Autoškola Jiří Mangl - hodnocení a reference

Hodnocení autoškoly Jiří Mangl

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Jiří Mangl < <

Skvělá autoškola :) Trvale bydlím v Německu, kde stojí autoškola na SK.B v přepočtu 70.000,- Kč, tak byla volba jasná a vrátit se na chvíli do svého rodného města.
Autoškola mě vyšla ve všem vstříc a to i při jízdách o víkendu.
Asi nejsem žádný dřevák, nebo retard, protože jsem dal závěrečné zkoušky na poprvé :) budu všude jen doporučovat.
vloženo: 16. srpna 2021
vložil: Karel M., emailová adresa nezveřejněna

Pan Mangl měl nemístné sexistické poznámky k mému oblečení, při pochybení na mě soustavně křičel a na otázku co dělám špatně odpovídal ''všechno''. Absolvovala jsem cca 3 jízdy, více jsem nemohla. Nyní si po třech letech dělám řidičák jinde, dříve jsem si kvůli strachu, který jsem si za pár setkání s panem Manglem vytvořila, nemohla sednout za volant.
vloženo: 15. srpna 2021
vložil: anonym - jméno nevyplňeno, emailová adresa nevyplněna

Autoškolu jsem absolvoval 4x, motorky, auto, přeskoušení. Pokazde naprosto v klidu.

vloženo: 17. února 2011
vložil: jirka, emailová adresa nezveřejněna

Maximální spokojenost
vloženo: 15. března 2010