Autoškola Marenčákovi - hodnocení a reference

Hodnocení autoškoly Marenčákovi

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Marenčákovi < <

Autoškolu jsem delala před 22lety.Vim ,že vkladat text nyní je divne,ale tenkrat facebook jsem neméla a prave dnes jse četla kterou doporučit.Takže autoškola Marenčakovi. Jednim slovem profesionalita, at pristupem,chovanim, mohla pokračovat.napišu jen Doporučuji a nevahejte!! Dékuji ješte jednou. DŤ.
vloženo: 2. června 2020

vloženo: 2. června 2020
vložil: Dagmar, emailová adresa nezveřejněna

Autoškola u Marenčáků byla tou nejlepší volbou! Manželé Marenčákovi se svým žákům opravdu věnují, berou je jako své "děti" a záleží jim na tom, aby u zkoušky uspěli. Naučili mě jezdit tak, že se do auta těším. Zkoušku jsem udělala napoprvé. Můžu vřele doporučit! Kateřina Š.(26)
vloženo: 19. října 2017

Dnes jsem úspěšně ukončil autoškolu.Chci poděkovat paní Marenčákové a všem ostatním učitelům za přípravu a skvělý přístup k nám, žákům.Doporučuju.
vloženo: 29. června 2013
vložil: Petr Janecký,

Vřele doporučuji všem, kteří se opravdu chtějí naučit dobře řídit.
vloženo: 27. května 2013
vložil: anonym - jméno nevyplňeno, emailová adresa nevyplněna

Autoškolu jsem v životě absolvoval 3x z toho dvakrát u Marenčáků . Jedině tam jsem měl pocit , že i oni mají zájem na tom abych zkoušky udělal.
vloženo: 16. ledna 2013
vložil: martin rutka,

Tak dnes jsem měl opakované zkoušky z jízdy, uspěl jsem, ale za vše vděčím paní Marenčákové, panu Marenčákovi a také panu Vrzalovi, za jejich ochotu a trpělivost se mnou ... :) ! Jsem trochu zmatkář, a proto jsem se prvních jízd bál, ale díky trpělivosti učitelů stres pominul. Určitě tuto autoškolu doporučuji, už jen kvůli výuce (teorie jízdy, přednosti na křižovatkách, atd). Pan Marenčák to dokázal vždy učivo podat a vysvětlit názornými příklady a také vtipně. Tak hodně zdaru novým žákům a pevné nervy :) ! S pozdravem Adam Marcol.
vloženo: 6. listopadu 2012
vložil: anonym - jméno nevyplňeno, emailová adresa nevyplněna

V této autoškole jsem se cítila velmi dobře příjemní učitelé a hlavně sranda člověk se krásně uvolnil zasrandoval a spadl z něj strach a nervozita..nic bych neměnila můžu jen doporučit:-)
vloženo: 16. října 2012
vložil: Simona, emailová adresa nezveřejněna

Vřele doporučuji všem, kteří se opravdu chtějí naučit dobře řídit. Autoškola mi pomohla překonat strach z řízení. Skvělá koncepce výuky. Přeji mnoho kilometrů bez nehod!
vloženo: 13. září 2012
vložil: Ivana , emailová adresa nezveřejněna

vloženo: 16. července 2012
vložil: Jana Stopková ,

Chtěla bych poděkovat,hlavně p.Marenčakove a p.Vrzalovi,byli trpělivy a velice přijemni lide,jsem rada,že jsem Aš udělala.Mužu jen doporučit,přistup vyborny..
vloženo: 4. listopadu 2011
vložil: Miška, emailová adresa nezveřejněna

Spokojenost. S ničím jsem neměl problém. Přišel jsem na doporučení a doporučil bych nyní i já.
vloženo: 1. července 2010
vložil: x vis,

Hezký den přeji. S autoškolou u Marenčáků jsem byl ve všem naprosto spokojený.Přístup atd. Jsou přísní ale tak to má být. Chcou aby byly opravdu všichni učni připravení na zkoušky. Smekám klobouk před takovou autoškolou. Vlastislav Bajtek
vloženo: 1. července 2010
vložil: Vlastislav Bajtek ,

neustálé měnění termínu jízd změna např. 2 hodiny před nimi, nepořádek. Podcenění dalkových jízd Nehoda a zpoždění minimálně 3 hodiny.Jelo se v 8 vrácení k autoškole v 1.
vloženo: 13. června 2010

Reakce provozovatele autoškoly na toho hodnocení: Vážený anonyme, nikdy jsme se z dálkové nevraceli v 10 hodin, to bychom daleko nezajeli a nehodu na dálkové jsme měli v r. 2008 ne z vlastní viny což lze těžko podcenit.
Možná jste ani k nám nikdy nechodil.
Bohužel jste zapomněl zveřejnit emailovou adresu. Je smutné, že takové anonymy jsou vůbec zveřejňovány.

hrozný přístup....naposled
vloženo: 14. května 2010
vložil: Veronika,

Reakce provozovatele autoškoly na toho hodnocení: Moc nás vaše hodnocení netěší, ale od roku 2003 do r.2010 do naší autoškoly žádná Veronika Grengerová nechodila.
Zkuste nám napsat kdy to bylo a jestli vůbec.
Zprávu na tento E-mail nelze doručit.

Pokud máte s autoškolou Marenčákovi osobní zkušenost, ať už pozitivní či negativní, prosíme Vás o vyplnění hodnocení - poslouží pro ostatní žáky nejen při výběru té správné autoškoly. Buďte přitom co možná nejvíce konkrétní. Pro vložení hodnocení prosím klikněte na následující odkaz:

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Marenčákovi < <

Autoškola Marenčákovi - navigace