Autoškola Jiří Macháček - hodnocení a reference

Hodnocení autoškoly Jiří Macháček

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Jiří Macháček < <

Kurz na skupinu A1 trval déle než 3 měsíce, jízdy jsem mel maximálně jednou za týden a to jsem se musel ještě časově přizpůsobit. Opravdu tuto autoskolu nedoporučuji
vloženo: 2. února 2017
vložil: anonym - jméno nevyplňeno, emailová adresa nevyplněna

Všechno proběhlo v pohodě, skvělý přístup a naprosto bezproblémová domluva na čemkoliv. Doporučuji
vloženo: 27. března 2012
vložil: Markéta,

Největší zápor této autoškoly je, že trvá velmi dlouho (mnohdy déle jak tři měsíce), pouze jeho znamím to trvá kratší dobu. K autoškole má další zaměstnání, někdy i kvůli tomu byly zrušeny termíny jízd a odsunuty na jiné dny. Kdybych měl možnost znovu si autoškolu vybrat, tak tahle by to nebyla.
Určitě nedopuručuji lidem, kteří s autoškolou spěchají, ale pro ty co nespěchají, je to ideální.
Instruktor jako sám osobě není špatný.
vloženo: 14. prosince 2011

Kurz, který trval cca 3 měsíce jsem absolvovala v malé skupině 5 lidí.

Teoretická výuka byla společná, probíhala cca 1x týdně v učebně formou projekce a dialogu žáků s učitelem.
Zdravotní příprava, která je součástí kurzu, byla v ceně a nemuseli jsme si ji zařizovat sami - jako to je u některých autoškol.

Výcvik byl individuálně šitý na míru. Termíny jízd se dohadovaly dostatečně předem a dle časových možností učitele i žáka.
V případě zrušení či posunu jízd jsem byla předem telefonicky informována. Nebyl problém se v případě zrušení jízd (z mé strany) dohodnout na náhraních termínech.

Na zkoušky jsem byla připravená velmi dobře.

S autoškolou jsem byla velice spokojená! MOHU JEN DOPORUČIT !!
vloženo: 28. února 2010
vložil: Jitka Dynterová,

Pokud máte s autoškolou Jiří Macháček osobní zkušenost, ať už pozitivní či negativní, prosíme Vás o vyplnění hodnocení - poslouží pro ostatní žáky nejen při výběru té správné autoškoly. Buďte přitom co možná nejvíce konkrétní. Pro vložení hodnocení prosím klikněte na následující odkaz:

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Jiří Macháček < <

Autoškola Jiří Macháček - navigace