,,jako doma,, , takže bylo vše fajn.Přin jízdách jsem si vyzkoušela jezdit se všemi, ale nejvíce mi vyhovovalo jezdit s p.Lepíkem.Testy jsem udělala napoprvé, jízdy až napopáté, ale to byly jen mé chyby.Na zkoušky jsem byla připravena dobře, jen pak zapracovaly nervy.Jinak ještě moc děkuji p. Lepíkovi, že jsme nakonec dovedli vše do zdárného konce. Paulíková Jana
vloženo: 10. října 2013
vložil: jméno nezveřejněno, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Tuto autoskolu mohu doporucit.byla jsem velice spokojena jak s vesele podanou teorii pana Rusiny,tak s vycvikem jizd.ucitele jsou velice prijemni,s terminy jizd se snazi vam vyjit vztric,jednoduse vysvetli vse,co vas zajima.a opravdu nauci,mluvim z vlastni zkusenosti:-) .byla jsem v teto autoskole velice spokojena a na kazdou jizdu jsem se moc tesila.vrele doporucuji!!
vloženo: 25. září 2013
vložil: Denisa, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Mohu jedině doporučit. Vždy mi vyšli vstříc ohledně termínů jízd, jezdila jsem s panem Rusinou, který má jednoduše zlatou trpělivost. Opravdu nejlepší učitel! Nejenže nikdy nezvýšil hlas a pokaždé, když jsem řadila s nohou na plynu nebo dělala nějakou jinou chybu, mi laskavě a vlídně řekl, co dělám špatně, ale když jsem se na dálnici pokoušela zařadit zpátečku místo čtyřky i přesto shovívavě okomentoval moje snahy zničit převodovku a jeli jsme dál. Jeho vlídnost mi dodávala klid a rozvahu. A zkoušky jsem zvládla napoprvé! Děkuju za skvělou přípravu.
vloženo: 24. září 2013
vložil: Zuzana Kolková,


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Mohu jedině doporučit. Vždy mi vyšli vstříc ohledně termínů jízd, jezdila jsem s panem Rusinou, který má jednoduše zlatou trpělivost. Opravdu nejlepší učitel! Nejenže nikdy nezvýšil hlas a pokaždé, když jsem řadila s nohou na plynu nebo dělala nějakou jinou chybu, mi laskavě a vlídně řekl, co dělám špatně, ale když jsem se na dálnici pokoušela zařadit zpátečku místo čtyřky i přesto shovívavě okomentoval moje snahy zničit převodovku a jeli jsme dál. Jeho vlídnost mi dodávala klid a rozvahu. A zkoušky jsem zvládla napoprvé! Děkuju za skvělou přípravu.
vloženo: 24. září 2013
vložil: Zuzana Kolková,


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   S touto autoškolou jsem byl velmi spokojen. Hodnotím zejména skvělý přístup, skvělou domluvu a klidné jízdy. Mohu všem doporučit.
vloženo: 12. září 2013
vložil: Filip, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Autoškolu Lepík mohu všem jen doporučit. Hodiny teorie byly vtipné, vše jsme důkladně probrali a dozvěděli jsme se i důležité poznatky z praxe. Na jízdy jsem měla pana Rusinu, u kterého oceňuji jeho klidný přístup k žákům, ochotu při domlouvání jízd a samozřejmě doping(vitaminové bombónky). Na zkoušky mě pan Rusina velmi dobře připravil. S touto autoškolou jsem byla opravdu spokojená.
vloženo: 25. srpna 2013
vložil: Lucie Genserová, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Tuhle autoškolu můžu jen doporučit, teorie byla dobře podána a pokud jsme dávali pozor všechno nám samo vlezlo do hlavy :)... Na jízdy jsem měla jen p. Rusinu a byla jsem s ním nadmíru spokojená. Testy i jízdy jsem dala hned na první pokus a tomu vděčím p. Rusinovi, děkuji! :)
vloženo: 9. srpna 2013
vložil: Lenka Urdzíková,


