Autoškola Ležákova Přerov - hodnocení a reference

Hodnocení autoškoly Ležákova Přerov

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Ležákova Přerov < <

Moje hodnocení vychází z kurzu na řp. sk. B
Pozitiva: 14 jízd trvající 90 minut, 2 ze 3 instruktorů mají velmi vstřícný přístup a hlavně nejsou "nerváci", možnost jezdit i přes víkendy a ve všední dny prakticky od rána až do večera (začátek poslední jízda klidně i ve 20:00 takže každý si najde čas, který mu vyhovuje, jezdí se na nových autech.
Negativa: poněkud "spartánštější" učebna, ale bylo v ní všechno co bylo potřeba, vysoká cena v porovnání s cenami autoškol v Olomouci, ale v Přerově je akceptovatelná.
S jedním instruktorem jsme si nesedli, naštěstí jsem s ním měl jen dvě jízdy, ale při nich nedošlo ke vzájemnému porozumění a panovala mezi námi napjatá nálada.
Závěrem chci dodat, že jsem zkoušky udělal na 1. pokus a myslím si, že jsem byl dobře připraven ke zkouškám, takže pokud v Přerově hledáte autoškolu s dobrým poměrem "cena:výkon" tak při volbě této chybu neuděláte.
vloženo: 10. srpna 2020

Naučili na výbornou. Vše jsem u zkoušek zvládla bez problémů.
vloženo: 30. září 2019
vložil: anonym - jméno nevyplňeno, emailová adresa nevyplněna

Profesionální přístup a skvělé výsledky jsem velice spokojena mohu jen vřele doporučit. Přeji mnoho dalších spokojených žáku. Eva Utikalova
vloženo: 18. dubna 2012
vložil: Eva Utikalova, emailová adresa nezveřejněna

Nemá to chybu, bezvadný přístup jak ze strany majitele, tak instruktorů.Není co dodat!Určitě bych doporučil!
vloženo: 26. ledna 2012
vložil: Pavel Brada, emailová adresa nezveřejněna

už nikdy více

vloženo: 26. prosince 2009