Autoškola Lorenc - hodnocení a reference

Hodnocení autoškoly Lorenc

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Lorenc < <

Pan Lorenc je vskutku Pan Učitel. Dříve jsem se řízení bála a nevěřila, že i já bych mohla někdy vyrazit na silnice jinak než na kole. Pan Lorenc mě však naučil, že se není čeho bát. Nikdo sice není dokonalý, ale pokud se budou dodržovat pravidla, tak se to zvládnout dá. Příprava na závěrečné zkoušky proběhla v klidu, ale důsledně. Nikdy na mě nezvýšil hlas, vždy vysvětloval vše klidně, ale tak, aby to pochopil i někdo, kdo o autech nic neví. Vždy jsem se po jeho boku cítila bezpečně a věřila mu, že by mě nenechal při jízdě udělat něco, co by ohrozilo mě nebo kohokoliv jiného.
vloženo: 12. května 2019

Autoškolu Lorenc všem velmi doporučuji. A není to tím, že bych byl podplacen, nebo získal řidičský průkaz kvůli známosti u komisaře, ale celkový dojem byl tak dobrý (kvalita výuky, přístup, cena, domluva), že z vlastní iniciativy toto doporučení píšu opravdu rád …) Zvláště pak nabádám ty, kteří mají z ježdění obavy (nemějte strach!), ale i žáky, kteří se na jízdy těší , třeba nesedí za volantem poprvé a chtějí si autoškolu užít (i svižnou jízdu, vím o čem mluvím :-))! Pan instruktor je naprosto klidný, žádné křičení (obzvláště tato vlastnost je u učitelů k pohledání ), kvalitní lektor, který vám vše mile, v pohodě vysvětlí a se kterým se můžete vydat do provozu, protože vězte, že s Lorencem jste v dobrých rukou. Zažil jsem velmi příjemnou a přátelskou atmosféru během kurzu, vstřícnost, individuální přístup (pokud někdo potřebuje trénovat více tu či onu dovednost..) , precizní vysvětlení dopravních předpisů a situací v praxi. Bezvadné komunikace a individuálního přístup učitele k žáku si velmi cením a na veselé příhody prožité během jízd se bude dobře vzpomínat.
Tak šťastnou cestu, řidiči!

vloženo: 7. prosince 2016

Můžu jen doporučit! Skvělá domluva a hlavně trpělivost.
vloženo: 18. května 2015
vložil: Ivet, emailová adresa nezveřejněna

Vse naprosto bez problemu. Vyborny pristup od pohodovych lidi, zadne nervni paka :-). Vyborna priprava na zkousky. Mohu jen doporucit.
vloženo: 26. července 2013

Tuto autoškolu mohu jen doporučit. Na zkoušku jsem se cítil velmi dobře připraven, nebyl nervózní, protože jsme všechno důkladně probrali a jízdy v klidu, pohodě a bez křiku odjezdili. Nakonec byly závěrečky zvládnuty na první pokus po 1 měsíci od zapsání do kurzu. Cením si výborného přístupu, komunikace a ceny.
vloženo: 3. června 2011
vložil: Jan Mikyska,

Super autoškola! Uvažoval jsem delší dobu o udělání si papírů a hledal jsem kvalitní autoškolu. Kamaráda mě doporučil pana Lorence. Opravdu skvělá domluva, např. jízdy jsme domlouvali předem jak se to hodilo. Při jízdách to byl taky klid. Jak už tu někdo psal, tak pokud jsem něco pokazil a nebo přehlíd značku, v klidu mě to vysvětlil. Nejlepší byla asi příprava k závěrečkám, to mě i paní Pešková dodala odvahu, abych nevyjel u závěreček se strachem. Nakonec se vše podařilo :-) Doporučuji všem, co chtějí cenově dostupnou autoškolu a klidného instruktora :-)
vloženo: 20. února 2011

Tuto autoškolu mohu vřele doporučit. Naučíte se řídit a užijete si spoustu legrace. Nikdy jsem nezažila, že by p. Lorenc zvýšil hlas, prostě pohoda. Žádný stres během výcviku a ani u zkoušek, naopak Vám dodává odvahu. V případě nějaké chyby se vše řešilo v klidu s pořádným vysvětlením (proč a jak). Milý přístup. Já osobně si myslím, že lepší autoškolu jsem si zvolit nemohla.
vloženo: 28. června 2010

Celý průběh autoškolou byl velice zábavný, pohodlný a klidný. Během příprav na závěrečné zkošky jsem nepocítila žádný stres. Tuto autoškolu mohu doporučit každému. Nemusíte se obávat žádného nátlaku či křiku pokud zrovna neprovedete něco správným způsobem.
vloženo: 28. května 2010

Pokud máte s autoškolou Lorenc osobní zkušenost, ať už pozitivní či negativní, prosíme Vás o vyplnění hodnocení - poslouží pro ostatní žáky nejen při výběru té správné autoškoly. Buďte přitom co možná nejvíce konkrétní. Pro vložení hodnocení prosím klikněte na následující odkaz:

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Lorenc < <

Autoškola Lorenc - navigace