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Dobrý den, delší dobu jsem se rozhodovala, zda do autoškoly jít a kterou vybrat. Nakonec jsem se rozhodla pro autoškolu p. Lepíka a opravdu nelituji. Vzhledem k tomu, že jsem zaměstnána, potřebovala jsem osobní přístup a ten jsem zde našla. Zkoušku jsem udělala na první pokus a nyní již brázdím silnice našeho města. Opravdu moc děkuji. Kateřina Libedová :-)
vloženo: 8. srpna 2013
vložil: jméno nezveřejněno, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Autoškolu Lepík doporučuji. Na teoriích nám bylo vše velmi dobře vysvětleno a popsáno, že se člověk už ani nemusel učit navíc. Chování, laskavost a vztřícnost učitelů byla na výbornou. Doporučuji všem :)
vloženo: 15. července 2013
vložil: Nikola Petřkovská,


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Autoškola Pana Lepíka je velice výborná. Příprava ve výukách probíhá kvalitní a při jízdách se vše s trpělivostí a pečlivostí vysvětluje a ukazuje. Učitelé jsou velice vstřícní a vždy vyjdou časově s jízadami vstříc. Osobně jsem velice spokojen a věřím že i všichni kteří tu budou autoškolu dělat nebudou litovat ;) ! Určitě doporučuji
vloženo: 17. června 2013
vložil: Burda Patrik, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   S autoškolou Jaroslava Lepíka jsem byla nadmíru spokojena, jak s flexibilitou,tak s přístupem.Kdybych si měla vybrat znova,když bych dělala autoškolu,tak neváhám a šla bych zase k p.Lepíkovi :) VŠEM DOPORUČUJI...
vloženo: 20. května 2013
vložil: Kateřina Weizerová, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   V této škole nabízí moderní auta - Peugeot 207sw. Mají je hned 2. Sám jsem nepoznal, kdy řídím které. Jedno je přes rok staré, druhé kolem půl roku. U spolužáků z jiných škol se občas stávalo, že auto někdo naboural a pak museli 14 dní čekat nebo jezdit v něčem co neznají.
Přístup je velice dobrý. Nebyl problém domlouvat se na hodiny, třeba i o víkendech. Kde jsme se domluvili ta, byli a včas.
Pan Lepík i pan Rusina jsou klidní lektoři a hodiny jsou prostě v pohodě. Žádné stresy nebo nadávání atd...
Učebna je taková normální a hodiny teorie nudné :D Ale za to asi nemůže autoškola ale probíraná látka, a to si člověk moc nevybere.
Zkoušky jsem dal hned napoprvé a úplně v pohodě - na zkoušky mě připravili dobře.
Cena je stejná jako u ostatních autoškol - +- mezi 7 a 8 tisíci je to všude.
Celkově jsem byl s touto autoškolou velice spokojený a můžu jen doporučit.
vloženo: 29. dubna 2013
vložil: Jan Kočiščák, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Tato autoškola je skvělá, všem doporučuji.
vloženo: 14. února 2013
vložil: anonym - jméno nevyplňeno, emailová adresa nevyplněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Musím uznat, že jsem velmi ráda,že jsem si vybrala autoškolu pana Lepíka. Za poměrně krátkou dobu jsem byla dobře připravená na absolvování zkoušky. Průběh autoškoly byl pro mě příjemný. Velmi kladně hodnotím flexibilitu, kterou autoškola nabízí. Všem žákům vychází maximálně vstříc co se týče plánování jízd apod. Kvalita za přijatelnou cenu. Doporučuji.
vloženo: 7. ledna 2013
vložil: Šašinková Kateřina,


