Autoškola Luttner - hodnocení a reference

Hodnocení autoškoly Luttner

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Luttner < <

Autoškolu nedoporučuji, vzal si peníze, odjezdil jsem 7 hod. a nyní nekomunikuje, nebere tel. ani neodpovídá na sms.
vloženo: 31. března 2015
vložil: anonym - jméno nevyplňeno, emailová adresa nevyplněna

Co mě nejvic vadilo bylo ze pri jizdách pomlouval ostatní autoškoly. Vzdycky kdyz jsme někoho potkali tak je pomlouval jako by byl on ten nejlepsi. A to mi hrozne vadilo! No a? tak je tu hodne autoskol na tak malem meste at si kazdej dela svoji praci. U zkousek jsem samo buchla! Misto toho aby pomlouval ostatni by se spis mohl zamerit na svoje zaky a nezabyvat se kravinama!! Pro priste bych si vybrala jinou autoskolu
vloženo: 17. března 2013
vložil: Veronika, emailová adresa nezveřejněna

Vsichni ho po celým měste chválite a opravdu by nas zajimalo proc??? Realita je teda úplne jina! Presne jak tady nekdo psal,v aute nehoraznej hnus, spina!to si jako rika nejakej učitel?teorie zadna, vsechno se osírá, nabral si moc lidi a pak se nedivim ze vsichni propadaji u zkoušky. Lidi, nezente se k nemu,neni o co stat,nic se nenaucite!
vloženo: 23. února 2012
vložil: Klaris,

hnus už nikdy víc, nejen že je dotěrnej ale ještě k tomu má v autě nehoraznej bordel a špínu! člověk se tam bál si i sednout! všude papirový kapesníky,prázdný flašky, blee Dodělala jsem to jen kvůli rodičum,když už to zaplatili. ale jinak nedoporučuji, fakt ze ne
vloženo: 8. listopadu 2011
vložil: Jana, emailová adresa nezveřejněna

Skvělá a kvalitní příprava pro úspěšné složení zkoušek o řidičské oprávnění. Až si budu dělat skupinu C, případně C+E. Budu opět volit tuto autoškolu. Mohu jen doporučit. Panu Luttnerovi moc děkuji.
vloženo: 14. srpna 2011
vložil: Josef Kuberský,

Opravdu výborná autoškola a vynikající pan Luttner. Lepšího učitele si ani neumím představit.
Doporučuji všem.
vloženo: 7. října 2010
vložil: Naďa, emailová adresa nezveřejněna

Proste doporucila bych vsem,skvely instruktor,pro nej neni slov,jednim slovem-NEJLEPSI:)a jeste co bych doporucila.skouset si etesty,nebot testy mi neskutecne moc pomohli abych udelala na poprvy testy