Autoškola Jiří Liška - hodnocení a reference

Hodnocení autoškoly Jiří Liška

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Jiří Liška < <

Pan Liška dává do přípravy žáků naprosté maximum. Někdy se divím, jak to všechno zvládá. Absolutně se vším Vám vyjde vstříc.
Ve výuce připravuje žáky řádně, vše vysvětluje (klidně víckrát, když to někdo nechápe) a seznamuje nás s problémovými situacemi z vlastních zkušeností, které se mohou stát a nejsou napsané v učebnicích.
Mimochodem ke studiu jsme dostali i učebnici s výukovým DVD, což mi hodně pomohlo.
Na zkoušky jsem byla připravená skvěle! Instruktoři jsou tu skvělí. Nejsou nepříjemní, ba naopak. Hodní, chápaví a přitom důslední.
Absolutní spokojenost!

vloženo: 3. prosince 2017

U pana Lišky jsem dělal řp A18, B a po třech letech rozšiřoval A18 na A 21. Nechci tady hodnotit nějaké vybavení, nebo techniku. Nicméně za mě musím říci, že pan Liška je obrovský profesionál a fajn člověk. Velice dobré podání a vysvětlení látky, prostor pro jakékoliv dotazy. Opravdu vysvětlí uplně vše, na co se zeptáte. Co se týče jízd, naprostý klid a pocit jistoty s ním. Takže za mě 10 bodů z 10ti možných :-)
vloženo: 7. ledna 2015
vložil: anonym - jméno nevyplňeno, emailová adresa nevyplněna

Všem vřele doporučuji.!! Profesionální přístup a trpělivost.
vloženo: 2. listopadu 2013

Také souhlasím s příspěvkem níže, p. Liška má velice profesionální přístup a hlavně trpělivost. Která si myslím v této branži je dost potřeba.
Vřele doporučuji ;-El.
vloženo: 23. dubna 2012

Pan Liška je skvělý učitel a profesionál.Všem doporučuji u něj dělat autoškolu.Vše vysvětlí,poradí a hlavně v klidu.Další řidičák budu dělat jedině u něj.
vloženo: 30. listopadu 2010
vložil: David Podpěra,

výborně se jezdilo a hlavně v klidu, profesionální přístup.... když, se někdo nepodepíše a napíše toto škaredé hodnocení-jako dotyčný předem mnou, tak se dá usoudit, že určitě nějezdil u této autoškoly..
vloženo: 2. února 2010
vložil: Martina, emailová adresa nezveřejněna

No uplně hrozný
vloženo: 15. ledna 2010
vložil: anonym - jméno nevyplňeno, emailová adresa nevyplněna

Dělal jsem zde uz podruhé ridičský prukaz a nikdy sem nemel s nikym a nicim problem..vřele vsem doporucuju tuto autoškolu..
vloženo: 2. ledna 2010
vložil: Jiří Dostál,

V této autoškole rozhodně nenakdete nervózní, nebo vyhořelé učitele. Můžete se zeptat na cokoli a oni vám rádi poradí nebo vysvětlí, co vám není jasné. Prostě žádné stresy=).
Vřele doporučuji!
vloženo: 1. prosince 2009
vložil: jméno nezveřejněno,

Sice je to běh na delší trať, než v Brněnských autoškolách hotových za měsíc-dva, ale nese to ovoce, člověk neprostojí půlku jízd na semaforech a naučí se s autem celkem dobře pracovat.
vloženo: 28. října 2009

Velice spokojen!
vloženo: 16. června 2009
vložil: jméno nezveřejněno,