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Jsem opravdu velmi spokojená a nadšená z tak kvalitní autoškoly :-). Strašně moc děkuji panu Lepíkovi za neuvěřitelnou trpělivost při jízdách a všechny cenné rady které mi dal. Úžasná byla naprostá flexibilita při plánování jízd, která se mi jako mamince dvou malých dětí opravdu hodila. Moc děkuji za povzbuzení během zkoušek :-). Také děkuji panu Rusinovi za perfektní a vtipně podanou teorii se spoustou rad z bohatých osobních zkušeností. Samozřejmě i jízdy s panem Rusinou jsou naprosto pohodové a obohacující. Mluvila jsem s pár lidmi, kteří dělali ve FM autoškolu u jiné firmy a byla jsem překvapená jak málo byli připravení. Jak teoreticky tak i po praktické stránce. V této autoškole Vás opravdu naučí jezdit a kvalitně připraví ke zkouškám. Jde vidět že pánové to nedělají jen jako práci ale i jako koníčka. Ještě jednou za vše děkuji, jste prostě úžasní :-).
vloženo: 3. prosince 2012
vložil: Jana Jančová,


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   s autoškolou pana Lepíka jsem byla velice spokojená. Cenově je dostupná a kvalita výuky je 100x lepší než kdekoliv jinde. Je zde velice dobrý osobní vztah mezi učiteli a žáky. Páni učitelé jsou velice milí, přizpůsobiví, tolerantní a rádi se vším pomůžou a vše dokonale vysvětlí. Takže vřele doporučuji :)
vloženo: 15. listopadu 2012
vložil: jméno nezveřejněno,


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   S Autoškolou pana Lepíka jsem velmi spokojená. Přístup lektorů je výborný. Jsou velice trpěliví, klidní a ochotni naučit. Instruktoři jsou flexibilní, vždy mi vyšli vstříc s časem jízd. Teoretická výuka byla také na perfektní úrovni - u zkoušek pak nikdo neměl problém. Tuto autoškolu vřele doporučuji!!!
vloženo: 8. listopadu 2012
vložil: Nikola Gajdzicová, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

    Osobně jsem velice spokojena se službami autoškoly. Je i cenově dostupná. Hodiny byly vždy obohacené nějakým poznatkem, vtipem nebo dobrou radu na co si dát při jízdách pozor. Příprava na zkoušky probíhala podle mých představ, bylo nás málo tak jsem jednotlivé otázky údržby probírali i 2 krát. Domluva na jízdy vždy přizpůsobené, tak aby všem v daný čas vyhovovaly. Lektoři jsou trpěliví a vždy poradí. Vřele doporučuji :)
vloženo: 7. listopadu 2012
vložil: jméno nezveřejněno,


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Osobně jsem maximálně spokojený. Pánové Lepík a Rusina (ostatní jsem neměl možnost poznat) jsou nanějvýš ochotní, snaží se ve všem pomoci a poradit,časově se přizpůsobit možnostem studentů a při jízdách maximálně komunikovat, vysvětlovat a pomáhat. Autoškola má dobře vybavenou a útulnou učebnu.
Možnost čerpat množstevní slevu.
Přátelské prostředí :)
vloženo: 25. září 2012
vložil: jméno nezveřejněno,


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   S výukou jsem byla velmi spokojená. Hodiny teorie byly přínosné, instruktážní videa byly doplněny praktickými radami. Jízdy byly pohodové, pan instruktor měl ocelové nervy :). Na jízdy jsem se těšila. Mohu vřele doporučit.
vloženo: 2. září 2012
vložil: Iva V., emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Co se týče přístupu a výuky, byla jsem velmi skojená. Vyučoval mě pan Rusina s kterým jsem poté i jezdila. Je ho styl výuky byl perfektní. Nikdy po mě nekřičel, vše mi vysvětlil a naučil mě skvěle jezdit :)byl i vtipný a výuka i jízdy tedy byly uvolňující a chodila jsem tam ráda. Naopak toto nemůžu říct o panu B., který mi neustále zasahval do řízení. Přístup a vůbec vše kolem hdnotím velmi kladně. Tuto autoškolu rozhodně doporučuji i všem ostatním budocím řidičům. :-)
vloženo: 31. srpna 2012
vložil: jméno nezveřejněno,


