Autoškola Luxus - hodnocení a reference

Hodnocení autoškoly Luxus

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Luxus < <

Zvládl jsem to napoprvé! Teorie mi byla vysvětlena dostatečně a téměř všechny jízdy jsem dělal odpoledne za plného provozu ve městě. Vyučující pan Šamšula je profesionál a tímto mu děkuji, že mě výborně připravil. Také cena kurzu byla příznivá. Za sebe můžu tuto autoškolu jen doporučit.
vloženo: 28. října 2023
vložil: Basler Radek, emailová adresa nezveřejněna

Silně nedoporučuji !! Lákavá může být cena za kterou je autoškola poskytovaná, ale vůbec se nevyplatí. Radši si připlaťte za kvalitní autoškolu než být v této rádoby luxusní autoškola, kde na vás celou cestu Šamšula řve dokud vás nedožene k slzám. Řve po vás když něco neumíte, pořádně vás nepřipraví na zkoušky a nenechá vás ty zkoušky udělat. Akorát z vas tahají prachy. Podvod absolutně neprofesionální agresivní přístup.
vloženo: 22. června 2023

Nejhorsi autoskola! Jenom z Vas tahaji penize, proto za 6,200 protoze pan Samsula moc dobre vi,ze se to vytahne na vic! Podvod,nic vic. Nenechaji Vas u zaverkach, porad jen budete jak sasci opakovat.
vloženo: 26. května 2014

Pokud máte s autoškolou Luxus osobní zkušenost, ať už pozitivní či negativní, prosíme Vás o vyplnění hodnocení - poslouží pro ostatní žáky nejen při výběru té správné autoškoly. Buďte přitom co možná nejvíce konkrétní. Pro vložení hodnocení prosím klikněte na následující odkaz:

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Luxus < <

Autoškola Luxus - navigace