Autoškola Libor Karel - hodnocení a reference

Hodnocení autoškoly Libor Karel

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Libor Karel < <

Pan učitel je velice milý. Vždy vyjde vstříc a je vidět, že ho právě baví. Umí skvěle naučit řídit a pokud se žák připraví správně na testy, tak autoškole má v kapse. Panu učiteli bych tímto znovu chtěla poděkovat za lekci v řízení i za skvělé vzpomínky.
vloženo: 23. května 2023
vložil: Nikola M., emailová adresa nezveřejněna

Všem vřele mohu doporučit &#128578;
vloženo: 20. ledna 2020
vložil: Kosak,

V kurzu jsem byl v roce 2011 a i přes nepříliš profesionální přístup k žákům jsem nic nenamítal. Ovšem dnes už profesionalita je pro tuto autoškolu cizím slovem . Dostupnost , přístup a jednání jsou vulgarismus. Jsem velice zklamán za peníze a úsilí vložené do tohoto kurzu. Za mě lepší si připlatit aby se vám dostalo lepších kvalit.
vloženo: 20. ledna 2020
vložil: Razer, emailová adresa nezveřejněna

Celkový přístup pana učitele byl na jedničku, pokaždé vše v klidu vysvětlil a dokonce jsme se i někdy zasmáli.
Mohu jen doporučit, cena, přístup, auto vše OK. :) Terka Káťa
vloženo: 13. ledna 2019
vložil: anonym - jméno nevyplňeno, emailová adresa nevyplněna

Velice milý a vstřícný přístup.Skvělá domluva.Mohu jen doporučit.Cena je výborná.MOHU JEN DOPORUČIT. ZA VŠE MOC DĚKUJI
vloženo: 25. dubna 2018
vložil: Jitka, emailová adresa nezveřejněna

Dneska jsem úspěsně složila závěrečné zkoušky a musím říct, že se mi vlastně po celé autoškole bude docela stýskat :-) Přístup byl opravdu na jedničku, pan instruktor má pevné nervy, hodně mě toho naučil, je s ním sranda a vše dokáže vysvětlit.. Auto je jedním slovem skvělé a dobře se řídí. Jsem ráda, že jsem šla do téhle autoškoly a všem ji můžu s klidem doporučit, protože když budete poslouchat a dělat vše, co se po vás chce, tak nebude žádný problém a řidičák máte raz dva! :-)
vloženo: 16. listopadu 2016

Jízdy v autoškole Libor Karel byly opravdu přínosné, klidné a intenzivní. Pan Libor je milý člověk, který se žákovi perfektně věnuje. Není s ním problém při individuální domluvě a je velmi ochotný, také bych dodala trpělivý :). Kurz jsem u něj absolvovala díky doporučení staršího bratra a nemohu nic vytknout. Cena autoškoly je úměrná a myslím, že dost výhodná. Po celou dobu kurzu jsem jezdila ve starším Huydai a řídilo se mi moc dobře. Mohu jen doporučit!
vloženo: 20. února 2016
vložil: Zlata P., emailová adresa nezveřejněna

p.Libor Karel je jako instruktor výborný.Hodně mě naučil. Chtěla bych mu za to poděkovat.Hlavně pak za trpělivost které musí mít opravdu hodně a velmi dobrý přístup k žákům.Tuto autoškolu bych doporučila všem.
vloženo: 26. června 2015
vložil: Veronika Tomsová,

Instruktor byl milý, nekonfliktní. Občas je poznat, že je to velmi náročné zaměstnání, nicméně myslím, že to zvládl na jedničku. A zjistila jsem, že kdo se naučí jezdit s Hyudai Getz, tak už nikdy nebude mít problém se silnějšími auty.

Ale jinak samozdřejmě děkuji, nejvíce děkuji za trpělivost.
vloženo: 7. června 2015
vložil: anonym - jméno nevyplňeno, emailová adresa nevyplněna

Skvely pristup:-):-):-):-)
vloženo: 4. ledna 2015
vložil: Marie Lindova,

Super pristup,spoluprace..inštruktory vyjdu vstric,maju pochopenie,vedie vela vysvetlit, poradit,hlavne naučia a pripravia na život za volantom!!!! P.H.
vloženo: 31. ledna 2014
vložil: Pavol,

Autoškola mě naučila vše co potřebuji a co potřebovat budu. Příjemné prostředí spolužáků i samotného instruktora mě dokázalo připravit bez stresově na závěrečné zkoušky.
Test z jízdy jsem měl na poprvé ale testy na potřetí - ale to bylo způsebeno mojí nepřípravou.
Na tuto autoškolu spadá vysoká kvalita za velmi nízkou cenu. Autoškoly po skoro celé ČR se pohybují řádově okolo 10000Kč ale tato autoškola jí má za pouze 5800
vloženo: 14. prosince 2013
vložil: David Mančík,

:)
vloženo: 10. listopadu 2012
vložil: jméno nezveřejněno,

Všem doporučuji!!! :)
vloženo: 18. října 2012
vložil: David Hlína, emailová adresa nezveřejněna

od této autoškoly jsem odcházela spokojená a hlavně připuštěná ke zkouškám s komisařem :-) Jízdy se přispůsobily mým požadavkům (časově) a za ty prachy prostě super :-)
vloženo: 16. srpna 2011
vložil: lazagne,

Tajtu autoškolu bych doporučila všem .. :) Hodně jsem se naučila :)
vloženo: 25. března 2011

vše v klídku a pohodě, jízdy se vždy domluvily tak, jak jsem potřebovala (i s odvozem z/domů), příprava na testy a techniku též výborná, vše vysvětleno. ke zkouškám jsem šla až když jsem byla dostatečně připravená. doporučuji :o)
Romana
vloženo: 19. srpna 2010

V této autoškole byli všichni velmi milí, a vůbec jsem se ničeho nebála. Na kurs jsem nejdříve šla se strachem, protože jsem neuměla vůbec nic a Libor Karel je skvělý učitel s lidským přístupem, žádný nervák a tak to má být, protože člověk se nemusí nervovat, ale chodit tam rád. Byla jsem velmi spokojena. Nemám žádné výtky. Všechny moc zdravím a děkuji jim za to co mě umožnili se naučit. Díky moc, Veselá.
vloženo: 15. ledna 2010

Kurs perfektní, cena dobrá.
vloženo: 5. října 2009

Pokud máte s autoškolou Libor Karel osobní zkušenost, ať už pozitivní či negativní, prosíme Vás o vyplnění hodnocení - poslouží pro ostatní žáky nejen při výběru té správné autoškoly. Buďte přitom co možná nejvíce konkrétní. Pro vložení hodnocení prosím klikněte na následující odkaz:

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Libor Karel < <

Autoškola Libor Karel - navigace