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Vřele doporučuji. Nejlepší autoškola ve Frýdku-Místku a blízkém okolí.
vloženo: 31. srpna 2012
vložil: Tomáš , emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   S předešlýma musím jenom souhlasit.Příprava v učebně byla s panem Rusinou velkým přínosem.Jeho výklady o pravidlech silničního provozu, tak o údržbě vozidla jsem si dobře zapamatovala.Proste umí to bezvadně vysvětlit.Jízdy s panem Lepíkem při kterých měl se mnou vždy hodně trpělivosti a ochoty vysvětlovat mě připravily úspěšně ke zkoušce.Moc děkuji.
VŘELE DOPORUČUJI TUTO AUTOŠKOLU.
vloženo: 31. července 2012
vložil: Renata Peřinová, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Pokud zde mám hodnotit tuto autoškolu, tak mohu jen chválit. Skvělý a individuální přístup ke každému žákovi. Teorie s p. Rusinou nezapomenutelná a velice poučná :-) Jízdy se všemi instruktory super, jsou trpěliví a na každou situaci připraveni. Pro někoho je autoškola utrpením, ale pro mě to bylo velice hezké a nezapomenutelné období. Až na ty zkoušky, to nervy pracovaly až až. Ale velice děkuji kolektivu Autoškoly p. Lepíka a mohu všem budoucím řidičům doporučit... Opravdu jsem byla velmi spokojená a ještě jednou jim tímto děkuji. A přeji jim dostatek žáků a trpělivosti.
vloženo: 31. července 2012
vložil: Simona Hájková, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Takže...Nevím co bych ještě dodal, všichni chválí a já nemůžu jinak. Super přístup z hlediska plánování jízd, ochota od instruktorů kterým patří mé velké dík a bez kterých bych teď ještě neměl řidičák na prázdniny.
Hodiny teorie má Pan Rusina, který vždycky ví jak lidi rozesmát :-D. Je to prostě takový vysoký "dneska už děda" co dělá v dopravě celý život a baví ho to. Hodně toho ví a hodně toho naučí a myslím že lepšího člověka na teorii nenajdete aby to pro vás nebyl každotýdenní oprus tam chodit. Do téhle autoškoly se vždy chodilo s úsměvem na tváři a vycházelo se ještě s větším :-). Myslím si, že za tu cenu nenajdete lepší autoškolu, která by vám dala víc než právě Autoškola Lepík.
Jízdy na motorce byly taky super s panem Pavlíkem na Suzuki 500 GS-lahoda.
Jenom poradím tomu, kdo teprve autoškolu děla, ať si vyzkouší jezdit v více instruktory, výběr je velký jak instruktorů tak aut a je to dobré si zkusit něco jiného. Každému to sedne jinak.
Moje celkové hodnocení je: supr supr supr, běžte tadyk, nic lepšího nenajdete.
vloženo: 4. června 2012
vložil: Kolčárek Tomáš,


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Pokud to s řízením do budoucnosti myslíte vážně, tak tozhodně doporučuji. Lekce teorie jsou ale ještě příjemnější, když pan Rusina vznáší vtipé poznámky :-) Skvělý přístup, který mě 100% vyhovoval. Co se týče domluvy nebyl problém. Vše bráno s nadhledem a trpělivostí. Nechyběl také malý "dopping" v podobě cucavých bombonů ;-)
vloženo: 24. května 2012
vložil: Kuba, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Autoskolu Lepik doporuciju vsem.Podle me je to nejlepsi autoskola ve F-M a okoli.Ja jsem nadmiru spokojen a mnoho lidi co tady delalo a znam je tak jsou taky spokojeni takze DOPORUCIJI !
vloženo: 17. května 2012
vložil: Daniel G., emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Autoskola Lepik byla jasna volba vsichni ji chvali.Znam hodne lidi co tady delalo autoskolu a vsichni jsou spokojeni a ja take.Doporuciji
Daniel G.
vloženo: 17. května 2012
vložil: anonym - jméno nevyplňeno, emailová adresa nevyplněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Autoškola Pana Lepíka je výborná,skvělý přístup k žákům,byl jsem naprosto spokojený. Všem doporučují.
vloženo: 15. května 2012
vložil: Martin M., emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Pan Lepík jasná volba už kvůli tomu, že jsem na něj slyšel jen kladné ohlasy. Přizpůsobil se dokonale mému volnému času, věřte, nebylo ho moc :-) , a autoškolu zdárně dokončil bez větších problémů. Přístup ze strany instruktorů byl jedním slovem perfektní. Děkuji pánové. :-) Přeji všem mnoho zdárně ujetých kilometrů.. :-)
vloženo: 17. dubna 2012
vložil: Honey Přadka,


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Vzhledem k tomu, že jsem zvládla zkoušky z autoškoly na první pokus, hodnotím autoškolu u pana Lepíka jen a jen kladnými body. :-) Přístup pánů instruktorů Bigase,Rusiny i samotného pana Lepíka mi vyhovoval, žádný řev nebo nepřiměřené reakce. Brali vše s nadhledem a díky nim jsem se naučila být si za volantem sama sebou jistá. Nikdy nebyl s domluvou problém a vždy mi vyhověli.
Moc děkuju a přeju jen vše nejlepší a hlavně dostatek žáků! :-)
vloženo: 15. dubna 2012
vložil: Pavla Nováková, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Výběr autoškoly pro mě byl jasný a to z hned z několika důvodů. Prvním byl, že p. Jaroslav Lepík perfektně naučil řídit mé rodiče, tety, strejdy a nakonec mě. Všichni jsme zkoušky udělali na první pokus :) Dalším důvodem byl předpokládaně klidný a racionální přístup instruktorů. Nebyl proto důvod netěšit se na teorii, jízdy a nakonec na zkoušky bez stresu. Proto doporučuji tuto autoškolu všem, co mají rádi klid a pohodu a chtějí se stát výbornými řidiči! :)
vloženo: 10. března 2012
vložil: Zuzana Glodžáková,


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Tuto autoškolu jsem si vybrala podle recenzí na internetu. A byla to výborná volba. Kvalitní a vtipně pojatá vyuka,super cena a hlavně ochotní,chápaví a velmi trpěliví instruktoři jenž se vám plně a maximálně věnují,velmi solidní a ochotné jednání. Děkuji a Doporučuji Sikorová P
vloženo: 28. února 2012
vložil: Sikorová P,


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Vyborná autoškola ,vynikajicí přístup instruktorů, ochota kdykoliv jet semnou na jízdy, vstřicný postoj, kvalitní vyuka zkoušky jsem udělal na poprvé.Určitě Všem doporučuji:-)
vloženo: 28. února 2012
vložil: Dominik Prihoda,


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Autoškola jedním slovem SUPER!Nikdy s něma nebyl žádný problém,dobré vysvětlování,klidné jízdy,vtipní instruktoři,dobrá cena,do téhle autoškoly se chodí a odchází s usměvem :-)!
vloženo: 21. února 2012
vložil: Vrublová Michaela,


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Autoškola jedním slovem super ! Zaplatila jsem si rychlokurz a za 3 týdny na první pokus jsem udělala zkoušky. Pan Lepík mi jízdy přizpůsoboval jak jen to šlo. jezdili jsme klidně každý den, i neděle. Teorie také super, vtipné vysvětlování. Mám skvělou vzpomínku. A tuhle autoškolu mohu jen doporučit. :-))
vloženo: 16. listopadu 2011
vložil: Denisa, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   S touto autoškolou jsem byla velmi spokojená. Podání teoretické části bylo vtipné a zapamatovatelné. Přístup vyučujících na jízdách byl taky fajn. Vřele doporučuji :)
vloženo: 31. října 2011
vložil: Lucie, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Chtěla bych zde vyjádřit svou velkou spokojenost s touto autoškolou. Vtipně pojatu teoretickou část, v klidu a pohodě branou část praktickou. Díky tomu jsem se na jednotlivé hodiny vždy těšila. Důkazem kvalitního výcviku je složených zkoušek na první pokus. Pohoda při jízdě v autě je velice důležitá a tady byla na 100%, nejen díky dopingu:). Moc doporučuju. Díky za vše. Veronika
vloženo: 8. září 2011
vložil: Veronika Kojecká, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Výborná autoškola, zkoušky na první pokus, vtipné teorie,skvělé autíčka a hlavně doporučuji jízdy pod vedením Bigase, to se člověk hned naučí, i když je největší kopyto, jako jsem byla já!!!
vloženo: 7. června 2011
vložil: jméno nezveřejněno, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Jinou bych si nevybrala a vy taky nevybirejte tahle je prostě skvělá.Je jo prostě jednička. K.G.
vloženo: 24. listopadu 2010
vložil: anonym - jméno nevyplňeno, emailová adresa nevyplněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Autoškolu doporučuji! Velmi bych vyzdvihla hlavně výbornou a pochopitelnou teoretickou přípravu, která je přednášena vtipně a poutavě a velikou trpělivost instruktorů při jízdách, dopping v podobě cucavých bonbónků a příjemnou atmosféru.
vloženo: 11. října 2010
vložil: jméno nezveřejněno, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Tuto autoškolu doporučuji, mám s ní dobré zkušenosti, skvělý přístup,velká ochota.
vloženo: 11. září 2010
vložil: jméno nezveřejněno, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Kurzem jsme prošli rychle a škoda,že to tak uteklo,zažili jsme spoustu legrace a fajn učitele,kteří jsou dobrými kamarády nadále.

VŘELE DOPORUČUJEME VŠEM:-)


vloženo: 4. srpna 2010
vložil: anonym - jméno nevyplňeno, emailová adresa nevyplněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Tuto autoškolu vřele doporučuji,dobrá cena,příjemní instruktoři,skvělá příprava,zkoušky na první pokus.
vloženo: 4. srpna 2010
vložil: jméno nezveřejněno, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Tuhle autoškolu vřele doporučuji, Příjemní instroktoři, rychlé jednání, a navrch k tomu sleva pro studenty. Možnost výběru ze čtyř plně klimatizovaných aut. Skvělá příprava na zkoušky - zkoušky na první pokus jsou tomu důkazem :-)
vloženo: 10. listopadu 2009
vložil: Monika, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Tuto autoškolu bych určitě ostatním doporučil. Dobrá cena, sleva pro studenty, dobrá auta, skvělá výuka a přípava na zkoušky. Zkoušky splněny na první pokus díky této autoškole
vloženo: 1. listopadu 2009
vložil: Martin Bílek,


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   vždy po ruce
vloženo: 12. února 2009
vložil: jméno nezveřejněno, emailová adresa nezveřejněnaVložení nového hodnocení

Pokud máte s autoškolou Lepík-Strnadel osobní zkušenost, ať už pozitivní či negativní, prosíme Vás o vyplnění hodnocení - poslouží pro ostatní žáky nejen při výběru té správné autoškoly. Buďte přitom co možná nejvíce konkrétní. Pro vložení hodnocení prosím klikněte na následující odkaz:


> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Lepík-Strnadel < <

O této stránce

Obsah zobrazený na této stránce byl vložen uživateli webu VŠECHNY-AUTOŠKOLY.cz. Textové příspěvky nejsou moderovány - zobrazují se bezprostředně po jejich vložení uživatelem. Za tento obsah odpovídají jeho autoři, nikoliv provozovatel webu VŠECHNY-AUTOŠKOLY.cz.


Autoškola Lepík-Strnadel - navigace


upozornit na chybné údaje